Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Jak vytvořit vlastní astrální bytost, Entitu

14. listopadu 2015 v 21:01 | Český Tarot |  Entity, duchové a jiné bytosti
Teď se asi ptáte jestli něco takového vůbec je možné. No i nu a proč by nebylo. Jestliže existuje hmotný svět, astrální svět a jeho úrovně, kde je mnoho jiných žijících entit, můžeme lehce vytvořit i takovou entitu, kterou můžeme i používat na dané úkoly, a záměry. Nejvíce se používá jako ochránce. Né každý se totiž dokáže spojit se svým průvodcem, ochráncem a andělem, ale když dokáže zapojit fantazii a vytyčí si cíle, co entita bude moc dělat, co nebude moc dělat, kde a jak bude žít tak má velkou možnost pak najít vlastně svého jakého si průvodce třeba právě v astrálu, nebo strážce naše spánku atd ... Je to v podstatě něco jako Váš imaginární kamarád. Děti tohle mají jako přirozený dar, ono všechno totiž víme a umíme, ale čím jsme starší často se nám v našem hmotném konzumním životě s lety z cela ztrácí.
Jak by měla vypadat vaše entita: Bytost, kterou si vytvoříte bude vždy originální a žádná jiná jí podobná nebude. Vy jste tvůrce a vy tesáte svou postavu od samého základu. Můžete jí dát i dané schopnosti, aniž byste jimi oplývali vy sami, prostě jí to dáte do vínku jako sudička. vy jste Bohem a stvořitelem svojí entity, bytosti co Vám bude v dobrém pomáhat tam, kam byste fyzicky vstoupit nemohly a na co nemáte sílu ani fyzickou ani mentální.


(moje entita v mojí kresbě)

Můžete jí nejlépe vytvořit podle vaší ituice, podle vaší fantazie, ale také paměti, co vám bude připomínat, co vám bylo vždy a je příjemné, zvíře, osoba, či nějaká abstraktní bytost. Můžete spojit i různé formy. Já napřiklad jsem si vybrala a vytvořila svojí entitu jako hybrida svých silových zvířat, vrány, sovy, tělo člověka, křídla černé a hlavu podoba mezi sovou a vránou, temné černé křídla spíše jako andělská. Povahu má hodně vraní, chrání mně ve snech, ochraňuje mě křídly. je dobré vědět, když budete vytvářet takto podobnou bytost - entitu, aby jste věděli její dobré a špatné aspekty, povahové rysy a její sílu. Vrána jako silové zvíře v samotném šamanismu pomáhá hlavně zapomenout na těžké dětství, zaujímá soběstačnost, statečnost, odvahu, a pomáhá a to hodně v samotných rituálech magie, nikdy vás vrána v magii nezradí, ba naopak posiluje vaše schopnosti. Vrána ač se může zdát, že je častým silovým zvířetem tak tomu, ale není. Ve většině případů si vrána totiž zvolí Vás. tohle je trochu těžší na pochopení a bylo by to v jednom obsahovém článku opravdu na dlouho tak snad příště se o tom více rozepíšu. Každopádně vrána si vybírá nejčastěji sama své lidi, a to syrotky, chudé lidi, trpící, nemohoucí, sociálně odloučený. Má k nim ochranitelský vztah, pomáhá a nenechá je zatratit. Má vysloveně mateřský dohled na děti a lidi na ulici, nebo děti ze špatných domácích podmínek. Hodně časté je zvíře vlk či pes. tady se nechci nikoho dotknout, ale příjde mi to tak trochu jako snobský a módní smyšlení, že vlka totiž všichni každý druhý chce mít za své silové zvíře.Opravdu se nechci nikoho dotknout. Ano vlci mají svojí nádheru, mystiku, sílu a fenomentálnost. Věřte mi, ale že není vůbec pohoršující mít třeba mravence, kolibříka, vrabce, čápa, či vážku nebo nějakou tu "boží havěť) k tomu by vám hodně pomohla kniha se jménem Lexikon zvířecí magie, od Teda Andrewse s překladem od Ivo Železného, tam byste si přečetli že skoro každé zvíře patří k nějakému člověku, v čem a jak pomáhá a že i ten nejmenší tvor může mít obrovskou sílu a potencionál.


(i v takové podobě může být entita)


(panenky, bych příliš do začátku s pracováním s entitami nedoporučovala)

Dále si můžete vytvořit postavu v podobě možná to řeknu trochu špatně, postavu komiksovou, něco na ten způsob, prostě vašeho hrdinu, který má takové a onaké buď převtělovací schopnosti, nebo nějaké jiné zajímavé schopnosti.Tohle můžete hodně použít pro astrální cestování či spánkového ochránce. Vaše bytost musí mít také jméno, buď Vám ho řekne sama při automatickém psaní, ve snu, v meditaci a nebo jí nějaké jméno dáte.

Na co entitu využít: Jak jsme psala může se stát vašim ochráncem, či průvodcem po astrální světě ve vaší snové projekci, nebo ho můžete používat v podstatě jako ochránce, co Vás bude chránit i tady v našem hmotném světě. Chtěla bych upozornit, že to je možná až takové návykové, protože se, se svou bytostí prostě musíte bavit, mít s ní v podstatě opravdový, úzký přátelský vztah a jen tak se oni entity nezbaíte pokuď ji nezničíte nebo jí někam nevypustíte, ... Stane se vaším stínem, bude vás všude doprovázet a zapomene možná i na to, že jsou vedle vás lidi. Vnímavější jedinci s větší fantazii na tom mohou ulétnout, a může se stát, že vaše entita bytost může prostě pro Vás najednou znamenat více než lidé ve vašem světě. Protože vaší entitě zcela důvěřujete a radíte se s ní a ona Vás chrání je to velmi úzký vztah. Pak se můžete nachytat i vy sami že mluvíte na veřejnosti aniž by tam někdo byl. Můžete i sami vypozorovat i takové lidičky někde v autobuse či zastávce, nákupním obchodu, že si s někým vypráví. nevidím, je hned za pomatené blázny, ale možná mluví i se svými anděly a ochránci. Tomu věřím. Bohužel jsme byla svědkem a viděla, že mají za sebou i tzv našeptávače a ty jim radí nekalé a zlé věci, od nechutného a sprostého chování až i po sexuálně nepřijatelné chování na veřejnosti. to jsou zase lidi, kteří někde či někým byli ve spánku napadeni. a přitáhli si sebou ven tyto černé bytosti.

Svojí bytost můžete používat i jako informátora, když potřebujete od někoho něco vědět a on Vám to nechce říct, tak můžete svou entitu využívat pro předávání zpráv. Ve spánku v astrálu svojí entitu vyšlete přesně tam kam chcete za tím daným účelem a danou osobou. Toto se opravdu dá naučit, ale nedoporučuji. vždy se to obrátí proti Vám. Někteří černý mágové, ale i satanisti využívají právě takových to uměle vytvořených entit na parazitující až zničující schopnosti, kde ovládají jinou osobu, a můžou jí psychicky ničit, deptat, a vysávat z ní sílu. Někdy to nemusí dělat pro nějaký účel jako takový, ale prostě chtějí jen nějakou sílu. Tohle dělají hodně energetiční vampýři, ty se dělí na mnoho skupin,

Vaše entita by Vám měla hlavně pomáhat a chránit Vás na zavolání. Entitu můžete ale i vyrobit z papíru, kůže a látky, či dokonce rituální panenky, medvídka, tohle až tak moc nedoporučuji. protože ve hmotném světě naše astrální bytosti nemají co dělat, ať vaše úmysly nemusejí být špatné může se stát, že taková ručně vytvořená entita může někomu i ublížit - Fyzicky, i psychicky. Myslím si, že není dobré, aby vaše bytost měla pak podobu nějaké postavy hračky, medvídka. Můžete však, ale její sílu přitáhnout na nějaký Váš ochranný amulet. Tomu se říká tokenování bytostí, duchů. pět ale by určitě nikdo neměl mít možnost aby vám takový předmět někdo sebral ukradl či vlastnil.

Jak se zbavit takové bytosti je možná složitější než se jí zhotovit. Pokuď víte, že už nebudete chtít využívat svou entitu je dobré jí dát nějaký úkol třeba ve spánku, aby chránila třeba bludné duše, aby měli klid a byli tam, kde mají být. Můžete jí i vypustit někde v domě či přírodě, ale to taky moc nedoporučuji, je to bytost žijící z naší energie, z našich myšlenek, ale z našich strach a obav a může s e stát jakým si poltrgeistem. pak právě můžou takhle i někde na polích a lesích či domech strašit právě tyto entity. Vám by asi taky nebylo příjemné, kdyby Vás někdo vyhodil z domu. Dobré je takovou entitu prostě zaúkolovat, dát jí možnost žití. její jméno nikomu nevyzrazujte. Když bude nejhůř vždy si jí můžete zase přivolat. Chovejte se k ní slušně a rozhodně nic zle nepřikazujte, může se to obrátit proti Vám.


(Pro vypracování vaší Entity využijte svojí intuici společně s fantazií a bytostmi, lidmi které Vám jsou příjemné)


K dalším podobným článkům se určitě zde na svém blogu zase nějak vrátím a napíši Vám k tomu něco víc. Dariya Iczkova
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Natari Natari | 14. května 2017 v 17:15 | Reagovat

možná to bylo v textu zmíněno, ale jak sni můžu komunikovat?? :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama