Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Planeta Země není naší pravou domovinou

9. ledna 2016 v 16:46 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Je planeta Země, "modrá planeta" opravdu naším prvním domovem, nebo naše opravdová domovina je někde úplně jinde? Máme sluneční soustavu a v ní máme několik známých planet jako je Měsíc, Mars, Jupiter, Pluto, Neptun …. Učíme se o nich ve škole a víme, že se na nich nedá žít, neobsahují totiž to nejdůležitější pro život a to kyslík, …. Jsou mimo naší atmosféru, kde jsou obrovské tepelné rozdíly ve dne na Marsu či na měsíci může být 70 stupňů a v noci opačně třeba 70 stupňů mínus. A to nejsou jediné věci, které nám brání tam žít. Možná jste někdo četl či viděl film Marťan, co natočil Ridley Scott. Ridley Scott je slavným režisérem "otcem" filmu Vetřelec ….
Ve filmu Marťan se dotýkáme otázky, zda je možné či nemožné na Marsu žít. V podstatě jde o to přežít a vypěstovat tam rostliny, co se Botanikovi uvíznutém na Marsu opravdu podaří, …. Ale pojďme si popovídat blíže, je tedy možné, že Země, na níž žijeme není naší domovinou, …. Já vím, že není ona totiž země je totiž pouze takovým přestupním hmotným světem a díky Bohu, že je to Planeta Země. On Vesmírný plán moc dobře věděl, proč nám dát právě Zemi, na Naší planetě totiž zhmotňujeme svoje přání v realitu a uskutečňujeme naše přání, naše sny můžeme se pohybovat a vládneme hmotě v každém tvaru. Na Zemi totiž máme svoje hmotné stanovisko, jsme schopni přes hmotu vyrobit snad vše co lidská mysl, je schopna vymyslet.


Země je ale jen našim místem na přežití v hmotném světě. V Bibli a jiných svatých knihách se dočtete o Nebeské bráně o "Nebi" Co je to vlastně Nebe, kam přistávají všechny duše po smrti, kde sídlí duše ještě před inkarnací do hmoty na Zem. Ono byste se možná divili, ale jsou to jisté planetky, planety možná mimo naší soustavu, kdo ví, … Každopádně pocházíme ze zhora a tam je náš domov. Vše tam funguje zcela jinak. Možná Vám při psaní svých článků příjdu tak trochu jako blázen, ale já si plus mínus pamatuji svojí planetu. Navíc i ta planeta, je zase přestupnou fází vašeho vývoje a života. Čas ve Vesmíru tam nahoře je zcela jiný tomu našemu a zase naopak. To co stihnete na zemi do deseti minut by Vám třeba ve Vesmíru trvalo o 4 roky více, a naopak. Jsou to zcela jiné světy a dimenze. Každý z nás pochází z nějaké té planety, pocházíme z Vesmírných lidí, kde jsou i nadlidé, jsou tam různé rasy. Neválčí však mezi sebou. Ten boj vedeme tady my na zemi o nadvládu a bohatství ve hmotě, která po smrti se rozpadne. Nic nám nepatří a nepatří nám nic ani v planetách od kuď jsme sem přišli. Zde máme tělo, které je pro nás důležité, ale my se skrze tělo máme možnost zdokonalovat, množit se, sdílet radost, smutek, poznávat dobro a zlo. Tohle bysme v zemích našeho původu (mluvím o planetách) nemohli. Protože tam je tělo něco úplně jiného, než denně vidíme v zrcadle. Ve Vesmíru v naší opravdové domovině pocházíme z jiné hmoty, máme tělo, nejsme duchem. Tělo máme, ale tělo funguje malinko jináč a vypadá jináč. Není mu bráno taková důležitost jako tady.


Proč Vám vlastně tohle všechno tady píšu o Zemích našeho původu, které jsou mimo naší Atmosféru, daleko za Orbitem. Protože si myslím, že je velmi důležité, aby lidstvo pochopilo, že není důležité kolik, ale jak, ….. Víte peníze jsou velmi důležitá věc v našem hmotném světě a někdo jich má více a někdo méně, ale opravdu je to tak důležité? Opravdu? I malý človíček narozený na zemi a je jedno kde má velké možnosti, ale je to o tom chtít a vědět jak, jak co udělat jak si jít za tím …. Kolik prostě není tolik podstatné.

Já sama jsem se narodila do nefungující rodiny, ještě jako batole jsme se ocitla v dětském domově pro kojence, pak jsem byla umístněna v náhradní rodině, která taky mi toho co se týče lásky a rodinného zázemí, příliš nedala, přišla jsem v těhotenství o partnera, který od nás odešel, vychovala jsme po smrti pěstounů, úplně cizé adoptované dítě, co biologicky semnou nikdy nemělo nic společného, zažila jsem šikanu, zažila jsme velký pocit méně cennosti, zažila jsme strach a zažila ten hrozný pocit zůstat tady na světě úplně sám. Potom jsem se znovu narodila, nemyslím tím teď moje smrtelné úrazy, které jsem přežila a někdo z Vás je ví, protože sleduje můj blog. Myslím tím, narodila, že mi bylo vráceno vědomí, pro mě v dobrém ale i horším slova smyslu. Vidím mnohdy dál než ostatní lidi a vím možná věci, které bych vědět ani nemusela. To však není důležité, je důležité to, že nám byla dána ohromná výsada života. Života ve hmotě, kde můžeme svobodně se rozmnožovat, můžeme předávat naše zkušenosti svým dětem, můžeme mít kolonie rodiny předků a dětí, které můžeme tolik naučit. Byl nám dán dar, který nikdo ve Vesmíru nemá, my můžeme opravdu hýbat dějinami. Důležité je, ale JAK ….

Mějte se krásně pozemšťané Dariya Iczkova
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 clody clody | Web | 15. ledna 2016 v 17:39 | Reagovat

super článok naozaj na zamyslenie :)

2 Dariya Iczkova Dariya Iczkova | Web | 3. března 2016 v 16:47 | Reagovat

Děkuji ;-)

3 Marcela Marcela | Web | 12. srpna 2016 v 13:51 | Reagovat

Parádní, jdu přemýšlet do vany....

4 Williammooth Williammooth | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 18:23 | Reagovat

Cheers. An abundance of content.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama