Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Srpen 2015

Manifestujte peníze, žijte v hojnosti.

31. srpna 2015 v 23:36 | Český Tarot |  Zákon přitažlivosti
Manifestujte peníze a buďte pánem vašeho hmotného světa. Nestrádejte. Nechte si udělat finanční analýzu s numerologii a astrologií. Mějte otázku peněz pevně v rukou. Nebuďte na dně, buďte na vrcholu.Každý má ty samé šance, využijte je. Vesmír je bohatý.Věřte mi. Finanční analýza,rozbor - 300 kč

Andělská pomoc pro Vás

30. srpna 2015 v 14:49 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Andělé jsou bytosti, duchovní bytosti které nám seslal Bůh aby nám mohli pomáhat, aby vyslyšeli naše prosby, aby nás ochraňovaly. Andělé jsou všude s námi. Mnoho lidí je však nevnímá v našem hmotném světě. Na to jak navázat kontakt s anděly jsem už psala na svém blogu a stránkách, například zde.

Andělé nám pomáhají a také každý anděl má svou hodinu v kterou jeho pomoc je nejsilnější. viz tabulka.

Mohu Vám pomoc a přivolat anděla a zeptat se v danou hodinu andělů o pomoc skrze svých andělských karet od Doreen Virtue a také balíčku Andělé, Bozi, Bohyně ... více už najdete na www.ceskytarot.webnode.cz

Výklad tarotu na vztahy - výklad karet na lásku

29. srpna 2015 v 23:14 | Český Tarot
Vykládám karty již několik let a za mou praxi v oboru esoteriky mezi nejčastějšími dotazy a rozbory na výklady patří téma lásky. Vykládám různými způsoby, a i různými druhy karet od tarotu, andělských karet, cikánských, tak ale i sadou karet Mořských pannen.


Balíček mořských pannen jsem získala od nakladatelství Synergie se kterými spolupracuji. Na balíček karet se chystám udělat samostanou recenzy - snad již brzy. S balíčkem nejvíce vykládám dotazy na vztahy, lásku, partneství, ale i důležitá rozhodnutí ve vašem životě. Vztahy, emoce ..... na tyto záležitosti Vám nejlépe odpoví mořské bytosti.

Máte zájem vyzkoušet výklad karet na lásku ... vyberte si jakoukoliv službu více najdete na www.ceskytarot.webnode.cz , nebo si pište na cesky-tarot@seznam.cz

Rozdělení Andělů

29. srpna 2015 v 20:50 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Jaké je rozdělené Andělů v nebeské říši .....


Serafíni.
Cherubíni.
Trůnové.
Vládcové.
Mocnosti.
Síly (Ctnosti).
Knížata.
Archandělé.
Andělé.
Duše lidské.Partnerská astologie - výklad lásky

26. srpna 2015 v 11:09 | Český Tarot
Chcete bezpečně vědět zda se k Vám partner hodí či ne? Chcete vědět zda vae nová známost je dobrá partie, jestli je to ten či ona ta pravá? Nechte si vyložit karty společně s numerologickým rozborem partnera. I hned budete vědět, zda ona či on se k Vám dokonale hodí a nebo to bude životní pouť plná překážek atrnů. Nenechte si zbytečně komplikovat život a nakoukňěte do karet a numerologického rozboru.


pište si na : cesky-tarot@seznam.cz a budete vědět zda budete zkoušeni osudem anebo jste si našli konečně skvělého partnera. Astrologie je lmi mocný nástroj a dokáže vidět velmi daleko. Proč jsou páry, které si tak dobře rozumí a naopak páry, kde jsou hádky na denním pořádku.

Neváhejte a napište mi, společně spolu se na to podíváme. Nebuďte zbytečně zklamaný láskou a neopětovanými city.


Skype výklad karet

16. srpna 2015 v 10:09 | Český Tarot
Pro rychlý kontakt semnou můžete použít i formu chatu nebo videohovoru přes skype. Samozřejmě po domluvě, protože Český Tarot je můj koníček a mám své zaměstnání a jsem po nejvíce času v práci a nebo pořádám kurzy , meditace a přednášky,po domluvě na nějakou hodinu - "nejlépe víkend" lze udělat výklad karet atd přes skypechat či kameru, není problém. Mohu za Vámi i přijet osobně.Vše po domluvě.
Více informací www.ceskytarot.webnode.cz nebo přímo na email cesky-tarot@seznam.cz

Partnerské výklady - partnerské horoskopy

16. srpna 2015 v 9:53 | Český Tarot
Máte problém v lásce? Zajímá Vás jestli o Vás Váš partner opravdu stojí, chcete vědět co brání ve vašem vztahu, co přinese Váš nový vztah. Zkuste partnerské numerologické výklady spojené s výkladem karet.

Neváhejte, nebojte se a napište mi. Zpracuji Vám partnerský rozbor - výklad a budete vědět na čem jste.

Kontaktujte mně na oficiálních stránkách Českého Tarotu - www.ceskytarot.webnode.cz a nebo přímo si pište na email cesky-tarot@seznam.cz
"Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme." (Thomas A. Edison)

16. srpna 2015 v 9:06 | Český Tarot |  Motta a citáty
"Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."
(Thomas A. Edison)


Kurz Tarotových karet online

15. srpna 2015 v 16:23 | Český Tarot
Přeju všem návštěvníkům blogu Českého Tarotu krásný pohodový den, pro velký zájem ze strany klientů i nových klientů jsem se rozhodla i zde na blogu vyvěsit Kurz tarotu online. Oč se jedná? Jedná se o kurz tarotových karet (vyučuji i jiné druhy karet) , který je veden online emailing kurzem.


Počet hodin a pokračování je zcela dle vašeho zájmu, jeden email obsahuje vždy výukové materiály k danému tématu ať už začátky výkladů, tipy výkladů, popis jednotlivých karet atd - cena je jedné "hodiny" jednoho emailu 80 kč. Zájemci pro více informací pište si na cesky-tarot@seznam.cz nebo navštivte www.ceskytarot.webnode.cz

Vodní Víly

12. srpna 2015 v 16:19 | Český Tarot |  Bájné bytosti a tvorové
Vodní víly jsou sestry mořských víl a velmi spolu úsce spolupracují.Vodní víly jsou jenom sladkovodní takže je můžete najít v řece nebo rybníce ale nejvíce jsou v jezerách.Každá víla má svojí královnu a Vodní víly jsou tak krásné že se někdy hádají a proto se čeří voda.Jsou to velmi jemné bytosti ale nikdy u nich nevíte co si o vás myslí.Starají se o vodu,živočichy a o celou vodní říši jedinak se věnují sami sobě.Více zde: http://ceskytarot.webnode.cz/news/vodni-vily/

Satyrové a Faunové

12. srpna 2015 v 16:14 | Český Tarot |  Bájné bytosti a tvorové
Satyr (latinsky Satyri) je v řecké mytologii syn boha Herma nebo Siléna. Satyrové jsou zařazováni mezi polobohy, spíše však mezi horské a lesní démony. Šlo o průvodce boha vína Dionýsa, také bývali v družinách boha Pana. Zobrazováni jsou většinou jako napůl člověk a napůl kozel, s kučeravými vlasy, špičatýma ušima, tupým nosem, s růžky, oháňkou a kozlíma nohama. V pozdější době se tato podoba zjemňuje. Byla to nezvedená veselá cháska, pohybovali se ve skupinách, milovali víno i všelijaké jiné požitky, byli prostopášní, pronásledovali Nymfy, tančili a provozovali hudbu, zejména na flétnu, sýrinx, dokonce i dudy. Uvádí se, že byli v podstatě zbabělí. V mytologii jsou většinou ztotožňováni s mužskou sexuální silou, ve starořeckém a starořímském umění jsou často zobrazováni s erekcí. Bývali viděni i jako pastýři stád. K lidem nebyli právě vstřícní, přepadali pastýře a strašili poutníky. Podobali se jiným lesním polobohům - Silénům, se kterými se dobře snášeli.


Patří mezi polobohy, ale zároveň i lesní a horské démony. Byli průvodci boha vína Dionýsia a boha Pana, který měl také napůl lidskou a napůl zvířecí podobu. Satyrové byli zobrazováni jako napůl člověk napůl kozel, s rohy, oháňkou a kozlíma nohama, kučeravými vlasy, tupým nosem a špičatýma ušima. Byli veselí, prostopášní, milovali víno, tanec a hudbu-hráli na flétnu, sýrinx i dudy. V mytologii jsou často ztotožňováni s mužskou sexuální silou, občas vyobrazení s erekcí. V podstatě však byli zbabělí. U nás je jejich vzhled možná podkladem k pověstem o čertech, naše představy o vzhledu čertů jsou podobné vzhledu satyrů.


více zajímavých článků nalezneš na oficiálních stránkách Českého Tarotu zde

Okamžitý výklad z karet

12. srpna 2015 v 16:08 | Český Tarot
Napište si o rychlý výklad karet formou sms. Napište si o výklad, pouze jedna otázka. Platí se předem na účet Českého Tarotu 2000348356 / 2010, cena sms výkladu je 55 kč. Nebo si pište na cesky-tarot@seznam.cz pro více informací.


více služeb a článků najdeš na oficiálních stránkách Českého Tarotu na www.ceskytarot.webnode.cz