Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Čarodějný DIY - Výroba keltských run

30. ledna 2016 v 15:03 | Český Tarot |  Magie
Ahoj, dobrý den všem bytostem,rozhodla jsem se udělat takové svoje první video DIY aneb udělej si sám .... Na českém, ale zahraničním Youtube takových videí naleznete opravdu hodně. I já jsem se rozhodla něco takového natočit. Myslím si, že ten kdo by chtěl začít s esoterikou a magií, bude potřebovat hlavně magické předměty, jako jsou karty, runy, talismany, ale i věci na ochranu a ty jsou někdy v čarodějných e-schopech velmi drahé.


Koupené věci mají stejnou sílu jako vyrobené, ale u těch vyrobených váš magický předmět dostane tu vaší magickou energii, předáte mu v podstatě vlastní magickou identitu a ona věc se s vámi naprosto krásně a přirozeně spojí. Což je opravdu důležité. Hodně mích klientů si třeba postěžovalo, že mají ty a ony věštecké karty či runy a nějak s nima jim to nejde pracovat a vykládat. je právě možné, že daná věc, se prostě na majitele nedokáže spojit, propojit tím danou energii, která pak pracuje s vesmírem. věc ani karty, či jiné orákulum není rozbité,ale jen nemá tu přirozenost se spojit s majitelem.Při výrobě run toto právě vznikne, už při samotné výrobě.

Výroba keltských run

co budete potřebovat: 25 kamínků o velikosti 1 - 5 cm (kamínky by měli být všechny tak ěnjak stejné velikosti, aspoň se o to pokuste. Kamínky lze sehnat Obi, Bauhaus, Baumax,ale třeba i zverimex - kamínky do vody atd. Vím, že kamínky lze sehnat i v levných knihkupectví v těch dekoracích předměty svíčky dekorace a jiné .... Cena takovýh kamínků je tak maximálně do 100 kč a to myslím, že hodně přehánim.jestli nechcete utrácet tak jednoduše běžte ven na procházku a v lesíků či někde na příjezdovce posbírejte kamínky. Nezapoměňte, že runy mají 25 písmen ... tedy spíše 24 + 1 volná tzv Wirt osud.

Kamínky opláchneme ve vodě, od nečistot a také, aby jste jejn zbaviki negativních vlivů. Voda je zázračná, silná, magická a očišťuje ....

Svíčku - nad plamenem svíčky, všechny runy opálíme poctivě dokola ohněm (pozor na bezpečnost)

Poté omyté a opálené runy zahrabejte do zeminy , pak jej očistěte suchým hadříkem a můžete začít zapisovat runovou abecedu ....

Nechte kamínky teď oschnout, výrivat znaky můžete lihovou fixou jako jsme to dělala já, nebo kružítkem, nožem, a do toho pak překreslit znaky tuží. Já osobně doporučuji lihový fix.

Po sepsání runové abecedy přejděte na nalakování kamínků bezbarvým lakem. Ten použivám pro zpevnění a utuhnutí vašeho písma. Kamínky sušte a pokládejte dál od sebe někam na pevnou podložku, aby se k sobě nepřilepili, .... pak jej nechte pořádně oschnout a zasvěťte je nějakou svou básní, mottem, citátem či prostě je požádejte, aby Vám přinášeli jak spravedlivé a upřímné věštby, tak, ale aby Vás chránili a léčili ....
za odběr, sdílení a like budu moc ráda :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lina Dee Lina Dee | E-mail | Web | 30. ledna 2016 v 17:00 | Reagovat

To je zase směska, ouvej. Už spojení keltské runy mi otevírá kudlu v kapse.Na videu jsou runy germánské konkrétně futhark prostý, keltové runy nepoužívali - používali ogham a k jiným účelům.

Na obrázku jsou nesmyslné klikyháky.

Osobně si myslím, že tohle není dobrý návod, respektive není dobré dělat návod na takové věci. Runy by měl rýt člověk, který k tomu má vztah, ne někdo, kdo se dobře vyspí a řekne si, dneska by to chtělo si trochu zavěštit, tak si vyrobíme runy. Runy jsou určené těm, kteří věří v severské bohy, jinak rozhodně nebudou fungovat správně.

2 Dariya Iczkova Dariya Iczkova | Web | 30. ledna 2016 v 17:12 | Reagovat

Ahoj, děkuji za tvůj názor, jinak to co píšeš není zas tak úplně pravda. Runy fungují, ale fungují hlavně těm, kdo má právě tu severskou mytologii jakoby více v srdci.Asi ti rozumím, co jsi tím chtěla říct, ....

Já tohle třeba mám s egyptskými bohy, na ně jsem napojená snad již od mala. A krásně se s nimi napojím a také bych je zase nedoporučovala hned každému. Děkuji za koment. ;-)

3 Lina Dee Lina Dee | E-mail | Web | 30. ledna 2016 v 17:37 | Reagovat

Ano je to můj názor a neříkám, že je 100% pravda (pak by to nebyl názor, ale poučka) Nějak jsem si vzpomněla na dobu cca před osmi až deseti lety, kdy byl ohromný boom ezoterických blogů a stránek. Každý dělal všechno a tak nějak bez toho, že by u toho přemýšlel a hledal hlubší kořeny věci. Osobně jsem poznala runy jako žárlivé. Pokud jsem je použila samostatně s jim určeným rituálem - no problem. Pokud jsem je použila jako doplněk k jiné technice, daly mi jasně vědět, že nic takového - nesmyslná spojení, atd.
Omlouvám se, že jsem byla hned tak rázná, ale fakt keltské a runy na jednom řádku, to mě rozžhavilo :D

4 Dariya Iczkova Dariya Iczkova | Web | 30. ledna 2016 v 17:41 | Reagovat

Není se za co omlouvat ... Jinak ano s tou žarlívostí různých orákul máš naprostou pravdu. Opravdu to tak je i u jiných předmětů :-D

5 abraxice abraxice | Web | 31. ledna 2016 v 3:44 | Reagovat

Moc hezké runy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama