Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

3 rady jak nepodlehnout panice - Andělská pomoc

16. dubna 2016 v 14:28 | Český Tarot |  Andělská čísla a znamení
Občas máme všichni pocit, že se nám prostě smůla lepí na paty a nic nám nevychází ...
Hledáte pomoc a divíte se, že nepřichází? Máte pocit, že se vám smůla lepí na paty, štěstí se k vám obrátilo zády a všichni pomocníci jsou hluší? Možná vám pomohou rady vlídných andělů.

Známe to naprosto všichni. Rozhodně však nic není konec světa a i v těch nejtěžších chvílích na nás čeká pomoc a třeba právě ta od Andělů.Neponižujte - Překročte vlastní stín. Nejvíc překážek na své cestě si klademe sami, největším soupeřem je náš vlastní strach a často i to, že sami sebe nemáme rádi. Jak můžete o svých kvalitách přesvědčit ostatní, když se sami považujete za neschopné? Často zbytečně přehlížíte úspěchy a zveličujete nedostatky v naději, že vám to někdo vyvrátí. Opakovaná nepravda se však pro okolí stává pravdou a vy sami sebe proklínáte svým sebepodceňováním.

Dívejme se očima , poslouchejme ušima - Často nám Andělé dávají nespočet znamení, že jsou s námi, ale my jako bychom je vůbec neviděli, přesto opravdu stačí tak málo, lépe se dívat a lépe poslouchat. Často jej můžeme slyšet v radiu, když zrovna bude hrát nějaká písnička .. a bude tam dané slovo či věta. Nějaký nápis, upoutávka, tyto drobečky jsou skoro všude.

Neodmítejme pomoc - Nepohrdejte cestami, které vám andělé nabízejí. Pokaždé, když odmítáte nabídku, protože v ni nevěříte, pokaždé, když si netroufáte využít možnosti, která se vám nabízí, odmítáte pomoc, kterou vám osud nabízí. Nezavírejte si dveře sami.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama