Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Vynikající věštkyně

21. července 2015 v 22:38 | Český Tarot
Jak se stát vynikající věštkyní? lze se to vůbec naučit nebo to v sobě člověk musí mít jako dar? Tak abych neodradila budoucí mágy, druidky a šamanky, věštkyně a jasnovidce. Naučit se dá naprosto všechno, ale důležitá je praxe.

Výkladem karet se věnuji už mnoho let a celkově magii už přes 15 let určitě. Každý to má v sobě jinak, jestli stát se nebo nestát mágem, kartářkou atd. Já už opravdu cca 3 rokem jsem měla zvláštní předtuchy a dokázala jsem mluvit s rostlinou a zvířecí říší.vlastně oni jediný byli mí přátelé. Bohužel to tak je. Můj příběh je velmi dlouhý a snad se jednou více rozepíšu o své cestě za světem magie, ale chci říct, že každý tohle má v sobě malinko jiné, někdo to má od mala jako darem, ale neznamená ani, že by byl lepší než ten, kdo se začne o tyto obory zajímat v pozdním dospělém věku.

Samozřejmě čím dříve začnete, tím lépe bude všechno mozek zpracovávat, ale znám opravdu staré věštkyně a magičky a jsou jedny z nejlepších ve svém oboru. Takže ono o věku to také až tak není. Každopádně se připravte na pár věcí. Jednou základní věcí na cestě do Magie je, že spíše Magie bude zasvěcovat Vás než vy sami do ní. Pohltí Vás to a zjistíte, že některé věci se mají jinak než jste si mysleli. Další dobrou radou a základem je odhodit strach, mít vždy čistou mysl. někomu tohle může dělat opravdu problémy. Nechci říct, že by teda měl raději jít hrát šachy, ale není to dobré.

Strach je emoce, emoce tvoří myšlenky a myšlenky zhnotňují věci. A s toho pak může být opravdu problém.

Stát se mágem čarodějem , druidkou, šamankou chce hlavně mít čistý srdce a myšlenky. Znám sice lidi z těchto řad, co přešli k těm velmi temným praktikám, ale to není podle mého ta pravá cesta. Pro mně být čarodějkou znamená pouze jedno poslouchat svůj vnitřní hlas a poslouchat hlas přírody. Být naprosto spojený s matkou přírodou, vesmírem a samotným bytím.

V tom je celá magie,poslouchat a napojit se na hlas toho kým jsme byli stvořeni, bohem, vesmírem,někdo uctívá více Bohů ...Pro mně být čarodějkou není pohanství, ale je to víra v kořeny přírody,soulad a harmonie se vším co tu je.

Vynikající věštkyní se nestanete za den, ani rok.Vlastně mám pocit, že je to i nemožné. Pořád je se co učit. A nikdy není nic pevně dané a ustálené. Pořád jsou věci, z kterých budete tak trochu paf.


Máte zájem o výklad karet? napište si na cesky-tarot@seznam.cz nebo navštivte www.ceskytarot.webnode.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama