Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Mágem se člověk už narodí, aneb vše má svůj smysl.

28. října 2015 v 16:53 | Český Tarot |  Z deníku domácího šuplíku
Mágem, čarodejnicí, léčitelem, parapsychologem,člověk co dokáže mluvit se záhrobím, co dokáže ovládat přírodní síly, dokáže čerpat z energií atd se člověk už rodí. I když mnoho lidí Vám řekne, že tyto schopnosti většinou získali nějakým silným traumatizujícím zážitkem, nebo že byli na druhé straně jako já a zažili - přežili vlastní smrt,... Většinou to jejich síly, jejich talent spíše posílilo a vyzdvihlo na povrch ven. Lidi kteří se zabývají profesionálně esoterikou a mají léčitelské schopnosti nebo vidí do budoucnosti, vám nakonec řekne, že to měli v sobě ale už od narození. Prostě sami cítili že jsou jiný. není to žádný egoismus. Být jiný není žádná výhra a když jste malé dítě většinou jste velmi citlivý a čelíte posměchu, svou sílu nevyužíváte a spíše skrýváte. Já se stále přesvědčuji, že moje "schopnosti" vidět do budoucnosti v různých střípkách meditace a relaxace nebo snů, byli vyvolány až setkáním se smrtí. Jenže ono to tam někde bylo odjak živa, jen jsem to vytáhla spíše ven, aniž bych tedy o to stála.


zde na fotce mi je asi necelé 3 roky, sedím ve škopku pod prádelníkem a zřejmně medituji. dělala jsem to často, ....Někdo to bere jako poselství, někdo jako dar, někdo jako prokletí. Ono totiž mít nějaké schopnosti není příjemné, protože vidíte věci, které byste vidět nechtěli. Nejvíc mi asi mně osobně vadí, že občas vidím věci, které se dopředu stanou. Viděla jsem smrt i své nebiologické matky. Viděla jsem dopředu i smrt svého psa, atd. Je toho mnohem více., někdy to nevidím a začnu najednou koktat, nebo začnu s automatickým psaním. V tu chvíli, když se to děje se to endá vůbec ovládnout. Někdy řeknu i věty či slova, které vůbec nesouvisí k tématu o kterým třeba s přáteli mluvím. To většinou už je pozdě a nemůžu takové věci nijak zabránit. Je to takový pocit, jako by Vás v tu chvíli někdo vlastně spíše ovládal. Někdy ani o sobě nevím a nevím, že jsem vůbec něco takového řekla, či napsala. Jako bych vlastně v onom tělu v tu chvilku nebyla.


Jako dítě jsem vídala věci které jsou mimo náš svět, mimo náš hmotný život a věci příjemné to nebyli. Dnes už hodně věcí dokážu ovládat, ale ty vjemy do budoucnosti se v mém případě ovládnout endají. příjde to jako blesk z čistého nebe. Stává se mi to občas i na autobusové zastávce. Myšlenky mi utíkají a najednou jsem jakoby mimo , kulisy města a autobusové zastávky zmizí a já vidím jasně a zřetelně osoby a jiné kulisy , myšlenky , budovy atd. Většinou se pak oklepu, je to jako byste usnuli a probudili se zase do těla. Zrovna nedávno jsem viděla svého přítele jak stojí u auta a viděla jsme silný náraz dvou aut. Ještě jsem si vzpomněla, jak mi vždy říká ať myslím pozitivně, bylo to den před mou důležitou cestou a on zamnou měl v tom autě přijet. ten den mi pak asi o dvě hodiny později volá, že nedorazí, protože mu do auta někdo naboural na parkovišti. on naštěstí v autě nebyl. takže mně jeho odpověď nebolela, nemrzela a jelo se vlakem. Věděla jsem to pár hodin do předu. Nechtěla jsem mu nic říkat, protože by zase řekl, že jsem takový sejček obecný .... a že přijede ať se nebojím ....


Jako dítě jsem sama od sebe meditovala a dívala jsem se do lidí skrz abyhc viděla jejich auru, dokázala jsem čerpat energii ze stromů, ale i kamenů. Dokázala jsem jako dítě astrálně cestovat sama od sebe atd atd, těch věcí bylo hodně. Nikdy jsme o nich enčetla, nikdy jsem je neviděla. Za komunistů takové věci ani v TV nebyli. tyhle věci jsem měla nějak úplně přirozeně v sobě. Mně to přišlo automatický a normální. Pro okolí to normální nebylo a měli mně totálně za blázna, takže jsem se setkala pěkně s tvrdou šikanou jako malá holčička. Divná jsem si přišla spíš já a ten svět ve kterém žiju. Hodně si pamatuji, že jsem prosívala Boha nebo to něco velké nahoře, že tu být nechci, že se mi tu nelíbí a že tu jsem za trest.


tato fotka je jen pár dnů stará, dnes mi bude za 4 roky 40 let a už se konečně nebojím žít, a ani umřít vím, že duše tu pořád bude a proto se snažím žít snad už správně, milovat, odpuštět a hlavně neopouštět ....

Dnes už si uvědomuji, že mi byl dán dar, který mi pomáhá pochopit nejrůznější věci a za trest jsem tady asi ano určitě byla vím to, jenže ten svět, ten život jsem si zde zvolila já. I když jsem trpěla jako dítě, žila jsem mimo svou rodinu, žila jsem v neharmonickém prostředí, setkala se s xenofobií, šikanou, ale i rasismem, tak vím, že jsme mohla odčinit věci, které jsem v jednom minulých životů spáchala. Pochopila jsem smysl proč tu jsem,co je mím úkolem. Nemám žádný megalomanský či snad egoistický plán zde na zemi v tomto svém těle. Můj plán je velmi jednoduchý, měla jsem pochopit co znamená síla rodiny, co znamená krevní pouto a co znamená rodina. Poznala jsem vše mimo rodinu,mimo lásku a normální rodinné vztahy, nic s toho jsem skoro 40 let neměla. Bylo mi něco sebráno, abych pochopila, abych odpustila, a abych stejnou chybu já, nikdy neudělala a abych si vážila lidí kolem sebe. To je mím úkolem.

Moje malé a tiťěrné schopnosti mi v tom dnes napomáhají. Zlomit karmu a zlomit osud opravdu jde. Dnes s tím pomáhám ostatním lidem, kteří tu jsou v hmotném světě a stále se jim nedaří uspořádat si život, jakoby něco stále sabotovalo jejich snažení. Jde to. A jsem ráda, že mohu pomoct jim i sobě.

napsala Dariya Iczkova
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lukáš Lukáš | E-mail | 29. října 2015 v 0:04 | Reagovat

Ahoj Dari, ne nahodou jsem si precetl tvoji stranku. Zazival jsem neco podobneho v detstvi. Dnes ikdyz jsem musel projit peklem, se smrti nebojim. Zazil jsem svetlo ve dvanacti letech , ale vratil se zpet. Duse vnimam od malicka a spousta lidi mi rika, ze jsem jiny nez ostatni. Uz jsem si zvykl. Dnes vnimam energie, duse, slysim myslenky, vidim minulost a citim tlukot srdce cloveka na neomezenou vzdalenost. A myslim, ze to je jen zacatek. Preji Ti hodne uspechu v zivote a at te prace s lidmi bavi......Lukas

2 Dariya Iczkova Dariya Iczkova | Web | 29. října 2015 v 9:59 | Reagovat

Moc děkuji za pěkný komentář i já tobě přeju hodně úspěchů ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama