Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Kdo to jsou Křišťálové děti a co jsou zač,...

8. listopadu 2015 v 22:01 | Český Tarot |  Křišťálové děti
Označení křišťálové děti dostaly na základě barev aury a podle struktury jejich energie. Mají překrásnou duhovou auru pastelových odstínů, tak jako efekt způsobený krystalem křišťálu. Křišťálové děti se začaly rodit ve větší míře po roce 1995, protože tato doba byla nachystaná na vyšší vibrace dětí a jejich čistší způsob života. Některé starší křišťálové děti se narodily dříve, což byla první generace křišťálových dětí.První, co vás na křišťálových dětech upoutá, jsou jejich oči: velké, pronikavé a na svůj věk neobyčejně moudré. Hypnoticky na vás upírají svůj pohled, zatímco vaše duše je pro tyto děti odkryta, takže ji opravdu vidí. Jsou radostné, velmi milé, smířlivé, tolerantní a vyrovnané. Jsou velmi citlivé a empatické. Začínají mluvit později. Ke komunikaci používají telepatii. Jsou velmi muzikální. Mají úzký vztah k přírodě a ke zvířatům. Mají léčivé schopnosti. Velmi se zajímají o krystaly a kameny. Často hovoří o andělích, duševních rádcích a vzpomínkách na minulé životy. Jsou umělecky založené a vysoce kreativní. Dávají přednost vegetariánské stravě. Jsou to nebojácní badatelé. Vrozené dary křišťálových dětí, jejich schopnost telepatie, bývají často nepochopeny - jsou často důvodem, proč tyto děti začínají mluvit později, někdy s prvními větami čekají až do svých třech až čtyřech let. Tyto děti jsou často kontaktní a komunikativní jiným způsobem. Jsou totiž obdařeny moudrostí a duchovním nadáním a jsou velmi laskavé a vnímavé. Často spontánně objímají lidi v těžkých situacích. Učí nás lásku přijímat. Jsou přirozeně optimističtí. Mají ve svém srdci tolik lásky, že jejich pouhá přítomnost má léčivý efekt. I velmi malé křišťálové dítě instinktivně ví, jak řídit energii rukama, myšlenkami a krystaly, aby zesilovaly účinky léčení. Jedna pětiletá holčička řekla svým rodičům, že pracuje s Archandělem Rafaelem, který ji učí, jak léčit lidské tělo. Také mluvila o tom, jak vidí stíny okolo nemocných lidí. Tyto děti mají výjimečnou víru ve své léčitelské schopnosti a to je bezpochyby důvodem, proč jsou v něm tak dobří.
Křišťálové děti kontaktují jejich maminky ještě před početím, že se narodí. Těhotenství maminky s křišťálovým dítětem je spojeno se spirituálními zážitky a osobním růstem matky. Jedna žena během celého těhotenství měla sny o kněžkách a další se během těhotenství vyléčila z tělesné nemoci. Další matka říká, že cítila silnou energii vyzařující z jejího břicha. Křišťálové děti působí jako malí mágové a velekněžky. Mají charisma a přitažlivost. Moc, kterou uplatňují, nepřichází skrz hrubou sílu, ale z jejich odhodlanosti a křišťálově čistých úmyslů. Láska vyzařující z křišťálového dítěte je neodolatelná. Tyto děti rozdávají léčivou dávku lásky kdekoliv se ocitnou. Jsou to přirození léčitelé a spontánně přitahují lidi.Umí číst myšlenky svých rodičů. Jedna matka například schovala malý nůž, se kterým si chtěl její syn hrát. Ten však šel najisto a tento předmět si opět vzal. Nebo osmnáctiměsíční dcera sebejistě ohlašuje "táta" chvíli předtím, než otec přijde domů. Křišťálové děti jsou velmi vnímavé a jsou ovlivňovány společnou energií planety. Když se masy lidé začnou strachovat, nebo když je krůček k události, která má změnit svět, tyto děti mohou být depresivní nebo rozrušení. Také cítí emoce druhých, jako by byly jejich vlastní. Jsou velmi citlivé na hluk, na davy lidí, na teplo, na zmatek, chaotické prostředí a chemikálie.

Jsou nebojácné a často jednají, jako kdyby neměly žádný strach. Přelézají přes všechno možné s lehkostí. Jsou přirozené a instinktivní. Lépe chápou své tělo. Čtyřletá dcera viděla poprvé videokazetu s jógou a ihned provedla všechny pózy. Cvičila celých 70 minut a při jednotlivých pózách říkala matce: "Mami, tohle je pro tebe moc dobré. Měli bychom to cvičit každý večer před spaním." Tyto děti jsou silně propojeny s energií Země, přírody, Měsíce a hvězd. Některé mají schopnost pohybovat předměty pomocí vůle a silných emocí už jako malí. Někdy v jejich přítomnosti se přeruší elektrická energie spotřebičů nebo baterií.

Mají také silné propojení se zvířaty a kameny. Komunikují se spirituálními bytostmi. Křišťálové děti rády kreslí, malují, tvoří a hrají divadlo. Dokážou se zabavit úplně obyčejnými věcmi. Zatímco u předchozí generace se zdálo, že pouze složité a drahé hračky je udrží šťastné, tyto děti se spokojí s květinou, štěnětem, propiskou a papírem nebo noční oblohou. Tato generace oceňuje jednoduchost. Tyto děti jsou neobyčejně smířlivé. Během konfliktu se podvolí. Neumí bojovat. Díky své citlivosti mohou být až úzkostlivé, vybíravé až rozmazlené, zejména v jídle. Spousta druhů jídla jim prostě nechutná. Křišťálové děti mají mimořádnou vazbu na jednoho ze svých rodičů nebo prarodičů - na kohokoli, kdo jim může porozumět na hluboké duševní úrovni. Jak se jednou vazba vytvoří, křišťálové dítě bývá nerado odloučeno od této osoby. Jsou závislí na útěše tohoto dospělého, na jeho pochopení a laskavost. Těchto dětí se může vyvinout úzkost ze strachu z odloučení, protože se bojí, že ostatní lidé jim nebudou rozumět. Jak se chovat ke křišťálovému dítěti. Křišťálové děti jsou vizuální - mohou zpracovávat informace jinak než vy. Mají paměť založenou na vizuálních vjemech, ne na sluchových. Například si zapamatují, jak slova vypadají, spíše než jak zní. Vysvětlete, nenuťte - nenuťte je mluvit, je s nimi možné komunikovat mnohem instinktivněji. Začnou mluvit, až budou připraveni, až budou mít potřebu vyjádřit se slovy.

Žij a nech žít - Dovolte jim být, kým jsou. Instinktivně ví, jaké jsou jejich povinnosti a dělají je. Hádky nebo křik nejsou funkční. Cesta k nim se otevírá přes upřímnost a přímočaré jednání. Oni vám to budou oplácet svou láskyplností a laskavostí. Potřebují svobodu, aby mohli cítit své pocity. Pečujte o sebe. Zpívejte jim na dobrou noc. Naučte je meditovat. Nepoučujte je - nemají rádi poučování nebo povýšené jednání. Potřebují respekt. Vyberte pro ně vhodnou školu - kde respektují děti, dávají jim hodně prostoru pro kreativitu a podporují je v jejich nadání. Východní cvičení - Tai chi, jóga, karate apod., kde se mohou naučit, jak používat svou vnitřní sílu, jak si vytvořit ochranné silové pole kolem svého těla. Potřebují se naučit, jak se pevně spojit se zemí a jak se energeticky čistit. Buďte pozorní a říkejte pravdu - vnímejte je a říkejte pravdu, poslouchejte, co vám sdělují.

Trpělivost - nenuťte je zapadnout do představy společnosti o tom, jaké děti mají být. Důslednost - potřebují pravidelný režim. Cítí se bezpečněji, když vědí, co mohou očekávat. Učte se od nich - my je můžeme učit, jak fungovat v této trojrozměrné realitě, a oni nám mohou dávat podněty k hlubšímu zamyšlení. Pokud nejednáte od srdce, tyto děti to poznají a nenavážou s vámi hlubší vztah. Pokud očekáváte od dětí darebáctví, budou darebáci. Sledujte vlastní integritu a svá očekávání. Umí ve vás číst jako v knize a hrát si s tím. Představivost - mají velmi dobrou představivost, a proto jim můžete pomoci zvládnout jejich nálady a ukázat jejich záměry použitím vizualizačního cvičení. Například jedna učitelka požádá děti, aby zavřely oči a aby si představily kouzelné růžové světlo na spodu chodidel, které putuje celým tělem a zahaluje je jako teplá přikrývka. Požádá je, aby si v tomto kouzelném světle něco přály a vdechly jej do sebe. Děti po této vizualizaci jdou mnohem klidnější, spokojenější a láskyplnější. Bezpodmínečně je milujte.

Zdroj: Kniha Křišťalové děti od Doreen Virtue
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ďábelská Victoria Ďábelská Victoria | Web | 8. března 2016 v 7:55 | Reagovat

Tak to na mne kurva sedí.... 8-O.... O_O

2 Ane Ane | E-mail | 22. září 2016 v 16:36 | Reagovat

Napiš prosím ještě o Indigových dětech :-)

3 Ane Ane | 22. září 2016 v 16:40 | Reagovat

Jinak moc hezký článek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama