Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Pravá láska ta je jen u Boha

20. března 2016 v 19:20 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Pořád čteme a díváme se na různé rady odborníků a esoteriků, kteří nám říkají o zrcadle ve vztahu, o zrcadle v našem životě, o přijetí a sebepřijetí o dopuštění atd a i já o tom hodně píšu. Pod rukama mi prošlo taky mnoho lidí a mnoho lidských osudů a ty nejbolestnější pocházejí vždy v lásce, v očekávání, že Vás někdo má mít rád a nemá.


Láska a všechno kolem tématu mezilidských vztahů je velmi složité a bolestné. Pořád čteme o pozitivním myšlení, vibracích atd. Ano je to důležité a to velmi a všechno tohle tvoří naší realitu takovou jakou jí teď prožíváme. Víte, ale přišla jsem na jednu věc. Jasně ona je jasná jako facka, ale velmi těžká na to, abyste jí opravdu v sobě přijali a pochopili. Nelpěte a nechtějte aby Vás někdo měl rád, mějte rádi Vy a nemusíte mít rádi toho, kdo nemá rád Vás .... ale nelpěte tak na lásce od lidí, když nepřichází i když víte, že si jí zasloužíte a zasloužíte si uznání, lásku, cit, soucit, atd ... Vždy se mi v ryje do hlavy věta, že ..... Vás nikdo neudělá šťastným natolik, kolik Vy si zasloužíte.

Ano věřím na lásku věřím a stojím si zatím, jenže tady v naší hmotě bezpodmínečná láska prostě není a je jen pár jedinců co milují bez nároků. Ruku na srdce, ale je to tak. Pořád něco vyžadujeme a chceme. Je to jasné dáváme, a chceme aby jsme i my dostávali a přijímali. Jenže tohle funguje dobře tam odkuď jsme přišli, tady je to horší uskutečnit. Od mala jen slyšíme různé zvláštní narážky, třeba už od rodičů, kde nám dávají na jevo, že nás mají vlastně rádi, až za něco, když se nebudeš učit tak, když doneseš jedničku, až když to sníš, nebo ve školce děti, budu se s tebou kamarádit až, když tohle neuděláš nebudeš má nejlepší kamarádka/kamarád. Pořád je to za něco.


Více Vás mají raději za to co máte na sobě, než uvnitř sebe. Stále Vás mají radši za to jak vypadáte, než jak vypadá váš opravdový charakter. Když budeš zlobit tak, když budeš vypadat tak a tak ..... Slyšíte to ... je to pořád za něco a to není skutečná láska a tak ani nemůžeme chtít zde skutečnou lásku, když jsme tak deformovaný od mala a krmeny tímto. Je to pořád za něco. Jsem vlastně ráda za to, že pořád víc a víc vznikají různé facebookové stránky a weby o alternativě, duchovnu a třeba i pránické výživě, andělých a tajemnu než pořád koukat do časopisů, jak si Vás ostatní budpu vážit, když budete vypadat tak a tak a budete nosit to a to a budete budete budete ... ale čím jste uvnitř před tím nikdo neuteče, tam jsme pořád stejný. A pak nemáme mít problém se sebepřijetím a přijetím druhých.

A na co, že jsem to vlastně přišla? Na jednu velmi důležitou věc. Opravdová ta opravdová jediná skutečná láska ta je u Boha a ten jediný nám jí dává a ukazuje nám jí v ty nejčistší formě. Hodně odpůrců vždy řekne, že Bůh je krutý. Bůh není krutý a nikdy nebyl. Bůh nám nic nevrací. Nepleťme si zde pojmy s dojmy, ani karma není zlá ani dobrá, tohle je už o nás né o Bohu. Bůh nás miluje, Bůh nám odpouští a neptá se proč jsi to udělal, nebo budu tě mít rád jen když uděláš, (Zase někdo by mohl být v opozici, že Bůh chce oběti atd …. Ne nechce tohle zase vytvořili jen lidi tuhle domněnku.

Takže jestli chcete být opravdu šťastný a opravdu být milováni, tak né zde ve hmotě, rozhodně né tou pravou láskou. Záleží na Vás všech jaký druh lásky budete pro své srdce preferovat. Jestli jste však duše jako já, že je zde na světě mnoho věcí bolí, tak nespolíhejte na lásku tady, ale spoléhejte se na lásku od Boha. A ona partnerská láska je velmi důležitá, ale důležitější je pojem láska hodnota lásky a každý jí nemusí vysloveně mít v partnerství. Já nemám rodiče, rodinu zde jsem jí nikdy neměla v partnerství po těžkém zklamání taky už moc nevěřím, ale je mnoho forem lásky, které mě naplňují a kde jsou přijímány pro mě a skrze mě a to je třeba přes přátelství. Né každý má bezva přátelé jako já a stále jich mám víc a někdo nemá žádné …. Láska je všude, ale záleží jak čemu a komu se otevřeme, ale ta skutečná je jen od Boha.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama