Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Patříte do krve Kainových potomků?

6. dubna 2016 v 21:57 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Přemýšlela jsem jak to, že někteří lidé jsou krutý, lhostejní, zlý a chamtivý a některých se to vůbec nedotkne a někdo ač měl dobré úmysly sešel třeba jen na malou chvilku na stranu "zla" ale přesto jeho víra srdce bylo čisté a svých "hřích" - myslím skutků. lituje a přešel zase na tu ono stranu dobra.
Jaktože někdo má sklony jak já říkám k barbarským činům a někoho to nechá zcela napokoji a má srdce naprosto upřímné, čisté a nežije hmotou a egem. Nemluvím o sobě. Já sice vím a cítím, že mám v sobě víru, Boha, lásku, ale často ze mě bylo i Ego a to pracovalo a rostlo také, ale život mi dal co proto a já nakonec stejně našla svou víru ve Vesmír, Boha a zákony celého Universa.

Bible mi na tohle odpověděla. Vždy jsem od mala slyšela příběh o Kainovi a Ábelovi, synech Adama a Evy. Vždy jsem věděla, že Kain byl vyhnán, odešel, ale Bůh ho nchal žít, jen řekl, že bude nést jeho potomstvo kainovo znamení. Opravte mě jestli se mýlím a třeba ano, třeba se mýlím. Ale co je to to Kainovo znamení? Já bych řekla právě ono zabíjení, ona chuť po moci, penězích, sobectví, a destruktivní sklony. Jenže jaktože právě všichni takový nejsou? Mají sklony k pěstování bylin, žijí se souladu s přírodou, mají v sobě Boha a víru od malička a jsou takový "čistčí" i když samozřejmě ani jich se hříchy zcela nevyhnou, přesto však jsou jemnější, nevyhrávají a bývají slabšími, nejí maso, pěstují rostliny, třídí odpadky, mají víru a jsou větší míře společnosti pro smích nazývání sluníčkařemi. Adam a eva neměli jen dva syny, ale co já vím, tak měli syny tři Kaina, Ábela, Setha. Sethovi děti jsou bych řekla právě oni ty čisté děti.

Já ráda studuji různé biblické knihy, poznatky, příběhy je to můj koníček, jako někdo má rád sport, či sbírá známky, já se zajímám hodně o Bibli, je to spíš takový vnitřní pocit hledání pravdy. Každopádně Sethovi děti je prokázano, že právě nejedli maso, snažili si jej odpírat, ale né z důvodu, nějaké čistoty a hříchu, ale ono jim opravdu geneticky nechutnalo. Asi jako jsem to popisovala ve článku, o tom, že jsem nuceným masožravcem. Jím maso cca jednou do týdne játra kvůli krvy, netvoří se mi B12 v krve tvorbě a kuřecí, či nějakou rybu jednou za měsíc. ale potřebu sama za sebe jíst maso opravdu nemám nechutná mi. Četla jsem v knize od Edgara Cayceho, že i Ježíš trpěl jistou formou chudokrevnosti a trpí jí v podstatě každý, kdo nepřijímá maso, a zeleninou to nedožene. Jsme všežravci, ale prvopočátek stravy lidí byla opravdu jen zelená strava, alke ty silnější, agresivnější jedli maso a také přežili. Byli prostě silnější. Ty co maso nejedli či jen v malé míře sice se jich často minuly nákazy tubery, moru atd. Nemyslím zcela doslovně, ale byli v tomto směru méně náchylnější, protože nejedli mrtvé jídlo.

Ježíš si v malých soustech dával maso a je to dokázané, ano jedl maso anení to žádný hřích. Jenže jak popisuje Edgar Cayce jedl ho tak nějak jen ze slušnosti od lidí, jedl převážně ovčí produkty. Dříve se jedlo maso místo se zeleninou se sladkým, nemyslím tím čokoládu, ta dřív jako taková nebyla. Maso a ryby se jedli třeba s medem. V arabských státech se s tím běžně ještě dnes setkáte, také v Indii, ale i Číně. ...

Sethovi děti jsou čistčí, neříkám, že nemají na sobě hříchy, mají a je jich plno nesou si také těžkou karmu, ale mám v tom malinko jasno. pořád jsem nad tím přemýšlela, jak je právě možné, že mezi lidmi jsou takové skupiny, a některých se opravdu zlo nějak netýká. V USA dělali dokonce výzkum, že pouštěli jak zvířatum / primátuv/ a i lidským subjektům filmy, ukázky s násilý, vraždy, války, sobectví, atd. Někteří pak projevovali psychickou chuť zloby a agrese a nkěteří vůbec jak kdyby se na to nedívali. Plakali, zlobili se, hněvali, to ano, ale nebyli tím jakoby znova vedeni dál v mozku a ty druzí ano. Bohužel nevím jak se ten výzkum jmenoval je to už velmi dlouho co jsem to viděla ten dokument jsem si stáhla na zahraničním torrentu v Aj. A už nevím jak se jmenoval , vím, jen že to bylo nějak se slovy People, byli tam zajímavé věci.

Každopádně řekla bych, že dnes máme všichni to či ono krev Kaina i Setha, jen někdo má asi větší kořeny Sethovi a někdo ty Kainovi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama