Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Jsme málo vděčný, žijeme život pozpátku

13. října 2015 v 10:14 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
Určitě jste se kolikrát dostali do situacích, kdy Vám opravdu do smíchu nebylo. Kdy byste mohli nazvat ten den, čas, dnem blbec. Všichni takové dny známe a když se nám něco pokazí, většinou s tím plyne i špatná nálada, která kazí další věci, ... a pak je to tak celý den třeba i týden.
Nenechte se věcmi co se stanou "špatně" vykolejit, a kord když se jedná o maličkosti. Ukopnutý palec sice bolí, rozlitá káva ráno mrzí, a hádka s rodinou vás otráví, ale je to jen chvilková záležitost a nic netrvá věčně. Vždy si uvědomte a prociťte tu špatnou náladu tak, že nic není náhodou a jsou to důsledky našich činů, našich reakcí a myšlenek. Nemyslete si, že se nám věci dobré či špatné dějí samovolně. Automaticky. Tak to opravdu nefunguje.

Když se k Vám někdo nechová vlídně, šéf, člen rodiny, tak jaká je Vaše reakce? necháte se vykolejit, pláč a vztek? Nebo i myšlenky na pomstu v těch krajních případech? Co myslíte, že se stane, když vaše vibrace povede k těmto činům, co bude následovat. .... zase špatná vibrace. Na tohle skvěle funguje taková nazveme to třeba ping - pongová metoda. Odražte ty špatné myšlenky, náladu hned pryč a snažte se jí nahradit novým a lepší. Pusťte si nějakou písničku, pohlaďte pejska, kočku, běžte zalít záhon a nebo si v hlavě představte něco co Vám dělá dobře, na co se těšíte, co chcete dosáhnout.Skvěle na to fungují malé afirmační lístečky. Třeba v peněžence, tu nosíme všichni u sebe. Napište si na ní nějaký citát a nebo jen nakreslete smajlíka, i ten Vám dá hned lepší náladu.


Zvířata jsou pozitivní a proto nás často za naší péči a lásku nabíjí energií. Na fotografii je náš pes kříženec Ridgebacka Majky, bylo mu asi dva měsíce, dnes mu bude 3 roky.Lidem se denně stávají tragedie obrovských rozměrů, mám kamaráda, který dělal od 14 let vojáka. Jako dítě šel do vojenské školy a bylo, celý život strávil ve válkách, Jugoslávie, Sýrie, Írán, atd ... atd a viděl takového utrpení, že my si to nedokážeme ani představit. Nevidí se to ani ve filmech. prožil opravdový syrový a "krutý" svět, kde umíraly malé děti, kdy člověk během pár vteřin přišel kompletně o dům, rodinu atd.


děti často vědí samy, kde čerpat lásku a energii ... (na fotografii je můj syn ve věku 6 let)


My jsme všichni málo vděčný. Máme, kde spát, máme vodu, máme základní potraviny, naše děti chodí do školy, mají počítač a mobil (třeba i levný, ale mají), máme domov, máme a máme ....
Aby se nám dařilo lépe, musíme být vděčný. Denně děkuji vesmíru, Bohu nazveme to jak chceme, za to, že jsem že mám tělo a mohu chodit, že mám ruce které dělají a "dělají" peníze, že mohu někoho pohladit, že mám oči a vidím denně vyrůstat své dítě. atd. Velmi mi to pomáhá, protože ani já jsem se nenarodila se zlatým dudlíkem v ústech a přišla jsem už jako roční o celou svou rodinu, kterou až po 35 letech jsem byla schopna najít. Všichni máme těžké dny, ale nenechte ať nás ovládají špatné pocity.

! ... Žijeme často život po zpátku,nejdřív chceme a potom dáváme, proto se divíme že nic nemáme ... !


Pořád je proč žít a proč se usmívat :-)

Dariya Iczkova
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama