Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Karetní vykládací balíček - Síla zvířat od Stevena. D. Farmera

1. listopadu 2015 v 20:28 | Český Tarot |  Vykládací karty a balíčky
Dostal se mi do rukou totiž úžasný karetní balíček šamanských indiánských karet zakoupených v nakladatelsví SynergiePublisher zde .


Tyto karty jsou něčím prostě úžasné a osloví snad naprosto všechny. S kartami se pracuje opravdu velmi jednoduše, žádné dlouhé návody na výklady nečekejte. Karty využívají naší silné intuice a vedou nás přímo. Nikde nás v ničem nezavádí z cesty našeho výkladu. Každý člověk má v této naší hmotné dimenzy, kde žijeme své průvodce, své andělé, ale tak i ochránce a průvodce z říše zvířat.

Propůjčují nám svojí inteligenci, intuici a sílu. Ochraňují nás na každém kroku, stačí jen poprosit. Stejně tak jako prosíme o pomoc naše anděly, můžeme požádat o ochranu i naše zvířecí průvodce. Podle indiánů a šamanů se věří, že každý člověk má svého vlastního zvířecího průvodce, navíc ke každému horoskopickému znamení máme také přiděleno zvíře. To se ovšem nemusí shodovat se zvířecím průvodcem. například já jsem podle indiánského horoskopu Sova , ale můj zvířecí průvodce a ochránce v tomto světě v mém životě je vrána.


Karty se vykládají snadno, buď na jeden dotaz na 3 karty a nebo na jednu, těch způsobů naleznete více a je to hodně o Vás jak budete s kartami zacházet a vykládat. Hodně Vám pomůžou v těžkých životních situací. Pokuď jsme na dně, nemáme sílu něco řešit, jsme zesláblí nějakou nemocí, pomohou nám. Předají nám svojí sílu, ale i svou magii.

Balíček obsahuje 44 karet s nádhernými fotografiemi zvířat. Steven D.Farmer autor těchto karet a přiložené knihy v balíčku je šamanem, psychoterapeutem. 30 let se věnuje léčení, píše knihy a léči lidi. Jeho manželka byla známá spisovatelka Doreen Virtue. Karty můžete zakoupit za opravdu rozumnou a krásnou cenu v nakladatelsví SynergiePublisher.


V těchto kartách se najde opravdu každý! Nemusíte umět tarot, ani jiné výklady a karty.

Tyto karty jsou vhodné prostě pro všechny.

popis: kniha a 44 karet 112 stran formát: 14x10 cm originální název: Power Animals Oracle Cards vydání: 1. datum vydání: 2008 kód produktu: 0122 ISBN: 978-80-7370-122-2 Více zde: http://ceskytarot.webnode.cz/news/karetni-vykladaci-balicek-sila-zvirat-od-stevena-d-farmera/


Tento článek naleznete i na mích oficiálních stránkách Český Tarot zde
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama