Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Ufo v Česku

10. září 2015 v 15:20 | Český Tarot |  Ufo
Ufo není jen viděno v Americe na plátnech kin, ale i Česká republika se může pochlubit těmito nevysvětlitelnými úkazy.Viděli jste někdy také Ufo? Věříte v něj? Já vysloveně na zelené mužíčky nevěřím, ale vím jedno, samy tu rozhodně nejsme .... Ufo není jen doménou amerických kino snímků, ale i v České republice sem tam někdo zahlédl tento podivuhodný úkaz .....
Špičák (Česká lípa) - Na přelomu 70. a 80. let minulého století pod místním kopcem Špičák uviděl obyvatel České Lípy podivná světla na obloze. Klesala, pak se zastavila a obrovskou rychlostí vystřelila vzhůru. Stávalo se to tu prý často a nikdo tomu nepřikládal zvláštní význam. Těžil se zde totiž uran. Toho dne se ale po podobném světelném divadle po poli procházela i podivná, dvou a půlmetrová postava s nezvykle velkou hlavou.

Kladno - Loni v létě zde svědkové pozorovali objekt, který připomínal starý zájezdový autobus tmavé matné barvy s osmi rozsvícenými okny, z nichž slabě zářila oranžovočervená světla. Neměnil výšku, rychlost, ani směr letu a letěl pomalu a bez zvuku. Byla to vzducholoď, letecký model, nebo dosud nevídané ufo? To ufologové zkoumají dodneška!

Miličín - V roce 1991 zde nezávisle na sobě pozorovala řada chatařů, obyvatel Miličína a Mezna a dětí z dětského tábora rudě červenou zářivou kouli. Podle některých výpovědí dokonce koule pár žen pronásledovala a podle jiných z ní dokonce vystoupila asi třímetrová postava s robotickým psem.

Vranov nad Dyjí - V roce 1987 se na radaru poblíž tehdy ještě ostře střežené hranice s Rakouskem objevil neznámý létající objekt, ke kterému ihned startoval vojenský vrtulník z Prostějova. Nad Vranovskou přehradou nad vrtulníkem v obrovské rychlosti proletěl objekt doutníkovitého tvaru bez křídel. Přestože posádka dostala rozkaz střílet, objekt se jí nepodařilo zaměřit. Zmizel směrem na Brno a za Bratislavou se vypařil i z radaru. Podle výpovědi vojáků dokázal letět rychlostí až 2700 km/h.

Kosíř (Prostějov) - Tajemná hora láká senzibily, esoteriky i ufony. Erika Bábková z Prostějova zde viděla, jak se z mraků vynořil kovově lesklý prstenec, kolem kterého se zablesklo a spustil se liják. Připadalo jí to jako vojenský experiment. Také policie a armáda s dozimetry tu před více než 20 lety vyšetřovala případ, kdy ženu s dítětem ozářil létající předmět
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama