Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Astrální nebezpečí - Astrální bytosti

28. října 2015 v 10:56 | Český Tarot |  Astrální cestování
Mnoho z Vás určitě zkoušelo přes můj návod astrálně vycestovat a nebo přes jakýkoliv jiný návod někde na internetu či knize. Někteřím se to povedlo, někteřím ne. Chtěla bych Vás ale tímto článkem né děsit, a ani snad odrazovat ale možná jen trochu varovat. Každopádně Vy sami jste zodpovědní co děláte. A v magii a duchovnu s euvádí věk 12 let, kde za sebe člověk v duchovním směru bere odpovědnost. .....


Astrální svět nebo chceme-li astrální dimenze je svět nebo prostor nejblíže našemu světu, my zde máme hmotný svět, kde srkze naše životní kroky a myšlenky si tvoříme život. Máme tu tělo, máme tu svojí mysl a tak hýbeme dějinami, karmou a světem celkově.
Astrální svět je nehmotný, ale to neznamená, že se v něm nemůžete pohybovat. můžete se nejenom pohybovat, ale i létat, chodit vzůru nohama cokoliv si prostě přejete. Astrální svět nezná omezení co se týče fyzična a těla. Tam je vaše duše. Vaše druhé já a tělo to je v našem světě. Když se propojíte do astrální projekce měli byste určitě předtím, než vystoupíte vůbec z těla ven použít silné ochrany. (O ochranách si napíšeme v dalším článku) .... Ochrany Vám poslouží proto, abyste neztratili kontakt se svým tělem, talisman, vykuřovadla, a jiné ochrany Vás budou držet vždy spíše tady v našem těle, ale také zabrání bytostem a entitám z astrálu aby Vás pronásledovali sem. Často se stává totiž, že si sem na zpět na náš svět dotáhnete právě ony bytosti energetické larvy a energetické vampýri. Něco obdobného se mi stalojako malému dítěti při smrtelné nehodě a já už byla nohama na druhé straně, a donesla jsem si sem nechtěně ze strachu a děsu ze smrti právě ony černé energie. Můj příběh si můžete přečíst zde .

V astrálu žijí jakékoli bytosti, které mají nějaký základ a tím je energie a myšlenka, dohromady tvoří to, co chceme a nebo nechceme vidět. Každopádně to jsou žijící bytosti bez těla, tělo nebo stav jim určuje naše mysl. Astrální svět by se dal kategorzizovat na různé místa a dimenze. V těch spodních, ale bohužel nám nejbližší jsou ty tmavé, černé dimenze zvané nízké stupně astrálu.


Proč právě máme na dosah ty nízké? Jsme snad všichni zlý a závistivý? Nene, tím to není, ale zlo má bohužel úplně jinou konzistenci energie než to dobré a svaté. Je to silěnjší a námi lépe rozpoznatelné a více vnímatelné. Je to samozřejmně přirozené, bráníme se tomum čeho se bojíme. Je to pud sebezáchovy. A jak bysme měli pud sebezáchovy, kdyby jsme se nebáli. Astrální svět je a není nebezpečný. Každopádně bych ho nedoporučovala labilním lidem, citlivým a úzkostlivým jedincům. Je možné si na takové vycestování zaplatit i odborného terapeuta a nebo člověka, který umí dobře ochranné kouzla, vyzná se v magii a zná astrální svět. I já jsem jeden čas provázela lidi astrálem při léčebných terapií, většinou to mělo vždy dobré výsledky hlavně tam, kdy lidi přicházeli do astrálu už z daným přáním či problémem, který chtěli řešit a tady ve hmotném světě, se jim to nedařilo. (různé typy fobií a úzkostí)

Čas v astrálu je zcela jiný než v našem časovém prostoru a vnímání. Jako příklad uvedu, žezhruba necelých pět minut pobytu v astrálu se rovná zhruba od 30 minut do 60 minut. Záleží také v jaké dimenzy se nacházíte. Čím jste dál ve vyšší úrovni tím zapomínáte na čas úplně ( existují bohužel případy, kdy někteří lidi propadli astrálnímu světu natolik, že už nežili ve hmotném světe - tzv. ztratili svůj zlatý provaz, kanál, který je spojoval z tělem. ) upadli do komátu, nebo se už jednoduše nepropudili ze spánku, zastavilo se srdce, odešli životní orgány, které přestali fungovat) Bohužel takových případůi přibývá. Mnoho mladých lidí za každou cenu chce cestovat v astrálu, aniž by si právě přiznalo ona nebezpečí s tím spojená.

V astrálu existují různé bytosti, existuje takové pravidlo a tím byste se měli řídit. Nikdy nikomu nevěř. Bytosti enebo energie tam mohou vzít na sebe jakákoliv podobenství a není vyjímkou, že dokáží se vydávat dokonce i za světelné andělské bytosti, či vaše průvodce. Věříte pak někomu, kdo Vám dokáže silně ublížit, zničí Váš život. Bytosti v astrálu jsou hlavně živy z našeho strachu, čím více se bojíme, nevěříme si, budou zesilovat. Každý se něčeho bojíme a neznám snad člověka, který by se ničeho nebál. Dokáží nás klamat, děsit, a čím strach roste tím rostou i oni. Přisají se na Vás, do vašeho myšlení, a pak je strach všude kolem Vás a to právě i v hmotném světe, kde pomalu a jistě z Vás budou rvát a brát všechnu vaší životní energii. Lidé pak končí v psychiatrických klinikách jako schyzofrenici. Mnoho lidí si vezme i život,nebo dokáže vzít život jinému. Čím více děsu, bolesti, krutosti tím rostou oni bytosti, které v sobě pak máte. zbavit se jich není vůbec snadné. Není to však nemožné. Každopádně i po zbavení se těchto entit nechává na Vás pak krutou daň ve formě nespavosti, vyčerpanosti, nervových poruch atd ....

Bytosti v astrálu:

astrální larvy, astrální kulisy (mění se prostředí, okolí, ale i věci kolem Vás,podle vašich pocitů), duchové a poltrgeisti. andělé a duchovní průvodci , služebnící pekla,démoni ) Těch rozdělení bytostí je mnoho. Jak jste si všimly píšu tu i andělé. Ano i andělé se nacházejí v astrálním světe. jenže slovo anděl, je zavádějící slovo,je to stále astrální bytost, sice na pozitivní struktůře, ale je většinou vyvolán v době, kdy se bojíme a máme strach, vypjaté emoce. A jak vždy říkám bílá není nikdy tak bílá jak se zdá. Takže pozor i na anděly.


Bytosti astrálu často vznikají i nové a vše je to o emocích, skutích a našich tužbách. Vznikají i jako karmické zatížění, vzpomínky. Po hádce, ale třeba i po milování vznikají částečky" molekuly" energie, které v nehmotném světě můžou pak dostat jakýkoliv kabátek, tělo tvora toho čeho se bojíme. Na své emoce musíme být hodně opatrný. Stačí i výčitky, a hádky. proto než začnete vůbec astrálně cestovat, měli byste místnost, kde spíte vyčistit, vykouřit a nebo i jen vyvětrat. Tak se děje i ráno. Hned po probuzení je právě dobré otevřít okno, a roztáhnout žaluzie, závěsy,...) Vše tmavé, černé světlem odchází pryč.

Nechci Vás nějak odrazovat, je to na každém z Vás. Než,ale se vydáte na své první cesty dbejte na ochranu, a dbejte i na hygienu svého myšlení.

více se dozvíte zase v dalším článku o astrálním světe, cestování, kde si něco řekneme o cohranách.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama