Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Vyvolání démona

1. listopadu 2015 v 16:21 | Český Tarot |  Okultismus
Na můj email i na facebook mi někdy chodí zajímavé dotazy s otázkou, zda lze vyvolat démona, satana .... Dokonce lidé chtějí i návod atd. Než se dostanu k samotné otázce začnu asi tím, že si myslím, že je to zbytečné dělat a ani bychom to dělat neměli, stejně jako s vyvoláváním důchů. Na druhou stranu je to však každého věc a v magii za sebe bereme odpovědnost už od 12 let. Satan a jiné černé entity samozřejmě vyvolat jde a někdy je to možná i lehčí než právě ty světelné bytosti. Někdy nás démonické bytosti navštíví sami aniž bychom o to stály, přitáhnou si je lidé často ze snů, z astrálního cestování a nebo při nějaké těžké situaci či nemoci. Mám s tím zkušenosti bohužel, a zbavit se takových démonů přisátých na vaší duši je velmi velmi těžké a proto by to mělo být varování pro všechny kdo o magii ještě nic moc nevědí a chtěly by si s tímto zahrávat. Jinak ono né každý démon Vám hned ubliží, oni dokáží i velmi pomoc a někdy i silněji a rychleji než andělské bytosti, ale má to pak své následky, svou daň. A to opravdu krutou.O navázání kontaktu s dáblem, satanem a temnými bytostmi se snažilo lidstvo stejně dlouho jako o navázání kontaktu s anděly. Řekla byhc i, že větší váhu má právě ta temnější strana. Ono už v samotném esoterickém učení jako takovém je právě učení satanovo, i když jste věřící stejně jako já a já použivám mnohem raději bílou magii a tu andělskou na kterou jsem nějak více napojena (protože utíkám před tou temnotou, která v mém srdci je silnější - na to tma někdy napíšu určitě článek ) . V samotném vykládání karet a osudu je vždy něco temného a né nadarmo se říká, že to jsou čertovi obrázky. Jinak ve výkladech jde hlavně spíše o to, že by se neměl říkat a věštit osud, ale mnoho lidí potřebuje spíše najít ten správný směr a vidět tak trochu ty zakryté cesty, které jim pomohou.Na tom nevidím při výkladech nic jiného. Kort když z 80 procent jsou moje výklady a léčení pouze vedeny anděly a strážnými bytostmi a průvodci. Ty tu jsou totiž pro nás všechny, a né aby jen tak lelkovali, ale aby pomáhali ... :-)

Satan, nebo ďábel ten chlapík má více jmen o tom si také jednou napíšeme, byl anděl a stal se padlým andělem. To víme všichni. Někdy mě i příjde, ale vím, že je to lest, protože Bůh tohle by nedělal, tak satan má jakoby větší pochopení pro naše hříchy, více nám to dokáže omluvit. Jaoby by nám více naslocuhal a říkal nám ... to nic, nestyďse za to, každý dělá chyby, však taky můžeš druhému oplatit to co ti udělali, atd atd ... Tohle našeptávání by Vám právě Bůh nikdy neřekl.Bůh, Ježíš a Andělé Vás nebudou trestat, ale nebudou Vás ani nabádat k tomu, že to je zcela normální, když někomu něco uděláte, ... ano v Bibli se píše oko za oko zub za zub, ale člověk by měl také Bibli, či Korán a jiné tyto knihy číst metaforicky.Sám Dalajláma řekl, že Oko za oko a svět by byl slepí ....

Satan či démonická bytost tedy vyvolat opravdu jde. Někdy je to snažší než byste čekaly, většinou se Vám podaří se napojit na démony nechtěně. Pokuď máte nějaké přání proč ho chcete vyvolat, tak je to mnohem těžší.

Zapomeňte však na nějaké návody z internetu z blogu 12 letých holčin,myslím si, že Vám to fungovat nebude.

Nejlepší jak se napojit na temné anděly můžete v astrálu, tam to jde velmi dobře. Budete, ale potřebovat už nějaké zkušenosti z astrálním cestování a projekcí. Musíte si uvědomit, že satana jako takového nikdy nevyvoláte, stejně jako Bůh se nedá vyvolat, jsou to pouze zástupci jedné či oné strany. Pomoc Vám k tomu může určitě zajímavé kniha Abramelinova magie, která navazuje na Kabalu a na spojení s démony.


Nečekejte však, že dostanete nějaké schopnosti a sílu, spíš naopak Vám to tu sílu vezme a nebudete schopni v našem světě ničemu. Satan a jeho příslušníci rodu Vám pomáhat nebudou, jediné co Vám dají bude strach, vyčerpání a stráta sama sebe. Od toho tu jsou. Tím sjou živeni, to je jejich potrava. Jestli se na Vás napojí a Vy na ně, tak jedině proto, aby Vám mohli brát všechno co tu máte. On totiž Bůh i ďábel tady jsou s námi pořád, anižbysme jeji museli vyvolávat. ďábel je na Vás připojený stále, může za hádky, konflikty, sváry v rodině, špatné a chybné úsudky,lhaní, přestírání, hamižnost atd. Myslím, si, že démonů včetně alkoholu, drog, vražd a zabíjení tady máme dost a je zbytečné ještě posilovat více tuto temnou energii.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama