Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Naše hříchy věřím, že budou odpuštěny a očistec věčný není

19. března 2016 v 17:32 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Nikdo na této planetě nejsme bez vinny a jestli Vás někdy tíží špatné svědomí, že jste někomu silně svou chybou ublížili a mělo to třeba až nezvratné události, nebo dokonce v tom mohla být až smrt a klidně bez ostychu vražda. Věřte mi, že každá lidská bytost i ten, kdo zabil, nebo nějak silně ubližil druhému má právo dál žít a být milován. A nesmíme to sobě ani druhému odpírat.Důležité je svědomí. To, že člověk udělal chybu jakoukoliv a jakoliv silnou už zpět nevzme nevrátí a bohužel je to zapsáno do Akáši. Akáša je místo, kam s evše zapisuje je to něco jako obří vesmírná databanka, kde je vše zapsáno formou činu následku a následovně energie, činy tvoří vibrace, to nelze změnit ani odebrat. Stejně jako vyřčená slova nikdy nevzememe zpět tak nikdy nebudeme moci smazat naše činy z Akáši, která pak má vliv na naše bytí a na inkarnace ....


Jenže víte co je horší než samotný daný čin, to, že pak sebe sami dokážete roky mučit svým špatným svědomím a lpíte na odpuštění. Píšu to tu pro všechny, protože i já silně před lety někomu ublížila a nedá se to změnit, zvrátit a ten člověk my zde na tomto světě není schopen odpustit i když sice řekl hala bala nj už jsem ti odpustil. Pokuď člověk v sobě opravdu nezlomí křivdu, kterou mu někdo udělal, lhaním či jiným způsobem, je to jako kdyby stejně neodpustil a vy tu sílu cítíte na srdci a bolí Vás.


Každý neseme vinu, i když se někdy může zdát, že někdo je nevinný a je to oběť. Jenže nic se neděje náhodou, na to zapomeňte, že vše se děje jen tak bez ničeho. Tohle však je pak vhodné pro různé karmické výklady zrcadlové terapie o kterých určitě se nějak zde v blogu zmíňím. .... Každopádně ten čin, který jste udělali se nezmění, stal se, udál a je zapsán. Jenže ten, kdo Vám pak neodpustí dělá příkoří Vám i sobě a to samé je u Vás, když sami sobě nedokážete odpustit zabíjíte se ve výčitkách. Před Bohem jsme si všichni rovny. Víte i já dělala kdysy špatné věci a jednu jsem doslova podělala jak jsem mohla. Nic zpět nedokážu vzít a bolí mě, že mi není odpuštěno. Bůh však vidí to nehlubší ve Vás a i kdybyste byli vrah, tak ten Bůh Vás nezatratí, neosoudí, ale vezme Vás za ruku a pohladí Vás. On Vás vidí jako dítě, malé bezbranné a čisté. Vidí obě strany mince a ví, že kdysy bylo moc moc opravdu moc ublíženo Vám a to Vás nějak formovalo, dělali jste špatné věci, špatné činy a špatně jste se chovali. Mnoho vrahů a násilníků, co přešlo k Bohu se změňilo a i když šli na elektrické křeslo, věděli pak, že Bůh jim odpustí, on ano. ........

Víte on né každý vrah, deviant a násilník musí být zlý, ano udělal zlou věc, ale já ve zlo jako takové nevěřím. Mnoho lidí je psychicky nemocncýh, někdo je napojený na temné síly co ho ovládají, ale pořád někde uvnitř je to lidská bytost. A ano záleží ejn na nás jak my se toho chopíme, a jak se dál budeme chovat. Někdy se Vám v životě věci velmi zvrtnou i proti vaši vůli. Když se zrodí malá dušička, co čekala 300, 400 a více let na inkarnaci, myslíte, že chtěla vraždit a vzít někomu život, nebo že chtěl vidět někoho neštastnýho. .... My se sice nerodíme jak kus čistého papíru máme předefinované vlastnosti, dobré i ty špatné, máme nějak nadefinované zkušenostim kterýmiu bysme měli projít, ale vše ej na nás jak budeme či nebudeme bojovat ... Nenechte se zlomit lidmi ani událostmi co se ve vašem životě udály. Když už jednou jste udělali závažnou chybu, myslete na změnu, kterou můžete udělat. Ten člověk, či rodina, Vám nemusí nikdy odpustit, ale to už je na nich. Přeberte odpovědnost za sebe. Vy jste všichni jako já Boží děti. Bůh ví, že zlobíme a děláme problémy, ale nikdy nás neztaratí, pokuď mi sami nebudeme chtít. Peklo i očsitec není trvalí, tomu nevěřte, já tomu nevěřím. tam je spíše problém ten, že lidi tam jsou sami ze sebou a člověk sám sobě je tím nejpřísnějším soudcem, a když neodpustíte sami sobě, nemáte šanci slyšet a vidět božskou pomoc.

Vím, že se třeba s někým na názorech neshodnu, ale ano modlím se za tyto duše, vrahy a násilníky. Modlím se, aby sobě odpustili a odpustili i těm co napáchali svinstva na nich. Každá duše si zaslouží lásku, každá. Protože my jsme láska, celý svět se skládá z lásky. bez lásky bysme tu lidi nebyli a to si musíme uvědomit. Bůh nás stvořil láskou, miluje nás a nikdy v životě by nechtěl, vidět své děti trpět.


jediné jak se znovu nadechnout i přes naše hříchy je, odpustit hlavně sami sobě, to je to nejdůležitější, ale také nejtěžší. Může to trvat roky, ale když Vám někdo dá lásku opatrujte jí, milujte lidi bez nároku za něco. Dělejte dobré skutky, pomáhejte a milujte ostatní, i když Vás nikdo nemiloval třeba do té chvíle ..... Když Vás někdo pochválí, pohladí, povzbudí, to je projevem lásky .... a bez ohledu na to, že jste někdy spáchal velmi závažný čin.


(Netrapte se, věci nezměníte, ale můžete změnit vibrace, žádejte a bude Vám dáno, ..... ) Andělé Vám pomůžou,

Netrapte sebe ani druhé. Bůh je jeidný, kdo vidí jádro, soudit Vás nebude, pohladí Vás a odpustí .... změńte vibraci Akáši ze špatné na dobré vibrace láskou, kterou zde lidem, zvířatům můžete dát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dariya Iczkova Dariya Iczkova | Web | 19. března 2016 v 17:41 | Reagovat

Omlouvám se za chyby, už se vážně z té modifikovanné klávesnice po ... háže mi to předefinované slova a když jsme pak na blogu z jinéo pc už chyby neopravím .. opravim ale nevezme mi to opravu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama