Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Meditace a afirmace s tarotem - Finanční hojnost

21. září 2015 v 11:58 | Český Tarot |  Tarotové karty
Tarotové a jiné karty se používají k výkladu, ale také k meditaci a afirmacím, k rituálům. Mohou nám pomoci splnit nám naše tajná přání. Jednou takovou afirmací může být i naplnění hojnosti, přání si bohatství,přísunu peněz, dobrého obchodu, zaměstnání.

Jak začít?

Je to velmi jednoduché. Je jedno jestli afirmační akt budete dělat v klidu domova u svíce a nebo někde v přírodě. Důležitá asi na všechno co se týče síly pozitivního myšlení, magie, meditace, je klid a pohoda. Já třeba pokavaďpočasí dovolí ráda si dělám tyto meditace venku. Někomu za bude raději vyhovovat interiér. Když zvolíte pro toto svůj byt, je vhodné si zapálit zelenou svící, která přitahuje bohatství, hojnost a prosperitu.
K meditaci budete potřebovat tyto tarotové karty: pro článek jsem vybrala tarot Rider waite tarot, ale na fotce, držím v ruce kosmický tarot. Bedlivě si přečtěte kratoučké popisky karet. Pro afirmaci jsem přiložila jednu kartu z Velké arkány, kterou ráda pro hojnost používám.

Eso pentaklů - Šance na uskutečnění projektu. Příležitost. Dosažení. Prosperita a materiální zisk. Síla. Smyslovost a smyslnost. Štěstí na dosah. Talent. Zdraví. Plodnost.
Desítka pentaklů - Vrchol. Zavedenost, zaběhlost. Bohatství. Zlaté časy. Stabilita. Jistota, solidní základ.Devítka pentaklů - Materiální plodnost, materiální štěstí. Dostatek. Získaná kořist. Tučný úlovek. Příznivý okamžik. Zisk. Bezstarostný život.


6 holí - Úspěch, triumf. Sebeuskutečnění. Prosazení. Vyznamenání. Vůdcovství.


Síla - Statečnost. Krotit. Přemáhat. Moc, vášnivost, síla. Vůle, vitalita. Fyzická síla, vytrvalost. Tvořivá energie. Odvaha. Rozhodnost a nebojácnost.Karty si v klidu prohlížejte, meditujte nad nimi a snažte se co nejbledivěji poslouchat vaše vnitřní pocity, které Vám vypovídají o tom jak peníze cítíte jak je vnímáte. Jestli vnímáte, že si peníze nějak musíte odpracovat, zasloužit je to špatně. Vesmír má peníze pro všechny a všichni máme stejné možnosti. Nevnímejte peníze jako zlo, nebo s eVám budou stále vyhývat. Vizualizujte si finanční pohodu a bestarostnost, přejte si a sněte, co budete dělat s penězmi, které vyděláte .Všechno si vizualizujte, bedlivě, přesně s každým detailem.

Chcete začít podnikat? Chcete odjet na dovolenou, chcete si koupit dům atd, vše se snažte pomocí myšlenek vykreslovat do vaší paměti. Samozřejmě, že bez práce nejsou koláče a nenechte se uchlácholit, že zákon přitažlivosti Vám dá všechno na co myslíte. Dá, ale musíte udělat tu danou odpovídající akci. Když budete snít o novém autě z pohovky a budete na té pohovce ještě za rok sedět a plakat nad tím, kde je to nové auto, tak je asi chyba někde ve Vás né v Zákonu přitažlivosti ....

Zákon přitažlivosti Vám splní opravdu všechno na co si pomyslíte, láska, peníze, zdraví, ale také musíme formovat myšlenky v akci. Ta nám dává ten očekávaný výsledek. Pozitivní myšlenky, afirmace a meditace nám, k naším přáním ale velmi pomáhají. A věřte mi, že opravdu hodně.

Držím Vám palečky :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama