Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Březen 2016

Existuje - li Bůh, proč je na Zemi tolik utrpení?

31. března 2016 v 11:09 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Tohle slýchám celkem často a dost podobné otázky, proč Bůh nechá trpět lidi, Proč Bůh nezasáhne. Proč Bůh tohle neudělá a nezařídí, proč je na světe nespravedlnost, atd ...


No ona na světě žádná nespravedlnost není, ale my jí vnímáme z důpvodu, že se na to koukáme pouze z jednoho pohledu a často ten podstatný pohled na tohle vše nám zcela uniká. Né každému a hodně lidí už nějaký ten rok v sobě má touhu po pravdě a hledá proč tu jsme a jak to je s Bohem, Ježíšem a vůbec tím Nebem ... zda nějaké tedy je.

Karta dne - POMOC RAFAEOLOVA

29. března 2016 v 11:54 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
POŽÁDEJTE MOCNÉHO ARCHANDĚLA RAFAELA O POMOC ....


Modlitba - Za lásku k bližnímu

29. března 2016 v 11:44 | Český Tarot |  Modlitby
Opravdu krásná modlitba ...

Pomoz mi, Pane, abych byl laskavý a dobrý za všech okolností, i když zažiji zklamání, když jsou druzí ke mně bezohlední, když se dočkám neupřímnosti u těch, kterým jsem důvěřoval, když mě opouštějí ti, na které jsem spoléhal. Nauč mě, abych nemyslel jen na sebe, ale abych usiloval také o štěstí druhých. Dej, abych uměl skrývat bolest a těžkosti svého srdce. Nauč mě užívat utrpení k vlastnímu zdokonalení. Ať nezatrpknu a nestane se ze mě sobec, ať nikoho nepohorším. Doprovázej mě svou milostí, abych vytrval v dobrém.


Jak požádat archanděla Rafaela o pomoc s léčením

21. března 2016 v 17:48 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Jakým způsobem tedy žádat o nebeský zásah v případě zdravotních problémů? Existuje nespočet způsobů, jak zjistíte z pří- kladů v této knize. Zde je několik z nich:


• vyslovit svou prosbu nahlas
• obrátit se s modlitbou k Bohu
• oslovit Boha i archanděla Rafaela současně
• připojit i duchovní bytost, kterou máte nejraději (Ježíš, některý světec apod.)
• modlit se v duchu • napsat svou prosbu • odříkávat slova tiše nebo hlasitě
• vyslovit modlitbu s důstojností nebo zoufale
• formulovat modlitbu jako prosbu, s níž se obracíte k nebeským silám o pomoc (např. "Prosím, pomozte mi.")
• použít afirmativní modlitbu, v níž vyjadřujete skutečnost, že pomoc je již na cestě (např. "Děkuji, že mi pomáháte.")

ezáleží na tom, jak o pomoc požádáte, nýbrž na tom, že to uděláte. Zde je několik důležitých momentů, na které byste měli myslet, až budete chtít archanděla Rafaela poprosit o pomoc:

1. Požádejte, ať už nahlas nebo potichu. Může vám pomoci, jen pokud to učiníte, protože nemůže narušovat vaši svobodnou vůli.

2. Upřímně a ze srdce Rafaelovi vysvětlete své pocity.

3. Svým vnitřním zrakem si představujte smaragdově zelené léčivé světlo obklopující daný zdravotní problém.

4. Vnímejte a následujte Boží vedení, které k vám přichází prostřednictvím intuitivních pokynů.

5. Proste o pomoc tak dlouho, až dojde k uzdravení.


Když žádáte o pomoc, neříkejte Bohu a andělům, jak to mají udělat. Takovéto "předkládání návodů" blokuje nebo brzdí odezvu na vaše modlitby. Když dáváte návod, můžete přehlédnout odpověď, protože jste soustředěni na jiná očekávání. Dejte nebeským silám přednost v jejich řešeních, neboť ta překračují lidskou představivost i veškerá očekávání.

Zázrační jednorožci - Diana Cooper

21. března 2016 v 12:21 | Český Tarot |  Knihy
V této knize přední britské "Andělské dámy" se naučíte porozumět mýtům a legendám o úžasných bytostech plných světla, nazývaných jednorožci, z vyššího duchovního hlediska. Stejně jako pomohla v devadesátých letech čtenářům kniha Světla andělů k tomu, aby se setkali s vlastním andělem, pomůže vám tato kniha cestou meditace, rituálů a obřadů nalézt vašeho jednorožce. Tyto magické bytosti světla, které se od Země oddělily před mnoha staletími, se nyní vracejí, aby vedly lidstvo na jeho duchovní cestě. Spolupráce s vaším jednorožcem vám umožní pozvednout vaši energetickou úroveň a pomůže vám na cestě k osvícení. Tato kniha vás inspiruje a posílí na vaší duchovní cestě díky úžasným příběhům ze života lidí, kteří setkání s jednorožci prožili.


Několik let zpátky jsem tiše seděla na trávníku mé krásné zahrady, relaxovala v židli a přemýšlela o knize Web of light (síť světla), poslední z mé spirituální trilogie kterou jsem teprve psala. Postupně jsem si začala být vědoma nějaké bytosti v mé blízkosti a obklopil mě nádherný pocit klidu. Byl to jiný pocit, než když je přítomen anděl. Najednou jsem věděla, že je to jednorožec. Jak jsem to poznala, to nevím. Prostě to tak bylo. Nemohla jsem ho vidět pořádně, byl jako zamlžené bílé světlo, vznášející se vedle mě.


Léčivé zázraky Archanděla Rafaela

21. března 2016 v 11:52 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Hlavním úkolem archanděla Rafaela je pomáhat, léčit a vést v záležitostech týkajících se zdraví. Činí to různými způsoby, například přímou intervencí, kdy zázračně a okamžitě uzdravuje zranění, či vedením, které spočívá v tom, že člověku ukazuje, jak nejlépe dospět ke zdraví.


Léčivé zázraky Archanděla Rafaela - Healding Miracles of Archangel Rafael“

21. března 2016 v 11:23 | Český Tarot |  Knížky a knižní recenze
Rafael zázračně pomáhá každému, kdo ho o to požádá. Skutečné příběhy zázračných uzdravení, které najdete na následujících stránkách, vám dodají naději a víru, že Nebesa vás skutečně slyší. Dočtete se o tom, jakými způsoby Rafael odpovídá na naše modlitby, a naučíte se rozpoznávat jeho vedení, které nám dokáže zachránit život.


Karta dne - POUŽIJ SVÉ PŘIROZENÉ LÉČITELSKÉ SCHOPNOSTI

21. března 2016 v 11:13 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
DOBRÝ DEN VŠECHNY BYTOSTI TÉTO ZEMĚ, PŘINÁŠÍM VÁM KARTU DNE, ....Pravá láska ta je jen u Boha

20. března 2016 v 19:20 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Pořád čteme a díváme se na různé rady odborníků a esoteriků, kteří nám říkají o zrcadle ve vztahu, o zrcadle v našem životě, o přijetí a sebepřijetí o dopuštění atd a i já o tom hodně píšu. Pod rukama mi prošlo taky mnoho lidí a mnoho lidských osudů a ty nejbolestnější pocházejí vždy v lásce, v očekávání, že Vás někdo má mít rád a nemá.


Láska a všechno kolem tématu mezilidských vztahů je velmi složité a bolestné. Pořád čteme o pozitivním myšlení, vibracích atd. Ano je to důležité a to velmi a všechno tohle tvoří naší realitu takovou jakou jí teď prožíváme. Víte, ale přišla jsem na jednu věc. Jasně ona je jasná jako facka, ale velmi těžká na to, abyste jí opravdu v sobě přijali a pochopili. Nelpěte a nechtějte aby Vás někdo měl rád, mějte rádi Vy a nemusíte mít rádi toho, kdo nemá rád Vás .... ale nelpěte tak na lásce od lidí, když nepřichází i když víte, že si jí zasloužíte a zasloužíte si uznání, lásku, cit, soucit, atd ... Vždy se mi v ryje do hlavy věta, že ..... Vás nikdo neudělá šťastným natolik, kolik Vy si zasloužíte.

Naše hříchy věřím, že budou odpuštěny a očistec věčný není

19. března 2016 v 17:32 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Nikdo na této planetě nejsme bez vinny a jestli Vás někdy tíží špatné svědomí, že jste někomu silně svou chybou ublížili a mělo to třeba až nezvratné události, nebo dokonce v tom mohla být až smrt a klidně bez ostychu vražda. Věřte mi, že každá lidská bytost i ten, kdo zabil, nebo nějak silně ubližil druhému má právo dál žít a být milován. A nesmíme to sobě ani druhému odpírat.Důležité je svědomí. To, že člověk udělal chybu jakoukoliv a jakoliv silnou už zpět nevzme nevrátí a bohužel je to zapsáno do Akáši. Akáša je místo, kam s evše zapisuje je to něco jako obří vesmírná databanka, kde je vše zapsáno formou činu následku a následovně energie, činy tvoří vibrace, to nelze změnit ani odebrat. Stejně jako vyřčená slova nikdy nevzememe zpět tak nikdy nebudeme moci smazat naše činy z Akáši, která pak má vliv na naše bytí a na inkarnace ....

Zázračné poselství Archanděla Jofiela

19. března 2016 v 14:22 | Český Tarot |  Modlitby
Tuto modlitbu nám přináší sám mocný archanděl Jofiel a je nesmírně léčivá. Má obrovskou léčivou pomoc, každé jeho slovo je tak pravdivé a pomáhá nám jít dál, ....Přicházím k vám teď, abych cestu prosvítil chyť za ruku mně a jen klidně seď…
jsem tu pro světlo a ne ,abych se ti zalíbil.

Pro pravdu přišel jsi a po ní stále voláš, zanech nářků tedy a všímej si,co stále konáš.


Hodnoty své si važ a udělej rázný konec tomu,co stále jen ti bere čas.

Kupředu jdi a stále jen vpřed dozadu vrátíš se pokud je třeba.
Však dopředu jdi teď a to hned! Neplakej za starým, nové tě vítá…!


V lásce a radosti ti právě teď svítá … Přijímej s nadšením, čím život ti kyne, nezdržuj štěstí své nebo opět tě mine.

Jsem tu pro vás svým světlem vám svítím na cestu životem posetou kvítím…. přijměte s radostí co život vám dává neb pro vás tu všechno je a minulost.. ta teď už vám jen mává

Přijměte s radostí co pro vás tu jest už život ve štěstí uvolnil pěst…

Napětí odchází výhra je sladká srdce se otvírá už žádná vrátka.

K vítězství vyšli jste je směrem vpřed sledujte světlo své a to teď hned!

Podstata bytí lidské duše sídlí v srdci každého z nás - Dariya Iczkova

16. března 2016 v 11:35 | Český Tarot |  Motta a citáty
Podstata bytí lidské duše sídlí v srdci každého z nás - Dariya Iczkova


Sabaty čarodejnic

16. března 2016 v 11:21 | Český Tarot |  Magie
Čarodějnický sabat, čarodějný sabat, černý sabat, nepřesně Valpuržina noc, případně v příslušném kontextu krátce jen sabat je tradované označení nočního orgiastického shromáždění čarodějnic vedených Ďáblem. O čarodějných sabatech se mluví zejména v souvislosti s pronásledováním čarodějnic, k němuž docházelo v Evropě především v 15.-18. století.

Hodně lidí se mě ptá jak je to s těmi svátky, kdy se slaví slunovrat, kdy rovnodenost atd, tak zde pro Váš pořádek menší výpis tzv sabatů ....

Co jste věděli či nevěděli o ukřižování

16. března 2016 v 11:01 | Český Tarot |  Bible a biblické příběhy
Poprava ukřižováním pochází z dávného starověku a zmínky o těchto krutých zvycích se objevují už tisíce let před naším letopočtem. Ježíš Kristus byl popraven ukřižováním, protože to tehdy bylo běžné provedení rozsudku smrti. Křesťanský symbol - Kristus visící na kříži - je tedy odvozen i z utrpení tisíců, kteří této strašlivé smrti podlehli už před božím synem.


Když se například v roce 73 před naším letopočtem vzbouřili v Římě otroci pod vedením gladiátora Spartaka, nechal římský patricij M. L. Crassus potom, co otrocké vojsko rozdrtil v roce 71 př. n. l., více jak šest tisíc zajatých otroků ukřižovat na silnici z Říma do Capuy. Doboví pamětníci potvrdili, že to byla příšerná podívaná. Z tohoto pomstychtivého masakru, který měl navždy odradit otroky, aby už nikdy nezvedli hlavy, se uchoval zdokumentovaný příběh otroka Fajana, který vydržel živ na kříži po šest dnů, takže mu poté Crassus osobně udělil milost a zařídil mu i lékařskou péči, a tak si Fajanus svoje rány vyléčil a žil až do roku 23 př. n. l. už jako svobodný člověk. Marcus Licinius Crassus, jež patřil k nejbohatším a nevzdělanějším osobnostem své doby (115 - 53), ocenil ve Fajanově případě jeho tvrdošíjnou odolnost, která se tenkrát nepochybně podobala zázraku.

Když Andělé pláčou.

