Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Lze obelstít a opustit pouta karmy? Ano jde!

10. dubna 2016 v 17:17 | Český Tarot |  Karma a minulé životy
K tomuhle článku mě již delší dobu vedou vaše otázky, na které se mě často ptáte, zda jde změnit "karma" zda jde nějak přelstít nebo obejít těžkou karmu, nebo nějak zlomit. No jak víme Karma je vlastně velmi zjednodušeně řečeno akce reakce, je to reakce na naše činy a vše se nám vrátí a zpět dostane v míře co jsme udělali, či neudělali. To říkám zjednodušněji, ale také v tom hraje plán duše, který si sami vybíráte, ale i přesto jaký scénář jste si vlastně pro svůj život zde napsali máte pořád volnou ruku, volné jednání. Ono se Vám to zdá někdy fakt nemožné a máte pocit, že se vám třeba nic endaří, že jste se narodili do špatných podmínek, nebo se vám událi v životě velmi těžké až tragické chvíle a máte pocit ohromné nespravedlnosti. A i když věříte třeba na karmu, osud a akci reakci, pořád nejste schopni uvěřit tomu, jaký blázen by si napsal třeba smrt dítětě, chudobu, atd. No divili byste se, ale ano jste to vy sami, kdo si to sepsal a předem naplánoval a hledal vhodné rodiče k narození a třeba i ty velmi špatné jako jsme si vlastně napsala do života já.




Jo je to těžké prostě tomu uvěřit, že jste si všechny ty hrozné události napsali sami a dokonce i ty špatné vlastnosti a charakter povahy. Jenže tak to vidíte Vy, My z našeho pohledu. Když se na to podíváte zcela jiným směrem začne vám to dávat aspoň trochu smysl. Když ne jsem ochotna Vám na to udělat třeba někde nějakou přednášku :-) po domluvě, třeba hromadně soukromě jak c hcete. .....

Každopádně vemte si v potaz to, že ten, kdo má opravdu silné emoční otřesy v životě je mnohem silnější duše a vyspělější. Začnete oponovat s tím, že to je sice fajn, ale proč jste si nevybrali ten lehčí osud. No nezapomínejte na karmu na akci reakci, naše činy ať už dobré či špatné prostě mají vibrace všechno tady má vibrace a to je psáno do Akáši. Když zemřeme, tyto vibrační frekvence nemají kam odejít ty tady prostě už po staletí prostě budou a budou jej nosit naš děti naši pravnuci a naše duše. Takže né vždy za vše vysloveně můžete, ono nějaký pra pra pra předek třeba z 9 století mohl mít na zemi za svého bytí neopětovanou lásku, .... v další inkarnaci se dostal na druhou stranu onoho člověka, kdo odpíral milujícímu člověku lásku a tak se to opakovalo třeba po vícero generací, jenže pak při nových inkarnací nové inkarnace berme prostě jako nesplnění mise a jede se na novo dokaď ono kolo level neuděláte .... a vždy máte vícer možností jak se k cíli dostat. Berte to trochu jako nějakou hru, videohru či něco podobného. Inkarnace jsou v podstatě úkoly, tzv levely, kola a mise, které máte splnit za jeden váš život, který jste si od začátku naprogramovali. Jelikož jsem studovala informatiku lépe se mi to vysvětluje právě třeba přes počítačovou hru. Vy jste tvůrce, před vámi je jistý daný scénář do kteréhoo zapadá právě váš příběh vaše naplnění či právě ono nenaplnění. Máte na výběr dokonce i postavy za klaďáka či záporáka to budou naše charaktery (ve výsledku pak nikdo není takový či onaký ani zlý ani hodný, jen se od toho budou odvíjet různé příběhy a osudy, které díky záporné či kladné povaze zvládnete. Takže záporák si třeba povede v něčem lépe a nemusí vysloveně dělat neplechu. Jestli mi rozumíte a klaďák zase bude lépe fungovat v událostech, které by pro záporáka byli horší. Cíl máte pořád daný ten který jste si předurčili jestliže jste měli naučit nějaké té věci. Takže vytvoříte postavu i to jak bude vypadat jaký bude mít charakter a jaký bude mít životní úkol - cíl. Když se mu to nepodaří projít tzv misí aniž by umřel, takže smrt, vražda, sebevražda či stáří, promarněný život, prostě když nestihne udělat daný úkol, znova se narodí a znova dostane úkol, jenže za ten život, který žil udělal různé věci, které zapsal právě do Akáši v podstatě pozměnil zase a rozšířil příběh. To je asi jako když tvůrci hry Sims udělali nové a nové datadisky od prvního dílu až po pejsky, univerzitu,, podnikání, trosečníky atd ... rozumíte mi? Takže za život který zde vaše postava žila a dělala různé dobré či špatné věci nabalila a rozšířila tak onen cíl na další různé cíle a možnosti.


Vše je však na vaší svobodné vůli. Jeden můj klient mi tenkrát vyprávěl, že má nutkání lhát a nutkání krást a že mu to dost stěžuje život, protože lhát nechce a přesto vždy si vyymslí nějaký příběh sám byl s toho hodně něštqstný, sám o sobě věděl, že zlý není a přesto vždy ho to hodilo do toho aby byl jak Pinokio s dlouhým nosem. Věděl a cítil, že to není jen tak protože to dělat nechtěl, ale vždy ho to lákalo, či ho to do lži samotné přímo hodilo. Takhle žil mnoho let a říkal si, že by se měl nechat asi zavřít na psychiatrii, že mu to ničí rodinu, přátelé a nedokáže vlastně být upřímný. To je právě onen osud, prostě si napsal do scénáře lež a že bude lhát, třeba aby poznal pravdu a nebo mu někdo lhal v minulosti a on má v tomto životě vidět i druhou stranu. Každopdáně osud v tom byl a teď se dostáváme právě k oné věci zda lze potlačit karmu již napsaný život. Kdyby pokračoval dál ve svém lhaní jaký myslíte, že by měl život osud, ano sice by poznal, třeba právě tu druhou stranu pravdy, a to jaké je to když on někoho obelstívá, možná by pak pochopil i sílu slov atd atd .... ale zcela by mu to zničilo život i za cenu toho, že by se naučil něco, co jeho "předek " myslím tím jeho duši předtím, která to nezvládla, či byla obelhána. Takže on za činy v tomto životě nemůže nemůže za duši, která něco kdysy cpackala a teď to chce napravit v novým těle novým životě. On má ale na výběr azcela může prolomit karmu a také se mu to povedlo. Sice jsem ho už tři roky neviděla, ale to je spíš známka toho, že se mu už daří dobře, pak rychle člověk zapomíná :-) i na pomoc od kuď přišla znáte to.


Nehledala jsem s ním ani tak příčinu jako spíš jeho přítomnost jeho problém teď a tady aby už nezapisoval do Akáši stejné neštastné vzorce, aby aspoň ušetřil své nové dušičky " děti" aby tohle už ani z jedné strany nemuseli prožívat. Řekla jsem mu prostě ať nelže i kdyby měl sebe větší nutkání zalhat. Ze začátku se mu to dařilo dobře, když přišli náročné události, či nějaká nová žena v jeho životě zase začal, měl to jako drogu. Vůbec nevěděl kde se to v něm bere, a přitom to byl chytrý a i hodný muž co měl co nabídnout. Donutila jsem ho postupnými cvičeními, prostě to ze sebe sundat a i kdyby měl sebevětší nutkání, které vím, že nebylo znhěo samotného, ale tlačení právě karmy, kterou si chudák sepsal ... Nakonec mu pomohl Bůh, Vesmír. On byl nevěřící a tak jsem mu radila, že se nemusí modlit a prosit Boha, ale Vesmír je li mu ten název příjemnější a nebo ať klidně prosí sebe samotného, a oni duše svého já,a by mu pomohli. Šlo to pozvolna, ale cítil se stále volnější a volnější jako kdyby ho už nikde nenakopávalo ke lhaní, jako kdyby tam nikdo za nim už nestál a nenašeptával mu ať zalže. Samozřejmě trvalo to tři roky, já vám tady píšu pouze zkrácenou verzi příběhu. A ano ten člověk prolomil karmu a když už nelhal, tak se mu enděli ani žádné jiné špatné věci. Jediné co vím tak vím, že se stihl oženit a to velmi štatsně .... teď je to už na něm samotným jak si povede. Jestliže máte nějaké špatné vlastnosti, klidně si šáhněte pořádně do svého já, ten muž není jediný na světě, kdo má podobný problém, nebo někdo krade aniž by ybl zlý a chtěl loupit někdo má zase nutkání pomlouvat druhé a říkat o nich různé historky. Někdo zase vypráví vtipy a situace, které vůbec nejsou jeho zážitky a lže tímto druhem, někdo zase neříká celou pravdu, někdo zase nechce někomu věnovat žádný čas a cítí že je sobec a ví to o sobě a trápího to.Ono dosaďte si jakou koliv lidskou neřest a i velkých závažných směrů. Prvotní úkol jak vůbec zbavit sebe neosobní těžké karmy je upřímnost k sobě samému a říct si a poukázat an sebe prstem. V tom je ale opravdový klíč jak "přelstít" karmu, kterou jste si sice napslai do detajlů naplánovali, ale vy máte tu možnost se rozhodnout. Vy nemusíte a nemáte prožívat trauma. Naše činy jsou sepsány v Akáše v prostoru veškerých vibracích naší činů i věcí a všeho bití. Dalším úkolem je to, nezapisujte zbytečně nové útrapy, kdyˇž se vám to envrátí v tomto životě, vrátí se to v dalších inkarnacích vašeho já. A jak k tomu příjde vaše já, které se někde jako dítě narodí, příjde k tomu jak slepí k houslím. Takže nezapomínejte, chovejte se k druhým tak, jak chcete aby se lidé chovali k vám, .... Tyhle různé jednoduché životní pravidla známe všichni i ty co Bibli nečetli a málo, kdo se jimi řídí. Není to, že by nechtěl, ale prostě v bězhu života na to zapomíná. Takže k tomu Vám právě pomůžou různé citáty, články, filmy, pohádky cokoliv, protože se říká, že pravda je vytesána do kamene, .... poslouchejte čtěte, inspirujte se dobrými věcmi ----

Kdo by měl zájem o přednášku, či výklad karet nebo konzultaci jsem Vám k dispozici

Dariya Iczkova cesky-tarot@seznam.cz
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama