Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Říjen 2015

Exorcismus mladé dívky skončil smrtí - Zbytečná smrt mladé dívky

31. října 2015 v 23:47 | Český Tarot |  Záhady a nevysvětlitelné úkazy
Asi nejznámnějším vymítáním ďábla exorcismem je případ mladé dívky Anneliese Michel. Na tento případ byli sepsány knihy i natočen film. Dle mého názoru se jednalo o zbytečnou smrt, kde opravdu na vinně byli hlavně rodiče. ....

Anneliese Michel (21. září 1952 Leiblfing - 1. července 1976 Klingenberg am Main byla bavorská studentka z katolické rodiny, jež se v době mezi zářím 1975 a červencem 1976 podrobila "velkému exorcismu".


V roce 1968 se u ní objevily první příznaky mimořádných záchvatových stavů. Bez zjevné příčiny ve škole upadla do bezvědomí a následující noci si v silných křečích prokousla jazyk. Později uváděla, že během tohoto záchvatu cítila cizí sílu, jakoby ji vtiskovala do postele. Po dalším záchvatu v srpnu 1969 rodinný lékař navrhl neurologické vyšetření s podezřením na epilepsii, avšak veškeré testy včetně EEG skončily s negativním výsledkem a vyšetření bylo uzavřeno jako epileptické onemocnění typu grand mal, prodělaný záchvat byl označen za cerebrální křeče nočního typu. Dostala antiepileptika, kterými byla léčena až do své smrti.

Nekroskop - Brian Lumley

31. října 2015 v 23:23 | Český Tarot |  Knížky a knižní recenze
Nelidskými vlastnostmi obdařený Boris Dragosani se snaží získat od nemrtvého úpíra v rumunských horách moc, která by mu zajistila výsadní postavení v supertajné špionážní skupině SSSR zabývající se využitím paranormálních jevů. Jeho oficiální zaměstnání je nekromant: jeho specializací je rvát tajemství z těl nedávno zemřelých zrádců. Anglie má také svého komunikátora s mrtvými, svého nekroskopa. Když se Harry Keogh rozhodne přijmout práci v britské tajné službě, kde se má postavit nadpřirozeným silám zpoza železné opony, dojde k nejděsivější a nejdivočejší konfrontaci mocí, jakou je možno si představit... Nekroskop je originální horror jednoho z nejznámějších současných britských autorů žánru: aktuální, nepředvidatelný, šokující a naprosto strhující.

Název: Nekroskop (15 dílů) Autor: Brian Lumley Žánr: fantasy horor Jazyk: CZ Rok vydání: 1994-2012 Formát: epub Seznam knih: Nekroskop I. (1994) Nekroskop II: Vampýři (1996) Nekroskop III: Zdroj (1998) Nekroskop IV: Řeč mrtvých (1999) Nekroskop V: Sémě mrtvých (2000) Nekroskop VI: Pokrevní bratři (2002) Nekroskop VII: Poslední hrad (2003) Nekroskop VIII: Války o krev (2004) Nekroskop IX: Ztracené roky (2005) Nekroskop X: Znovuzrození (2006) Nekroskop XI: Vetřelci (2008) Nekroskop XII: Prznitelé (2009) Nekroskop XIII: Mstitelé (2010) Nekroskop XIV: Dotek (2010) Nekroskop XV: Šiřitel moru (2012)


Zeptejte se karet - Výklady karet, léčitelství, poradna

31. října 2015 v 0:36 | Český Tarot
Vykládám karty tarotové, andělské, cikánské, pracuji s kyvadlem,spirituální tabulkou, pracuji s duchovními průvodci, s přírodními živly, a také zvířecími průvodci. Všechny své služby které nabízím mám vepsané na oficiálních stránkách. Né všechno však mám napsáno a tak kdo by měl nějaký specifický problém, a nejednalo by se o výklad karet, či kurz nebo terapie tak mně může kontaktovat emailem na cesky-tarot@seznam.cz


moje esoterické služby naleznete spíše na oficiálních stránkách zde www.ceskytarot.webnode.cz .

Myslete pozitivně ....

31. října 2015 v 0:21 | Český Tarot |  Z deníku domácího šuplíku
Dneska po práci jsem si zašla po dlouhé době s kamarádkou na oběd. Měla jsem vijímečně v práci odpoledne volno a tak jsem nepohrdla pozváním od kamarádky. Povídali jsme si opět na naše dlouhé duchovní a spirituální témata. Kamarádka má nemocnou maminku teď, hodně jí to tedy samozřejmě trápí.Kamarádka je moje duchovní učitelka bych mohla říct a hodně mi dala, hodně mně naučila a mám jí moc ráda. Obecně mi nedělá dobře, když vím, že se někdo trápí a tak jsme si slibili, že budeme myslet pozitivně. Já bych řekla, že dneska už to vlastně i umím. Ono také co se stane když budete myslet negativně? Budete se trápit, když tomu bude naopak, tak sice se třeba hned něco nevyřeší, ale to dobré určitě příjde, vždy totiž příjde. Být pozitivní za každou cneu né vždy jde, ale jde si vytvořit takový proces. Člověk nemůže být šťastný, když se trápí, to nejde, to by byl i lhář, a lhal by sobě i druhým, ale může aspoň myslet na lepší zítřky. Mít podporu od přátel a okolí je důležité v tom je také kus pozitivních myšlenek.
(virtuální pusa všem s pozdravem, že bude lépe) Proč? Protože musí! .... (jj na selfíčka jsem asi už stará ve svém věku, ale nemohla jsem si pomoc) i kolem 40 člověk občas zablbne.
Vím, že kamarádce v tom co jí teď trápí nedokážu pomoci, ale ani bych jí nepomohla tím, když bych bych byla pesimistou. Potřebuje povzbudit. Né v tom udolat. Pamatuji si, jak semnou před pár měsíci seděla v nemocnici u postele mého syna, který měl těžký úraz. Ona byla ta kdo mě v tom nenchal a byl pozitivní. Dneska tu jsem pro ní já. Buďte i Vy tady pro ty co Vás potřebují ....

Kdo byl Tomáš Akvinský

31. října 2015 v 0:06 | Český Tarot |  Křesťanství a církev
Svatý Tomáš Akvinský OP (1225 - 7. března 1274), latinsky Thomas Aquinas, krátce Aquinatus, Aquinata nebo jen Tomáš, také přízviskem Doctor angelicus (Andělský učitel), byl katolický filosof a teolog scholastické tradice. Jeho práce znamenala vrchol scholastiky. V římskokatolické církvi patří mezi 36 učitelů církve a platí za jednu z největších teologických autorit. Za svatého byl prohlášen roku 1323. Z jeho názorů vychází významné filosofické a teologické směry označované po něm jako tomismus a novotomismus. Jeho nejvýznamnějším dílem je rozsáhlá Summa theologická. Kromě teologických spisů napsal i řadu spisů filosofických, komentářů k Aristotelovi a k Bibli, polemik a pět náboženských hymnů, oslavujících Nejsvětější svátost, například Adoro te devote (Klaním se ti vroucně), Pange, lingua (Chvalte, ústa) nebo sekvenci Lauda Sion Salvatorem (Sióne chval Spasitele).Duše po dobu života

30. října 2015 v 23:58 | Český Tarot |  Kabala a Zohar
Přednáška Karla hraběte zu Leiningen pronesená dne 5. března 1887 v Psychologické společnosti v Mnichově.

Mezi všemi otázkami, jimiž se zabývá filosofie i exaktní věda, se lidstvo nikdy nepřestalo ptát po nesmrtelnosti a spirituálnosti našeho vnitřního já. Všude a po všechny časy následují rychle po sobě nejrůznější a nejrozpornější soustavy a učení o tomto předmětu a slovo duše v nich označuje nejrozmanitější formy a stupně existence. Ze všech těchto často proti sobě zaměřovaných učení je nejuznávanější nejstarší transcendentální židovská filosofie, totiž kabala, která se snad blíží pravdě co nejvíce. Předávána ústně, jak o tom svědčí i její pouhé jméno, sahá k prapočátkům lidského rodu, a je tedy alespoň částečně produktem dosud nepomatené inteligence, tohoto zostřeného smyslu pro pravdu. kterou člověk ve svém původním stavu podle staré tradice ještě vlastnil.

Andělská hiearchie podle křesťanství

30. října 2015 v 23:46 | Český Tarot
Andělé mají svou vlastní hiearchii a zde vkládám tabulku, abych to z knihy nemusela vše opisovat.


Citát dne pro den 30 října 2015

30. října 2015 v 23:35 | Český Tarot |  Motta a citáty

Jak to s tou (ne)smrtelností vlastně je. Já a moje minulé životy

30. října 2015 v 23:18 | Český Tarot |  Posmrtný život
Mnoho a snad všichni se nějak bojíme smrti, bojíme se hlavně toho neznáma a toho, že víme, že když nám zemře milovaný člověk už tu s námi není, aspoň tedy fyzicky není. Opustí naší zem. Bojíme se o svůj život o lidí v naší blízkosti, ale bojíme se o život i našich zvířecíh miláčků.


Jak to tedy opravdu je. Čteme a dočítáme se čím dál častěji, že smrt vlastně není a že exostuje vlastně tzv. reinkarnace. Toto učení je známé především v Budhismu, ale ono ani v samotném křestaňství není úplně vyloučené. Tam právě název inkarnace znamená, když do těla vstoupí Ježíš,duch svatý, nazveme to jak chceme.


Řbitov zviřátek - Pet Sematary

30. října 2015 v 19:42 | Český Tarot |  Hororové filmy
Jestli máte chuť o víkendu shlédnout nějaký film a máte chuť na horor možná bych Vám mohla doporučit film Řbitov domácích zvířátek. Ne nemám v názvu chybu, ono se to tak opravdu píše, pochopíte to i ve filmu samotném ....Lich - Mág který se stal nemrtvým

30. října 2015 v 19:17 | Český Tarot |  Slovníček pojmů
Lich je mág, který se pomocí temných rituálů změnil na nemrtvého, aby tak získal nesmrtelnost. Také to může být mág, který byl velmi mocný, ale nenaučil se ovládat svou moc a ta ho pohltila. Poté místo toho, aby zemřel, žije dál, jelikož ho jeho nesmírná neovládnutá moc udržuje při životě. Vyskytuje se především ve fantasy literatuře a počítačových hrách.


Nekromancie

30. října 2015 v 19:13 | Český Tarot |  Slovníček pojmů
Nekromancie (z řeckého νεκρομαντία, nekromantía, ze slov νεκρός - nekrós - mrtvý a μαντεία - manteia - věštění) je forma magické evokace. Jde o cílené vyvolání duše zemřelého se záměrem získat od něj nějakou informaci, případně duchovní ochranu.Citát dne pro den 29 října 2015

29. října 2015 v 23:56 | Český Tarot |  Motta a citáty

Astrologie, Numerologie, Výklad karet-Tarot, Křišťálová koule, Siderické kyvadlo, Minulé životy a karma, Astropsychologie, Chiromantie a Výklad snů.

29. října 2015 v 23:38 | Český Tarot
Astrologie, Numerologie, Výklad karet-Tarot, Křišťálová koule, Siderické kyvadlo, Minulé životy a karma, Astropsychologie, Chiromantie a Výklad snů.


Moje oficiální stránky, diskuze, poradnu zdarma, kontakt a ceník pro moje služby z esoterického odvětví naleznete zde,


nebo si pište na


děkuji Dariya IczkovaNightwish - Nemo [OFFICIAL VIDEO]

29. října 2015 v 23:20 | Český Tarot |  Poslouchám
Tak dneska vkládám mojí oblíbenou skupinu Nightwish, tak si to užijte :-)


Rituál Velkého Pentagramu

29. října 2015 v 23:11 | Kniha Nosferatu |  Kniha Nosferatu
Přináším Vám na blog kompletní a ucelený okultistický rituál Nosferatu z knihy od Petra Štěpána Kniha Nosferatu. Jedná se o tahjemný rituál s názvem Rituál Velkého Pentagramu. Tento rituál spadá do stříbrné magie do nosferateského vampyrského grálu. Určitě bych ho nedoporučovala vykonávat neznalým lidem . .... V podstatě by ho asi nikdo neměl vykonat, alepřesto jste si o něj hodně moc psaly do mejlu a tak jsem nakonec svolila, přesto tento rituál nedoporučuji. Najdete ho jak jsem řekla v knize Nosferatu.Každopádně všechny magické rituály, kouzla jsou opravdu velmi účinná.Zabývám se rituály a magií, ale nikdy bych rituál neobrátila pro ublížení druhému. Mně šlo vždy o pomoc lidem. Zajímám se o esoteriku, okultismus, ale spíše mi je mnohem bližší ta andělská magie,přesto jak víme, ale andělé jsou také démoni a tak ať už začínáte s jakou koliv magií buďte opatrný. (Problém, je že nikdy nejste natolik chráněn, aby Vás temnota nedostala) Ten kdo nezažil astrální útoky neví co tím myslím. Ten kdo byl už napaden bytostmi z jiných dimenzí jako já, ví, že stačí mít někde skulinku, obavu ve svém srdci, aniž byste možná i vy samy o ní věděli, temnota Vás polapí a je sakra těžké se s toho potom dostat ven.


Kořeny

29. října 2015 v 22:17 | Petr Štěpán |  Kniha Nosferatu
UPÍŘI - nejstarší rasa ţijící na této Zemi. Pradávná armáda sytící se krví ţivých. Zdá se Vám to přehnané? KREV! Co spojuje a prostupuje dějiny světa od jeho počátku aţ do současnosti? Co jediné je po celý tento čas neměnné? Co prochází celým vývojem Země a je všude tam, kde je ŢIVOT? KREV! Krev, nositelka ţivota, symbol ţivota, a její tajemství zůstává stále nerozřešené. Nedá se ničím nahradit. Uţ zjevení Mefistofela čaroději Faustovi a jeho legendární výrok: "Krev, to jest zcela zvláštní šťáva." A Mefisto věděl, o čem mluví a věděl dobře proč. Všechny pakty s mocnostmi temna jsou zpečetěny krví. Touto drahou tekutinou z pohledu okultismu, tak často se objevující v jeho praktikách. Krev, která je silným poutem mezi tělem a jeho duší. Prolitá krev způsobuje mocný vír, který v astrálním světě vyvolává silné reakce a vlivy. Na této skutečnosti stojí všechny magické rituály, které byly odnepaměti spojovány s proléváním krve. Krev jest ţivot, a to v nejširším moţném slova smyslu, a toto vědění bylo známo jiţ v nejstarších kulturách. Tento fakt potvrzují především dvě základní skutečnosti. Přinášení krvavých obětí v rámci různých kultur a uţívání krve v magii a čarodějnictví. Krev jako duše všeho ţivého je nositelem okultní podstaty kaţdé ţivé bytosti. V pohledu okultismu je krev především nositelkou duchovního ţivota, moci duše a skrze ně pak i nosičem a agregorem přání, touhy i osvícení. Vţdyť i základní spojnice křesťanského náboţenství Bůh - Kristus - Člověk je propojena krevní linií: "Pijte krev Kristovu a budete spaseni." Všechny tyto skutečnosti stojí na stejném základu - na krvi! Lidé všech dob a kultur často zpečeťovali své svazky krví. Ať uţ přátelství, lásky, ale i dohody míru, ukončení války, počátek i konec čehosi významného a pro člověka a jeho společnost nepostradatelného. Počátek i konec - všude je krev. Krev jako pocta bohům, obětování zvířat i lidí pro krev. Lidstvo, člověk a jeho dějiny se doslova brodí tratolištěm krve. Ty, kdo vnímáš, pohleď do této knihy a projdi labyrintem krvavé kletby. Protoţe nad kletbou toho labyrintu, nad oparem mlhy a oponou viditelná vznáší se bytosti a přízraky, duše spoutaných, zatracených a prokletých. Těch, jejichţ počátek ztrácí se v prapočátku a jejichţ existence je zde přítomna jako děsivý stín. Nic lidstvo nikdy nefascinovalo víc neţ krev. Veřejné popravy bývaly místem největší sešlosti obyvatel měst. Dámy si na ně braly své nejlepší šaty a místa kolem popraviště zaplavily krámky a v ten čas zde hojně kvetl obchod. Jakákoliv veřejná prezentace rovněţ náleţela k popravám. Zběsilé a kruté války a temné zabíjení pro radost či z nevědomí. Přestoţe šokováno, lidstvo vţdy hypnoticky přihlíţí. Vytváří dějiny a píše je krví. Píše knihy, ukládá je do své paměti. A nad tím vším rozpíná svá netopýří křídla mocný Nosferatu. Z astrálních hlubin a temných hvězd sleduje celé to konání, aby odhalil molocha jménem - vampirismus. Často bývá pokládána otázka odkud se vůbec vampirismus vzal a kde se skrývá jeho původ. Na tuto otázku dosud nikdo uspokojivě neodpověděl. Zatímco na jedné straně racionální věda odmítá dnes jiţ vůbec připustit samotnou jeho existenci - vše popírá a bagatelizuje - , na druhé straně okultismus svou odpověď skrývá, anebo klíč k této otázce jiţ dávno ve své historii ztratil nebo zapomněl. Snad jako nepotřebný, nebo naopak nedoceněný. Co bylo ve svých kořenech zachováno, je zastřeno rouchem tajemství. V této knize je třeba toto tajemství odhalit těm, kteří chtějí slyšet a vnímat a naplnit tak slova poselství temného boha Nosferatu:

Stigmata Vampíra

29. října 2015 v 22:08 | Petr Štěpán |  Kniha Nosferatu
Jsou bledí, jako studené světlo měsíce, jenţ je volá a probouzí z jejich těţkého záhrobního spánku. Aby jim navrátilo ztracenou sílu darovanou temnými bohy, měsícem - Bílým králem - sluncem temnoty, který je vede na osamělé výpravy za čerstvou krví ţivých. Za krví, skrze niţ se znovu narodí do temnoty. Tehdy opouštějí své studené rakve a v tlející hlíně jejich hrobu zůstává jen sotva znatelný otisk jejich astrálních těl. A pak se nad hřbitovní zdí či v bráně starého opuštěného domu, v průchodu úzké uličky nebo sklepení rozpadající se neobydlené tvrze jen mihne temný stín. Černá kočka s hladovýma očima měkce vyskočí na okenní parapet, netopýří křídlo rozvlní záclony v otevřeném okně a k lůţku spící oběti, která právě upadla do hlubokého snu, tiše přistoupí postava v černé peleríně. Kdyţ první kohoutí volání ohlásí příchod kalného rána, zbude po nich jen prchavý závan staletého tlení, dvě zdánlivě nenápadné ranky v okolí krční tepny a malátné tělo oběti vypité aţ na samotnou hranici smrti. ONI jsou jiţ dávno pryč. Měsíc je tiše varoval, ţe jde spát a ţe se jejich síly krátí. Jiţ dávno se spolu s vlčími smečkami rozprchli tmavými roklemi transylvánských hor na všechny světové strany. A pak se s prvním zábleskem úsvitu skryli mezi hřbitovní zdi a pod vlhký příkrov břečťanu, pokrývajícího mlčenlivé náhrobní kameny, ze kterých déšť, vítr a čas dávno smyly jejich zapomenutá jména. Nebo si našli nové úkryty pod klenbou znesvěcených krypt, ze kterých kdysi zazníval chorál odpadlictví a hereze, v černé odloučenosti zatuchlých sklepení nebo v mrtvolném tichu opuštěných hrobek. Nikdo by nedokázal spočítat ty pečlivě ukryté rakve, jejichţ obyvatelé náhle otevřou zapadlé oči ve chvíli, kdy slunce zmizí za obzorem a nebeský trůn noci čeká na příchod Bílého krále. Nikdo nezaslechne zdušené zaskřípění dlouhých nehtů na nedočkavě odhazovaném víku rakve, kdyţ odcházejí za hlasem noci. Nikdo nestačí zahlédnout zlověstný záblesk obludných tesáků, na nichţ ještě ulpěla rudá krůpěj z poslední hostiny. Nikdo jiný neprochází staletími tak jako ONI. Věčně ţízniví, odsouzeni k věčnému hladu a touze po horké krvi. Věční proklatci noci. Někteří lidé odjakţiva věří, ţe jsou na světě tyto bytosti, které prostě nemohou zemřít. Staří vesničané v zapomenutých a dosud nezmapovaných částech světa dodnes stále tvrdí, ţe o jejich existenci nemůţe být pochyb. Lidé jim za ta staletí dali různá jména. ONI se však rozpadnou v prach a tlející hlínu v okamţiku, kdy přestanou být tím, čím jsou - upíry!


Poselství Transylvánského grálu

29. října 2015 v 22:03 | Petr Štěpán |  Kniha Nosferatu
Mám rád staré věci. Jsem uţ prostě takový. Zatímco většina lidí zboţňuje prosluněný den, já miluji procházky za svitu měsíce, chlad noci, hlasy co přináší déšť a jeho bubnování na okenní skla. Temnou romantiku soumraku a sklíčenost podzimu. Zatímco ostatní lidé sedávají na lavičkách v parcích a na pláţích, mě byste našli v aleji kříţů, mezi lavičkami vysekanými z mramoru nebo na ochozech starých gotických hradeb v uzavřenosti samoty a šedi strnulosti. S příchodem noci jsou všechny pocity nejsilnější a emoce se snadno pouštějí z okovů pro toho, kdo chce vnímat krásu temnoty. Mám rád příběhy ze kterých dýchá historie a záhrobí, ztracené vědění lidstva a odkazy mystických řádů. Ságy a eposy krvavých dějin v mučivé pravdivosti zoufalé existence člověčího druhu. Příběhy, které otvírají pomyslné dveře z onoho světa. Znám jich na stovky. Všechny mají společné to, ţe jsou skutečné. Skutečné tak velice, aţ je děsivé je poslouchat či vyprávět, a člověk při nich přestává dýchat jako v němém dotyku hrůzy. Některé, změněny v legendy, jsou vyprávěny po generace. Jiné si uchovaly svoji tvář v desítkách uměleckých děl nebo ve vědomí vybraných jedinců. Zboţňuji hudbu, skrze kterou ke mně vše promlouvá. Hudbu, jíţ mohu i já vyjadřovat hlas a pocity svého srdce. Hudbu, která má ve své moci sdělit i nesdělitelné, a vytváří tak mocnou komunikaci mezi lidmi navzájem. Hudba můţe cestovat i napříč dějinami a vystavět mosty přes údolí času. Důkazem toho je hudba starých mistrů, zvuk varhanních píšťal naplňující chrámové prostory. Miluji záhrobní mše a requiem. Mám také velkou knihovnu plnou starých knih a ty jsou plné těch hrůzných příběhů. Některé jsou dokonce prastaré. Moţná staré tisíce let a ruka, která je psala, nebyla vţdy rukou člověka. Všechny nesou znamení o svědectví věčného boje mezi tím, co lidé nazývají - Dobro a Zlo, a o tragickém selhání lidské existence. Skoro kaţdou noc v nich čítávám a proţívám tu podmanivou rozkoš hrůzy, která z těch příběhů dýchá a unáší člověka na cesty časem. Do jeho fantazie maluje ty nejneuvěřitelnější obrazy za zvuku hudby stejně plačtivé a temné jako hřbitovní hlína. Ale co je staré, nemusí být mrtvé. Vţdyť i mrtví se někdy vracejí tak, ţe je nikdo nečekal, protoţe v pekle nebylo místo. Nebo skončili v prostoru mezi nebem a peklem, mezi ţivotem a smrtí. Onen svět má svoje zákony, tak jako vše co bylo stvořeno, to jenom člověk jich spoustu nemůţe pochopit. Přebohatá je astrální říše, světy a země za hranicemi pro člověka nepoznaného. Místa, kde je mýtus a legenda zákonem, a chcete-li, pověra vědou.Kniha Nosferatu - Vampírská Bible

29. října 2015 v 21:55 | Petr Štěpán |  Kniha Nosferatu
Ve jménu Nosferatu povstaňte Skutky jeho byly spatřeny a jméno jeho stalo se tak mocným mezi námi Nečekejte již! Povstaňte! Ožijte! Dejte se na pochod……


Doporučuji Všem knihu Nosferatu od Petra Štěpána ... pokusím se jí sem s úctou sem nějak dát, aby jsi jí lidé mohli přečíst, ona se blbě bohužel shání ...