13. března 2016 v 18:25 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Andělé byli stvořeny, aby naše prosby modlitby a přání mohly být splněna skrze nás a Vesmír, Andělé nás denně chrání a je nádherné je mít kolem sebe. Vidím Andělé častěji než bych vlastně i chtěla. Já vím, někdo řekne, však je to krásné vědět najisto, že tu jsou. Ano je, ale vidím i jak Andělé pláčou.


RA MA DA SA - univerzální léčivá mantra

10. března 2016 v 16:05 | Český Tarot |  Mantry a jiné léčebné způsoby
Já tuhle léčebnou Mantru moc miluji,doufám, že se Vám bude líbit,je velmi známá .... krásný den všem ....


Jak odpustit své duši za naše hříchy, ... ?

10. března 2016 v 15:28 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
To, že nám někdo silně ublížil, dotkl se našich vnitřních pocitů, roztrhal naše srdce na malé kousky, sprostě si s námi pohrával víme a cítíme třeba i dodnes. Jenže na to, že ani my samotný nejsme tak čistý jak bysme chtěli být rychle zapomínáme, Schováváme se za to a přesto někde ten pocit, špatného svědomí je v nás.


Mohli jsme záměrně někomu ubližovat roky, třeba jen proto, že osud k nám nebyl vlídný a Vám někoho škádlit, provokovat a nebo ponižovat dávalo prostě sílu. Proč né já, když ostatní mohli Vám dělat to samé. Víte jsme jen lidi a každý z nás má za sebou nespočet křivd ale i ublížení na druhé straně těm, co nás třeba měli rádi a i kdyby né, ublížili sjme jim také a silně. Moc o tom nepřemýšlíme, ale často když budeme dlouho zkoumat svůj růst, svoje stárnutí této duše zjitíme, že chtě nechtě to bylo něco, co Vás někam zavedlo, ať už ve zlém či dobrém směru. Často ve svých chybám najdeme i velmi zakořeněné vzorce chování, které máme v tomto životě se naučit řešit a už je víc neděleat. jsou to věčně opakující se vzorce chyb. jen je těžké si je přiznat.

Varjúho dcera

9. března 2016 v 22:37 | Český Tarot |  Duchovní a fantasy povídky vlastní tvorba
Chtěla bych Vám vyprávět / napsat jednu takovou povídku o malé holčičce jménem Báthor, narodila se kdesi daleko v jedné zemi, chudým lidem. Nevěděli co si počnou s novým přídělkem a jak se dříve říkavalo děvčátka nosí vrána. otec se naštval, že zase přiletěla vrána a že nebude živit další hladový malý krk a tak vyhnal svou ženu s holčičkou právě narozenou pryč.Aby jí vrátila vráně ať si jí vezmou havrani, když jí nikam nedají můžou si jí dát k snídani, byla tak malá , že by se z ní sotva vrabčák najedl ....


12 CITÁTŮ Z MALÉHO PRINCE, KTERÝM JSTE JAKO DĚTI NEROZUMĚLY, ALE NYNÍ VÁM MOHOU ZMĚNIT ŽIVOT

9. března 2016 v 21:39 | Český Tarot |  Motta a citáty
12 CITÁTŮ Z MALÉHO PRINCE, KTERÝM JSTE JAKO DĚTI NEROZUMĚLY, ALE NYNÍ VÁM MOHOU ZMĚNIT ŽIVOTKdyž psal francouzský spisovatel a pilot Antonio De Saint-Exupéry Malého prince, nejspíš netušil, že vytvoří jeden z nejznámějších a nejpřekládanějších pohádkových příběhů na světě. Jestli jste i vy k Malému Princi kdysi přičichli, ale nepochopili jste jeho podstatu, možná je načase dát mu druhou šanci. Dávat knihu Malý Princ do školních osnov základní školy nejspíš nebylo nejšťastnější. Většinu myšlenek totiž pochopíme až jako dospělí.


Jak čerpat energii z přírody

9. března 2016 v 10:12 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Ahoj, zdravím Vás všechny milé dušičky, toto videjko je o tom, jak čerpat energii z přírody (strom, voda ...) A jak to dělám já. Tímhle videem Vás i zvu na stromoterapii, až bude teplé počasí a budu mít čas, je možné si semnou domluvit schůzku a můžeme vyrazit na stromoterapii v Liberci a okolí .... kdo by měl zájem veškeré kontakty na mně najde na oficiálních stránkách Českého Tarotu, kde je i telefonní číslo. Za včas se, ale pokusím i udělat informativní leták, kdy kde by akce mohla začít .... nejen pro Liberecký :-)