Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Nikdo nebude zatracen na věky. Můj názor na božskou sílu

1. prosince 2015 v 15:19 | Český Tarot |  Moje články, postřehy, svět kolem nás
Bůh existuje , jen nevíme jak vypadá. Co je to vlastně Bůh a jak ho vnímáme, co je to za sílu, která nás žene dál, pomáhá nám se rozvíjet, aby jsme neupadli v zatracení, co je Bůh, kvůli kterému jsme schopni i ničit a vést války a boje. Rozhodla jsem se na toto velké téma napsat svůj názor, takže opravdu se bude jednat pouze o moje domněnky na mích dočtených materiálech a prožitých zkušenostech. Nikomu svůj názor nehodlám vnucovat. Jen se už dlouho k tomu chci vyjádřit.
Víte Bůh existuje určitě o tom není pochyb, a proč by také nebyl. Jeho jméno Hospodin, Bůh, Pán všemouhoucí atd nás provází prostě od samotného lidského bytí. Nebudu teď mluvit o složitém božském plánu, a za jakých okolností nás kdo vytvořil. Bůh tu je a vždy jsme si ho uvědomovali, už když jsme seli semena na první pole, modlili jsme se k Bohům, Bůh nás provázel na lovu, provázel nás v bitvách, chránil naše statky, pole, malé či velké obydlí, chránil ženy a děti, naše zvířata. Prostě Bůh tu vždy nějak byl a setkáváme se s tím všude už v prvopočátcích jakékoliv naší civilizace, jsme zdůrazňovali Boha, ve stavbách, kresbách, ale i rituálech, zasvěcení , ....
Bůh je z tělesněním něčeho mnohem silnějšího co tu je od samého počátku světa. Bůh nemusí být vidět a nikdy nikým nebyl viděn, dočítáme se pouze o mesiáších a prorocích, kteří mluvili s andělskými posli a předávali tak světu onu zprávu o božském světě.

Tak či onak, Bůh je něco co nás vede dál. Něco co nám udává směr v našem chování k druhému, ten pravý a opravdový Bůh ten Vám nikdy nebude kázat a vyhrožovat Vám, a mít Vás rád pouze za něco a za splnění pravidel. Nenechte se oklamávat falešnými výroky a proroky. Tohle dělala a dělá církev. Já vždy v Boha nějak věřila, ať už v tom dobrém co jsme se musela vysloveně naučit a prožít tak i v tom zlém co mi bylo ukazováno doma mojí nábožensko - fanatickou rodinou, která se chovala hůře jak víra v Islám.
Bůh Vás miluje a miluje všechny tomu věřím, a teď mně třeba možná i budete soudit za můj opovážlivý výrok, ale věřím a vlastně nějak i doufám, že Bůh miluje i vrahy, násilníky a teroristy , prostě všechny lidi, co sešli z cesty. On totiž Bůh jakož to náš otec vidí věci i okolnosti co k tomu vedlo, Bůh nevidí pouze oběti, které padli na násilníky. Vidí i násilníky, kteří padli sami jako oběti. Hlavně Bůh totiž vidí všechny naše sny a cesty, hříchy, a beznaděje. Vidí, ale i minulé životy naše mnohé reinkarnace, takže ví, že ona oběť dnes nemusela být obětí , ale i násilníkem v tomto či onom životě. Někdy se může jednat i o duše naplněné či jak já říkám zaúkolované.Přišli sem na svět už z daným úkolem oběti, aby ukázali světu,společnosti, .... toto a too. Je to však jen můj názor a nemusíte ho vůbec brát za svoje. Každopádně chci říct - napsat, že je holí nesmysl války, boje, a násilí či špatný životní úděl svalovat na Boha. Protože Bůh stejně jako rodič Vás může milovat jak chce, ale když se rozhodnete udělat nějakou věc, nebo se vydat tou a tou cestou, nenese už za Vás odpovědnost. My všichni jsme myslící bytosti a máme svou hlavu. Stejně bysme neposlechli. Bůh své děti nezatratí, to jestli se dostaneme do tzv pekla souvisí s mnoha dalšími věcmi, já jsme se do pekla dostala už jako dítě v necelých 4 letech, a vím moc dobře, že opravdu peklo tzv očistec opravdu existuje a je i nebe. Jenže jak jste staří na tom až tak nesouvisí, pokuď jste malý a jste ještě hodně navázani na minulý život "špatnou duši" dostanete se tam kam míří vaše nevědomělá duše a kdo byl ve třech letech vědomí, že ... Nebojte se, ale peklo ani očistec netrvá tak dlouho, aby jsme to nevydrželi.Jedno velmi staré moudro říká, člověk sobě je tím nejpřísnějším soudcem a to jak dlouho budeme v nějakém tom očistci závisí hlavně na nás samotných.

Navíc peklo samotné by bez nebe a Boha ani existovat nemohlo. Někdo říká, že ej to přeci nespravedlivé, že Bůh dopustí, aby někdo čistý a bez hříchu byl pak na stejném místě co nějaký vrah.No a jste si jisti, opravdu svou čistotou? Takže ano do Nebe se dostanou i velmi velmi hříšné a špatné duše, ale né hned. Musejí projít očištěním a né každému se to podaří i hned. Navíc ta doba se liší ono pět minut v pekle je jako tisíc let. Věřte mi, prošla jsem si tím místem osamělých duší. Tam Vám neublíží nikdo, protože sami svůj problém a zlo nevidí,mohou Vám ublížit až když Vy jim to dovolíte. Dnes už tohle chápu,ale malé holčičce se to vysvětlit nedá a já z nich měla hrozný strach, když jsem je sem dostala ven a chodili za mnou a byli na mě přisátý až do desátého roka,do doby, než jsem si uvědomovala takovou tu druhou část svého bití a začínala předpuberta.

Bůh Vás vyslyší vždy ve všem on není hluchý, to my jsme hluší a nevidíme. Znaky , pomoc a rady nám dává vždy když o to poprosíme. Jenže mi často nevidíme a když uvidíme nevěříme.To je ta naše povaha. Každopádně když pustíte tuto vyšší moc do svého srdce, a věřte mi chce to fakt cvik, pak už se nebudete trápit, že ten má víc, nebo že ten a ten má lepší život a rodinu. Ono totiž tady na naší zemi nám nic nepatří a nic není trvalé. Navíc vše na co myslíme si vytváříme my samy. My si tvoříme svůj život. Takže jestli něco chcete tak s boží pomocí toho nakonec dosáhnete. Bůh je sila a vede. Bůh je něco na co si nesáhneme, neuvidíme (tohle by nás všechny zabilo) Nemůžeme si sáhnout na něco tak mocného co stvořilo všechno kolem nás.

Dariya Iczkova

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama