Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Jak pracovat s kyvadlem - část 1

11. ledna 2016 v 10:32 | Český Tarot |  Magie
Co je to kyvadlo a jak se s ním pracuje - Nejčastěji jsou představována jako křišťály na stříbrném řetízku jak za pomoci nich čarodějnice hledají nad mapou dotyčnou osobu nebo když s nimi pobíhají po lese a hledají, jako v minulém případě, dotyčnou osobu. Kyvadla takto doopravdy fungují ale ne tak přemrštěným způsobem. Jsou to ve skutečnosti trochu těžší předměty (prsteny, křišťály a jiné...) zavěšené na jediném provázku či řetízku. To, že je kyvadlo složené z křišťálu nebo jiného tzv. okultního kamene, či předmětu nezajišťuje to, že bude nějak o moc přesnější a účinnější než třeba prsten na nitce, nicméně určitě je lepší když máte předmět který používáte pouze jako kyvadlo a ne také jako ozdobu na těle, ale volba je na vás.


Kyvadlo je ve skutečnosti něco jako prodloužená ústa a slova vašeho podvědomí které obvykle ví mnohem více než vaše vědomí a nadvědomí. Můžeme jich využívat k pokládání otázek, vyhledávání osob a předmětů ale i k ne moc přesnému předpovídání budoucnosti, ptaní se na vaší minulost a odhalování emocí lidí kteří jsou ve vaší těsné blízkosti.

Použití kyvadla je poměrně jednoduché, jen vyžaduje trochu přesného soustředění. Na to abychom se kyvadla mohli ptát na otázky, na které může odpovědět ano/ne, nejdříve musíme zjistit co je ano a co ne. Uchopíme kyvadlo prsty asi 20cm od závaží za šňůrku a rukou, kterou kyvadlo držíme se nesmíme ničeho dotýkat. Poté položíme kyvadlu jednoduchou otázku (nejlépe "jmenuji se ;vaše jméno;?"). Tuto otázku pokládáme tak dlouho, dokud se kyvadlo nezačne houpat (v kruzích nebo sem a tam), samozřejmě se snažíme rukou nehýbat. Kyvadlo se teď houpe jistým způsobem, to bude vaše osobní ano, takže teď položíte jakoukoliv absurdní otázku (například "jsem dvouhlavá chiméra?"). Kyvadlo se teď začne houpat odlišným způsobem, to bude vaše osobní ne. Toto aplikujte s různými otázkami, aby jste se ujistili co je ano a co ne. Po tomto procesu můžete začít pokládat otázky na které se dá odpovědět ano nebo ne, ale doporučuji dokud nejste v kyvadle dostatečně dobří tyto otázky pokládat zřetelně, hlasitě a před každou aplikací kyvadla provést vstup jenž je popsaný výše, aby jste dosáhli 100% úspěchu. K těžším aplikacím kyvadla patří vyhledávání osob a předmětů, ale je velmi složité na soustředění a také často velmi nepřesné (tedy pokud nejste mistrem). Kyvadlo si pověsíme na jediný prst na natažené ruce. Musíte se velmi soustředit na předmět či osobu kterou hledáte. Poté velmi zřetelně se kyvadla zeptáte kde se dotyčná osoba či předmět nachází. Neříkám že ze začátku ucítíte nějaké úspěchy, ve skutečnosti asi neucítíte vůbec nic, ale po velmi častém zkoušení začnete cítit nepatrné "záškuby" na určitou stranu. Tyto "záškuby" budou jen slabé a někdy to ani nemusí být záškub, ale pouze něco jako slabé táhnutí na určitou stranu. Takto kyvadlo udává směr cesty či místa kde se to, co hledáte nachází.

Tento článek bude na pokračování příště ....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Helena Helena | E-mail | 6. března 2016 v 13:56 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama