Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Lucidní snění - Co to je

14. července 2015 v 21:50 | Český Tarot |  Lucidní snění
Než začnete zkoušet svoje astrální výlety a projekce doporučila bych Vám určitě spíše lucidní snění, kde se naučíte ovládat svou mysl,přímo ve snu. Představte si, že spíte, zdá se Vám sen, dokonce ten, který chcete aby se Vám zdál a ještě ho můžete celý ovládat. Je to jako film, a Vy jste režisér.

Sny si můžete zapisovat, vést si tzv. snový deník. Tím lépe se Vám potom bude vstupovat do stejného či podobného snu, příhody, děje, místa a bytostí. Jakmile se naučíte techniky lucidního snění, bude pro Vás mnohem jednoduší pochopit smysly v astrální projekci.

Skvěle na téma lucidného snněí navazuje filmový snímek Počátek. Už chápete co je lucidní snění?

Ukázka s amerického filmu Počátek - Jen pro malou představu co je to lucidní snění. Ač to vysvětluji tedy velmi jednoduše, je to jen názorná ukázka. Abyste si to představili.


Co to je lucidní snění: Bylo popsáno v r. 1913 psychiatrem Frederikem van Eedenem. Je to stav vědomí, kdy si uvědomujeme, že sníme a můžeme děj snu jakkoli řídit. Lucidní sny za svůj život zažije 50 - 60% lidí - vy se to však můžete i naučit. Přemýšlejte nad tím. Ve snu své tělo vlastně ani necítíte. A teď si vemte, že se ve snu probudíte. Můžete dělat, co se vám zachce. Řídíte celý svůj sen - dokud se neprobudíte.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama