Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Duben 2016

Městská legenda nebo skutečnost - Bloody Mary

30. dubna 2016 v 22:42 | Český Tarot |  Urban Legends - Městské legendy
Tato nová rubrika na mém blogu Vás bude určitě bavit a to hlavně příznivce záhad, a nebo hororů či městských legend. Každá země, každý kraj a folklor má nějakou tu legendu. Jako Slovensko má Čachtickou paní, tak třeba někde mají Bloody Mary, Candymana, duch jménem Charlie atd ...


Citát pro dnešní večer

30. dubna 2016 v 22:07 | Český Tarot |  Motta a citáty
Karma znamená akci a akce motivovaná soucitem je dobrá. Stěžovat si, že to, co se vám děje, je vaše karma, je lenost. Namísto toho si se sebedůvěřou připomeňte radu, že "Ty jsi svým vlastním pánem." Tím, že něco učiníš, můžeš změnit svou situaci.
~ Dalajlama


Víte na co umřete? Když zemře tělo, můžete ještě zachránit duši

30. dubna 2016 v 21:47 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Smrt je pro nás Evropany celkem stále tabu, zatímco v zemích třetího světa Indie, Afrika, Asie, ... ekonomicky slabé Země je smrt jak vysbobozením, tak další nutnou cestou do další budoucnosti, a smrt tam není brána jako u nás. tam se o smrti mluví, setkáváte se s ní na každém rohu. Indii v Africe, ... někdo zemře a jaké pak copak, žádný problém se s toho tak nedělá. My se smrti prostě bojíme. A máme opravdu proč? Máme se smrti bát?


Smrt je když zemřeme, když nám selžou životně důležité orgány v těle - nemocí, úrazem, smrt se dělí na různé druhy, okamžitá, proces stárnutí, následkem nemoci atd. Krom smrti nějakým úrazem, je vždy smrt nějak kombinovaná. Protože třeba starý člověk neumírá stařím tak, že mu je devadesát a tak si paní Smrt řekne tak šup mávnu kosou a staroušek to bude mít za sebou.

Karta dne pro Vás - Hojnost a prosperita - Zadkiel

26. dubna 2016 v 17:15 | Český Tarot
Ahoj, zdravím Vás všechny bytosti světa. přináším Vám dnes výklad a to výklad psaný na jednu kartu.

Karta hojnosti, moudrosti a laskavosti


Citát Robina Williamse

25. dubna 2016 v 11:30 | Český Tarot |  Motta a citáty
Dostali jste jen malou jiskru bláznovství. Nesmíte jí ztratit.~ Robin Williams

Povídání o vnímavosti a přítomnosti

25. dubna 2016 v 11:27 | Český Tarot |  Motivační a pozitivní články
Nejlepší způsob, jak uchopit okamžik, je věnovat mu pozornost. Takto rozvíjíme svou všímavost. Všímavost znamená být vzhůru. Znamená vědět, co děláme. Když se však začneme zaměřovat například na to, co chce naše mysl, obvykle rychle sklouzneme k nevědomému postupu a vracíme se zpět k automaticky řízeným způsobům jednání. Tyto výpadky vnímavosti často bývají způsobeny pocitem nespokojenosi s tím, co v daném okamžiku vidíme nebo cítíme. Ocitáme se mimo touhu po něčem jiném nebo po změně.

~ Jon Kabat-Zinn (Uvědomujte si přítomnost)Povídání o štěstí od A.Datešidze

25. dubna 2016 v 11:16 | zdroj internet |  Motta a citáty
Nádherné povídání o tom jaké to je mít štěstí ... A.Datešidze

Denní výklad Síla zvířat Pondělí 25.4.2016

25. dubna 2016 v 11:02 | Český Tarot
Ahoj, všechny bytosti světa, dnes je už opět pondělí a já jsem zpět z denním výkladem pro tento den Pondělí 25.4.2016, Pro tento krátký výklad jsem si vybrala kartu z balíčku karet od Stevena Farmera Síla zvířat - Popis reference balíčku zdePrincův překrásný citát ...

24. dubna 2016 v 21:42 | Český Tarot |  Motta a citáty
Věřím v Boha, věřím v sebe? Někteří lidé chtějí zemřít, aby byli svobodní. Říkám, že život je jen hra, všichni jsme stejní, chcete si hrát? ~ Prince


R.I.P. :-(

Chladivý klid lásky – OSHO

24. dubna 2016 v 21:31 | Český Tarot |  Duchovní učitelé
Vášeň je horká, ale vášeň není láska. Vášeň je snaha druhého využívat pro své vlastní biologické a sexuální potřeby. A člověk se stane studeným - ledově studeným, skoro mrtvý. Láska je právě uprostřed mezi těmito dvěma extrémy. Ve vaší restauraci můžete začít prodávat horké párky a studené světce to jsou dva extrémy. Mezi těmito dvěma je chladivý klid lásky. Láska není studená a láska není horká; čerstvý vánek, vánek časného rána. Když přijde k tobě, cítíš se skoro znovu mladý, znovu čerstvý, jako bys si právě dal sprchu.


Mooji o pocitech, Bohu a myšlenkách

23. dubna 2016 v 18:11 | Český Tarot |  Duchovní učitelé

Někdy je snadné vidět myšlenky a uvědomovat si, že nejsou skutečné, nevěřit jim. Dostanou se k vám domů, když udéláte z "já" osobu. Když identifikujete já jako osobu, pak přivítáte celou rodinku toho já. Když vidíte Já jako Boha, jako svatost, jako Bytí, náhled se změní, myšlenky nebudou mít tu moc, tu sílu, tu drzost přijít před vás, protože ony nemohou zastrašit čisté Já. Ony mohou zastrašit jen to, co si představujete, že jste.
~ MoojiCitát z kterého zamrazí od Jidda Krishnamurtiho

22. dubna 2016 v 17:26 | Český Tarot |  Motta a citáty
JEDEN CITÁT A MLUVÍ ZA VŠECHNO A PRO VŠECHNY .... Na to není ani co dodat, to se musí sdílet dál. ...Duchovní učitelé - Jiddu Krišnamurtí

22. dubna 2016 v 17:23 | Český Tarot |  Duchovní učitelé
Džiddu Krišnamurtí (25. května 1895, Madanapalli, Indie, stát Tamilnádu - 17. února 1986, Ojai, USA, stát Kalifornie) byl indický filozof a básník. Patří k nejvýznamnějším duchovním učitelům 20. století. Svým neformálním přístupem se řadí k učitelům života, jako byli Henry David Thoreau nebo Albert Schweitzer.


Duchovní učitelé - Mooji

22. dubna 2016 v 17:14 | Český Tarot |  Duchovní učitelé
Anthony Paul Moo-Young se narodil 29.ledna 1954 v Port Antoniu na Jamajce. V roce 1969 se přestěhoval do Velké Británie, do Londýna. Pár let pracoval jako pouliční malíř, portrétista. O několik let později začal učit na Brixton College. Po dlouhou dobu byl znám jen jako Tony Moo, dnes mu však většina lidí neřekne jinak ne Mooji.


Bůh udělal chybu, když nás stvořil ...

21. dubna 2016 v 17:33 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Jak víme tak Bůh stvořil svět za sedm dní, samozřejme berme těch jeho sedm dnů opravdu s velkým nadhledem v řádku na naše roky miliardy let ... Bůh stvořil Zem a stvořil i život. Jak jsem už mnokokrát psala tak Adam a Eva nebyli zcela první "lidští" obyvatelé. Hlavně lidé vypadali jinak a byli vysoký kolem 8 - 11 metrů! Proto se často dozvídáte z různách historických eposů , že jsme vznikli z obrů. Což je logicky pravda a žádný výmysl.


Lidé měřili deset metrů a dožívali se kolem 300 let, dnešní člověk má zhruba 1.80 cm u muže a dožíváme se kolem sto let, což je až teď v poslední době, jaká si dlouhověkost, ještě před 50 lety se umíralo kolem sedmdesáti a šedesáti let. Dnes si to moc už ani neumíme představit, protože aktivita seniorů je stále větší ....

OTROCTVÍ NIKAM NEZMIZELO .... JEN ZMĚNILO FORMU

21. dubna 2016 v 11:00 | Český Tarot |  Obrázky a fotografie
Našla jsem na internetu obrázek, který mluví za vše, co myslíte ,....

OTROCTVÍ NIKAM NEZMIZELO .... JEN ZMĚNILO FORMU


Přivtělené duše, co to je ...

21. dubna 2016 v 10:52 | Český Tarot |  Entity, duchové a jiné bytosti
Možná jste určitě slyšeli a četli o pojmu přivtělení duší, a co že to je přivtělené duše, ...


Každý člověk, který zemře, dostane v okamžiku své smrti šanci jako duchovní bytost projít světelným tunelem a dostat se tak do míst, kde bude poučen a osvícen. Tam má příležitost zhodnotit své konání v uplynulém životě a setrvat tam až do okamžiku své další inkarnace-tedy opětovného narození.

Andělský výklad pro den 21.4.2016

21. dubna 2016 v 9:43 | Český Tarot
Ahoj, dobrý den všechny bytosti světa, vítám Vás ... Dnes jsem připravila denní andělský výklad a to na jendu kartu dne s karetního balíčku Andělé Atlantídy. Podívejte se na videovýklad, který jsem nahrála a třeba Vám karta dne dnes pomůže se inspirovat, povzbudí Vás a ochrání a naskytne Vám dobré myšlenky.


Mně osobně dnes denní výklad naprosto sedl, takže jukňěte sami už na samotné kraťoučké video. Jestli se Vám moje videovýklady líbí, líbí se Vám moje tvorba budu moc ráda, když mi dáte like, odběr kanálu a nebo budete sdílet. Komu by denní výklad nestačil a má zájem o nějaký hloubkový výklad ať už andělského typu výkladu či tarotu, karmické rozbory atd najde moje služby v menu blogu a nebo mi půže přímo napsat na email cesky-tarot@seznam.czKomu by denní výklad nestačil a má zájem o nějaký hloubkový výklad ať už andělského typu výkladu či tarotu, karmické rozbory atd najde moje služby v menu blogu a nebo mi půže přímo napsat na email cesky-tarot@seznam.cz

Večerní výklad Českého Tarotu pro Vás - Pondělí 18.4.2016

18. dubna 2016 v 22:01 | Český Tarot
Zdravím Vás všechny bytosti světa, přináším Vám večerní výklad + afirmaci. Tentokrát jsem šáhla po vykládacím balíčku s názvem Nanebevzatí mistři od Doreen Virtue, tyto karty jsou užasné a jedinečné, je to zcela jiný a nový druh karet, kde jsou namícháni Bozi, duchovní průvodci a mistři, královny a králové, šalamounové, různé božské vzory z různých kultur víry.


Karta dne pro Vás - Meditace

16. dubna 2016 v 16:32 | Český Tarot |  Vykládací karty a balíčky
Zdravím Vás všechny bytosti světa a přeji krásnou pohodovou sobotu. Vytvořila jsem pro Vás dnes vykládací kartu pro tento den s názvem Meditace. Tato karta Vám dává za úkol zklidnit svou mysl, zastavit se a nespěchat, být chvilku v klidu a jen tak si přemýšlet, třeba o svých přáních a tužbách, najít klid a harmonii s celým Vesmírem. Toť Vám předávám ve svých kartách pro tento den. Užívejte si bytosti každou minutu svého života, protože život je obrovským darem od Boha.

Děkujme a žehnejme za tento dar a předávejme dál to pro co jsme byli stvoření a tím je láska. Milujme všechno živé.

Vaše Dariya Iczkova