Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Jak odpustit své duši za naše hříchy, ... ?

10. března 2016 v 15:28 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
To, že nám někdo silně ublížil, dotkl se našich vnitřních pocitů, roztrhal naše srdce na malé kousky, sprostě si s námi pohrával víme a cítíme třeba i dodnes. Jenže na to, že ani my samotný nejsme tak čistý jak bysme chtěli být rychle zapomínáme, Schováváme se za to a přesto někde ten pocit, špatného svědomí je v nás.


Mohli jsme záměrně někomu ubližovat roky, třeba jen proto, že osud k nám nebyl vlídný a Vám někoho škádlit, provokovat a nebo ponižovat dávalo prostě sílu. Proč né já, když ostatní mohli Vám dělat to samé. Víte jsme jen lidi a každý z nás má za sebou nespočet křivd ale i ublížení na druhé straně těm, co nás třeba měli rádi a i kdyby né, ublížili sjme jim také a silně. Moc o tom nepřemýšlíme, ale často když budeme dlouho zkoumat svůj růst, svoje stárnutí této duše zjitíme, že chtě nechtě to bylo něco, co Vás někam zavedlo, ať už ve zlém či dobrém směru. Často ve svých chybám najdeme i velmi zakořeněné vzorce chování, které máme v tomto životě se naučit řešit a už je víc neděleat. jsou to věčně opakující se vzorce chyb. jen je těžké si je přiznat.To je ale nakonec to nejdůležitější. Nejčastější silné vzorce je třeba lakomost, lhaní, sobeckost, něčí ponižování, být stále ten nahoře atd. Proč třeba píšu o lhaní.Je mnoho lidí, kteří a je t těžké si přiznat trpí syndromem barona prášila. lžou lžou lžou. Ono asi těch forem lhaní je vícero. Každopdáně nějvíce na to trpí z většího procenta ženy. začne to ve školce malou lží, že máte třeba lepší panenku než ostatní, moc o tom nepřemýšlíte. Řeknete to z důvodu, aby si Vás ostatní děti všimly. Aby Vás aspoň někdo měl na chvilku rád. Tohle je ta naše společnost, kde děti, dušičky čisté nejsou dlouho čisté.Prahnou po lásce, citech a dostanou jí jenom za to, když něco mají a když nic nemají, tak jsou nicky a nikdo je nemá rád. A tak svět malých holčiček, někdy i kluků se změní v kulisy něčeho co nejsou a lžu vědomě i nevědomě v dospělosti, i když se s někým seznámí. Nechtějí ublížit, jen chtějí být pro toho druhého ty nejlepší.


(někdy stačí malá lež v dětství a je to pak problém i v dospělosti, nemějme výčitky, jen se zbavme vzorců chování ... )

Další procesy známe, například lakomost, lhostejnost. atd . Každý v sobě máme nějaké vzorce a my je vidíme, prootže je lidem často skoro denně děláme. Těm osttaním jsme ublížili i my a třeba měli s námi čisté úmysly, často se schováme, že dříve nám někdo ublížil. Ano ublížil a je to tak. Všude z každé strany slyšíte odpuštění odpuštění, .... vy se snažíte a samy stejně chyby děláte a neradi. Někdy už lidem co jsme ublížili, třeba jako amlé děti, nebo křivda kamarádce, dosaďte si co a koho chcete už třeba neuvidíme, smrt, odstěhování, žádná komunikace a přesto Vás to nějak tlačí. víte tu chybu-Možná jste za ní i zaplatili rozchodem, nebo něčím mnohem tvrdším,... ale přesto je to ve Vás.

Víte někdy ani ty lidi už nevidíme a nebo vidíme a máme je před sebou a oni naší omluvu příjmout nechtěj, i když mohou a vědí třeba, že Vám by se ulevilo. Nechtějí to příjmout, někdy dokonce i z radosti, aby jste dále trpěli, přesto však zvládnout to musíte Vy.

Napište dopis. Napište všechno co Vás k tomu a tomu činu vedlo, napište i to, proč a kdo Vám udělal tohle samí, proč jste to udělali Vy. Napište klidně, že jste to udělali ze vzteku, zloby, závisti, nebo třeba zvědavosti, nebo z blbosti, atd atd atd .... opět doplňte sami.Napište to. Tím když vše budete psát se otiskne ta energie do papíru a i když ten list nikdo z těch lidí, kterým jste ublížili číst nebude, tak se i přesto něco uvolní. je to to vnitřní napětí, je to naše špatné svědomí.Dáme to ze sebe.Potečou slzy, možná znova Vás zaplavý vztek a zloba. všechno je správně.

Uvědomte si, že jsme jen lidé. Chyby děláme, ale poučili jsme se z nich. Tady to je kus Vás ten list a možnost jak se k tomu vzorci už nikdy nikdy nevrátit. Držím Vám palečky v očistě. Víte ono je to na naší planetě těžké, žít a milovat čistou lásku, když nám od mala je vymýván mozek. Nikdo není tak zlý, ani přes své kruté činy. Jen Bůh a Ježíš ví, co nás k tomu, kde vedlo. Vesmír vidí obě strany mince. Bude Vám odpuštěno. Pokuď v sobě najdete nějaký vzorec, ať už lhaní, lakomost, sobeckost, pomlouvačnost druhých je to ten jelepší start k tomu, aby jste to opustili a mohli žít znova. každý si zaslouží šanci. I Vy!!!! Já vím, že je těžké si přiznat , že teřba rádi někoho pomlouváte, že lžete, že tohle a támhle. Jenže když si to vše přiznáte, dojdete i k bodu , kde to vzniklo. Nemějte špatné svědomí. Stalo se, běžte a vykročte znovu. Zasloužíte si to ....

Napsala pro Vás Dariya Iczkova cesky-tarot@seznam.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Astaer Astaer | E-mail | Web | 11. března 2016 v 22:33 | Reagovat

Tohle vypadá jako náhražka svaté zpovědi. V katolické Církvi se věřící už nějaký ten pátek zpovídají. Sám Pán Ježíš při dobré zpovědi uzdravuje rány duše, které si člověk způsobil svými hříchy. Ale není možné, aby se člověk sám uzdravil z hříchu, jak se snaží tvrdit článek. Hřích snímá pouze Pán Bůh Ježíš Kristus!

2 dadainka dadainka | Web | 12. března 2016 v 15:02 | Reagovat

Správně napsané.

3 Stanislav Šťastný Stanislav Šťastný | E-mail | 13. března 2016 v 8:28 | Reagovat

Chce-li člověk odpustit sám sobě,je třeba nejdříve odpustit všem,kteří nám ublížili a požehnat jim.Zároveň poprosit o odpuštění ty,kterým jsme ublížili my,sami a požehnat jim také.
Ke zpovědi.-Mnozí se zpovídají ze svých hříchů v kostele a přitom si neuvědomují,že se zpovídají sami sobě v sobě,svému Božskému prazákladu,samému Kristu ve svém srdci,který čeká,až se probudíme ze spánku nevědomí,do vědomí sebe.Ježíš Kristus řekl.-y jste Bohové,ve vás je království nebeské,jen to pochopit!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama