Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Malé info o mně

16. listopadu 2015 v 10:29 | Český Tarot |  Něco o mně a tomto blogu
Jmenuji se Dariya Iczková, jsem kartářka a numeroložka,pracuji v oboru esoterie už nějaký ten pátek a moje práce je pro mně velkým koníčkem. Pracuji hodně s klienty na osobním růstu,práce s Egem, léčitelství a homeopatie. Vykládám karty , pracuji s drahými kameny a zajímám se o bylinkářství.

Jako moje hlavní zaměstnání je práce ve zdravotních a sociálních službách v kterých pracuji dohromady s pauzou 3 let,asi 7 - 8 let. Moje práce mně baví, i když jsou někdy ty horší dny, tak si nenechám příliš zkazit den. Je to, ale velmi náročné pracovat v těchto zdravotních složkách, žádné volno, víkendy a svátky a skoro žádné peníze. Na druhou stranu se zase setkávám s mnoha zajímavými lidmi, i co se týče mé práce s esoterikou.
Spolupracuji se dvěma nakladatelstvími a to se Synergie Publisher a Mega Knihy cz, za což jsem moc vděčná, píši pro nakladatelství knižní recenze, ale spíše recenze na výkladové, afirmační a tarotové balíčky.

Jsem hodně v práci a mám spíše volno dopoledních hodinách a odpoledne a večer bývám v práci, takže věnovat se dalším koníčkům už ani moc nejde. Ráda ale běhám, lyžuji a chodím na pěší turistiku. Ráda čtu, knihy jsou můj život. Ve volných chvílích občas napíšu nějakou tu básničku,či krátkou povídku. Ráda maluji, kreslím. Vystudovala jsem soukromou střední uměleckou školu v Liberci,poté jsem nastoupila na magisterské studium na Technické Univerzitě v Liberci,obor informatika, Fyzika. Pracovala jsem ve zdravotnictví a sociálních službách,kde jsem do dnes, psala jsem i články, a starala se o web hosting pro jednu nejmenovanou firmu.

To by bylo možná tak všechno co bych o sobě do začátku mohla říct / napsat ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama