Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Myslete pozitivně ....

31. října 2015 v 0:21 | Český Tarot |  Z deníku domácího šuplíku
Dneska po práci jsem si zašla po dlouhé době s kamarádkou na oběd. Měla jsem vijímečně v práci odpoledne volno a tak jsem nepohrdla pozváním od kamarádky. Povídali jsme si opět na naše dlouhé duchovní a spirituální témata. Kamarádka má nemocnou maminku teď, hodně jí to tedy samozřejmě trápí.Kamarádka je moje duchovní učitelka bych mohla říct a hodně mi dala, hodně mně naučila a mám jí moc ráda. Obecně mi nedělá dobře, když vím, že se někdo trápí a tak jsme si slibili, že budeme myslet pozitivně. Já bych řekla, že dneska už to vlastně i umím. Ono také co se stane když budete myslet negativně? Budete se trápit, když tomu bude naopak, tak sice se třeba hned něco nevyřeší, ale to dobré určitě příjde, vždy totiž příjde. Být pozitivní za každou cneu né vždy jde, ale jde si vytvořit takový proces. Člověk nemůže být šťastný, když se trápí, to nejde, to by byl i lhář, a lhal by sobě i druhým, ale může aspoň myslet na lepší zítřky. Mít podporu od přátel a okolí je důležité v tom je také kus pozitivních myšlenek.
(virtuální pusa všem s pozdravem, že bude lépe) Proč? Protože musí! .... (jj na selfíčka jsem asi už stará ve svém věku, ale nemohla jsem si pomoc) i kolem 40 člověk občas zablbne.
Vím, že kamarádce v tom co jí teď trápí nedokážu pomoci, ale ani bych jí nepomohla tím, když bych bych byla pesimistou. Potřebuje povzbudit. Né v tom udolat. Pamatuji si, jak semnou před pár měsíci seděla v nemocnici u postele mého syna, který měl těžký úraz. Ona byla ta kdo mě v tom nenchal a byl pozitivní. Dneska tu jsem pro ní já. Buďte i Vy tady pro ty co Vás potřebují ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama