Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Základy Pyrokineze

23. ledna 2016 v 21:58 | Český Tarot |  Pyrokineze
Pyrokineze je jak už mnohým určitě říká název ovládání ohně myslí. Tato schopnost není čistá telekineze. Pyrokineze je schopnost mysli zapálit oheň bez použití jakýchkoli nástrojů. Jde tu pouze o myšlenku, že se něco vznítilo a ono se to opravdu stane.

Takže, základem pyrokineze je meditace a schopnost se soustředit. Stejně jako u telekineze.
Pyrokinetické cvičení: Postavte před sebe svíčku. Nyní se uvolněte, dýchejte pravidelně(nádech nosem, výdech pusou). Sklidněte mysl a obraťte její pozornost na svíčku před vámi. Představte si jak knot svíčky doutná až přejde v plamen. Vybavte si zápach kouře, ciťte to jako by to doopravdy bylo a ono to bude.
Takto cvičte ze začátku tak 5-10 minut. Později by jste měli svíci zapálit do dvou minut. Pokud někdo zvládne toto je tu další varianta pyrokineze a to, že vytvoříte ohnivou kouli ve svých dlaních.

Postup: Soustřeďte se na vzrůstající teplo v prostoru mezi dlaněmi. Upněte k tomu svou mysl. Vzniká koule, ohnivá jako slunce. Cítíte její teplo, ale to vás nikterak nepálí. Ohnivou kouli se můžete také naučit házet a tím zapálit to na co jste kouli hodili. proto se také této schopnosti říká pyrokineze(pyro-oheň, kineze-mysl). Vytvoříte oheň a kineticky tento oheň vystřelíte na určité místo. Vytvořit kouli můžete i v jedné dlani, ale koule z jedné dlaně je podstatně menší, účinek při vrhnutí se však nemění. Je i nepřímá varianta pyrokineze.

To znamená, že aby jste něco zapálili nemusíte u toho být a dívat se na to. Stačí když si to představíte v mysli, jak to začíná doutnat a po sléze hořet.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 anchovickal anchovickal | Web | 24. ledna 2016 v 1:26 | Reagovat

Zajímavé, vyzkouším :-)

2 Dariya Iczkova Dariya Iczkova | Web | 24. ledna 2016 v 7:10 | Reagovat

děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama