Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Začíná rok ohnivé opice, jaká opice vlastně je, ...

1. ledna 2016 v 14:12 | Český Tarot |  Astrologie pro všechny
Rok 2016 bude ve znamení Rudé ohnivé opice a podle čínského kalendáře do něj vstoupíme 8. února 2016. Opice je nebezpečná, vychytralá ale i moudrá. Hlavně je ale nevypočitatelná, takže se máme připravit na rok jak na horské dráze.


Přinést by měl také přírodní katastrofy, zemětřesení a záplavy a další události, při kterých je třeba nepropadat panice. Čeká nás dobrodružství, nové objevy a karta osudu se bude obracet v podivných momentech, tvrdí horoskop na webu chinesefortunecalendar.com.

Opice je vychytralá, i v složitých situacích si umí poradit a s úšklebkem vyhrát na úkor nepřítele. Bude proto důležité udržet si smysl pro humor a nadhled. Nebude tolik záležet na tom, co vidíte, ale jak se na to díváte.

Rok ohnivé opice by měl být každopádně ale velkým krokem vpřed a plný nových nápadů, které nezapadnou. Bude také příležitost vydělat a ušetřit spoustu peněz, opice je ale na peníze opatrná a kdo s nimi bude zacházet nezodpovědně, tomu se to nevyplatí. Opice přeje opravdové lásce spíše než volným vztahům a mnohé z nich skončí svatbou. Velké změny čekají také politiku po celém světě. Rok 2016 by měl být vzrušující a zábavný.

Charakter Lidé narození v roce opice jsou chytří, rychlí, neklidní, zábavní, agresivní a smyslní. Mají divoký, rtuťovitý temperament a sklon přeskakovat schody i úkoly, protože vždy dovedou najít jednodušší způsob, jak svou práci udělat. Jsou škodolibí, kují dokonalé pikle a berou na sebe obrovská rizika, aby přelstili své nepřátele. Mohou být neuvěřitelně nepořádní a neukáznění a jejich okolí po nich musí velmi často uklízet. Opice jsou však nesmírně přesvědčiví řečníci a všechno jim většinou projde. Mívají pěkné stavěnou postavu průměrné či nadprůměrné velikosti a obvykle se těší dobrému zdraví. Roztěkaná a nervózní povaha spolu s nevyčerpatelnou energií vodí tyto osoby po jiných životních stezkách než ostatní a dává jim i jiný vzhled. Je to velice konstruktivní síla, musí být však pochopena okolím a v takovém případě se z opice stává opravdový vůdce společnosti.

Emoce Vnější neklid a odvaha lidí ve znamení opice je do provázena vnitřním strachem, a to jak opodstatněným tak neopodstatněným, který většinou pečlivé skrývají a těžce snáší. Boj horka a chladu, vody a ohně jim přináší nejistotu a bolest bez ohledu na úspěchy, kterých dosahují. Opice je sice marnivá a nezbedná, má však dobré srdce, a pokud někoho nechtěně zraní nebo uvede své přátele do trapných situací, je jí to skutečné líto. V takových chvílích je zcela upřímná a všichni jí odpustí v naději, že se nakonec přece jen polepší. Opice odpouští stejně snadno, jako očekává odpuštění od druhých, nikdy se nezlobí dlouho a ze zraněných citů se snadno a rychle léčí.

Slabosti Nervozita, nadměrná aktivita a nedostatek trpělivosti jsou důvodem, proč se opice nedrží pravidla dvakrát měř, jednou řež. Vystavuje se nejrůznějším nebezpečím a ohrožuje své šance na postup a úspěch. Je však dostatečné energická a duševně i fyzicky silná, takže se bez zbytečného váhání chytá možnosti situaci zvrátit ve svůj prospěch.

Životní styl Lidé narození v roce opice jsou nesmírné aktivní a energičtí. Největší radost jim působí dlouhé rozhovory a chutné pamlsky. I přes svou vrozenou netrpělivost si dělají velké plány, organizují nejrůznější události a ovládnou každý večírek. Obvykle příliš neutrácejí, ale vzhledem k četným koníčkům a zájmům ani mnoho neušetří.

Opice ve dřevě Taková Opice je schopna kritiky, uzavřená, čestná, pravdomluvná a bojovná. Za každých okolností se snaží udržet si svou čestnost, solidnost a poctivost. Bývá také nejvěrnější ze všech Opic, za své blízké se dokáže bít.

Opice v ohni Opice pod vlivem Ohně je dobrosrdečná, laskavá, přívětivá a neobvykle pracovitá. Spoléhá na své pracovní výkony, ke všemu přistupuje svědomitě a je vždy a za každých okolností ochotna přiložit ruku k dílu.

Opice v zemi Tato Opice má velkou intuici, schopnost přežít, dobrý odhad na lidi a situace. Bývá velkým hercem a komediantem, zároveň je obdařena nesmírným citem a odhadem. Miluje své děti, více lpí na citových vztazích a bývá mazlivá a přívětivá.

Opice v kovu Tato Opice se chová pro toto znamení velice netypicky, je konzervativní a hrdá. Kov Opici kultivuje a omezuje její expanzivní energii, usměrňuje a určuje jí hranice, které potom tento člověk nedokáže překročit.

Opice ve vodě Voda vnáší do znamení Opice impozantní zjev, dominantní, hrdé vystupování a dojem nesmírné síly, kterou tato Opice na své okolí působí. Velkou předností tohoto člověka je jeho vliv a první dojem. Více zde: http://rozbor-narozeni.webnode.cz/cinska-znameni/jake-jste-znameni/opice/


Barvy Opice 2016: bílá, zlatá, modrá, rudá, fialová
Důležitá čísla: 1, 3, 9
Číslo znamení opice: 9
Element: kov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama