Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Stromoterapie - Jak jsme venku hladili stromy

20. září 2015 v 16:21 | Český Tarot |  Z deníku domácího šuplíku


Na procházku jsme šli nedaleko od mého bydliště do lesoparku. Lesopark v Liberci u liberecké harcovské přehrady. Mám to opravdu kousek domů, takže jsem zvolila tu nekratší cestu a šla se dobít jak já říkám.


vzala jsem svoje oblíbené vykládací karty mořských pannen a také své vlastnoručně dělané pálené runy


Meditovat v přírodě je pro mě samotnou velmi důležité, nabíjí mě to .... mám pár svých oblíbených stromů,co jdu pohladit a položit si na ně ruce a i hlavu a nechat se objímat vánkem a čuchat stromovou kůru. Jestli mě má někdo za blázna, je mi to celkem jedno. Návrat k přírodě, to je pro mě láska k magii a můj život.


Ano to jsem já, .... čarodějka, víla, šamanka, kartářka, ale hlavně také maminka :-)


I můj malý syn Vlastík rád chodí semnou a obejme si svůj strom.

Je to nádhera návrat ke kořenům. Když celý život vyrůstáte bez své vlastní rodiny, bez svých rodinných kořenů, tak většinou lidé stejně jako já hledají mateřskou lásku někde jinde a kde jí jinde hledat než ve zdroji našeh Vesmíru.Příroda nás miluje, patříme k ní, jsme její děti, její součást.

Příroda a současně magie mi pomáhá nalést svoje kořeny, svoje vlastní já.i syn si chtěl udělat malý oltářné pařez a tak si vzal takové zajímavé kartičky, nejsou to vykládací karty, ale dětské kvarteto s čarodějnými bytostmi.


vybral si karty, kterému intuitivně padli do oka ...


jeho výstavní pařez :-)


vzal si sebou i své totémové zvíře medvěda. K totémovým zvířatům či zvířatům v magii tu už na mém blogu něco psáno určitě je. Kde jinde nabít svůj totém, než v přírodě.Náš oblíbený hladící strom.


neumíte si představit tu ohromnou sílu energie co Vám je strom ochotný dát, když ho požádáte a poděkujete za to


každý máme svůj oblíbený strom, kterému se můžeme svěřit a můžeme prosit i o ty nejtajnější přání


na naší "magickou" vycházku jsme samozřejmě vzali i našeho 2 letého psa Majkýho křížence ridgebacka a pitbulla, pocházejícího stejně jako já z Maďarska


Náš Majký je pravý nefalšovaný rodilý maďar, .... adoptován až od tamtuď do čr.I já jsem byla adoptovaná. Máme spolu hodnně společného. ....


nevěděl co roupama dělat


stromovou terapii doporučuji opravdu všem, je to zadarmo a věřím, že každý ve svém bydlišti má nějaký ten zelený strom co by mohl pohladit


využijte teplých dnů a vyražte na nějakou malou procházku s dětma, děti Vám budou vděčný, užijete si plno srandy jako my dva - vlastně tři ještě Majký:-)


Vlastík má od malička diagnostikovanou poruchu chování s ADHD poruchou a věřte mi, že přírodní meditace jsou tím nejlepším lékem


potkali jsme i pavoučka poutníčka:-)

Tak zase někdy ..... ahoooooj
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 viktor viktor | 6. března 2016 v 21:30 | Reagovat

to dítě s nadváhou nevypadá zdravě. O_O

2 Dariya Iczkova Dariya Iczkova | E-mail | Web | 7. března 2016 v 9:08 | Reagovat

Ahoj, syn měl velmi těžký úraz mozku a nemohl rok a půl ani běhat, cvičit, plavat, jezdit na kole atd takže bohužel někde se to odrazí. Jinak kdyby si viděl fotky před úrazem mozku byl maličký hubený.Ono navíc hraje roly dědičnost. On je po svém tátovi velký a takový korpulentní, každý jsme nějaký. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama