Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Jak přitáhnout lásku do života - magie lásky pro začátečníky

15. července 2015 v 10:43 | Český Tarot |  Magie
Jak jsem už psala, magie lásky je stará jako lidstvo samo. Každý chtěl a chce lásku. Lásku toho koho miluje. Existují rituály pomocí magie svíček,které jsou časově náročné, ale bývají i velmi učiné. Kdo ale nemá čas na nějaké ty dlouhé magické rituály a přesto by chtěl sám vyzkoušet a pomoci si v přitáhnutí lásky,existují takové malé rituály,kouzla, jednorázové či jednoduché na přípravu. Samozřejmě já jsem, ale zastánce, že vesmír spíše naše touhy slyší, když to děláme dlouho a usilovně. Existuje však kouzlo z magie pro začátečníky, které vy sami můžete zkoušet.


magický rituál lásky pro začátečníky: Vzhlížej k obloze a čekej, až vyjde Večernice. Jakmile jí spatříš, tak k ní v duchu promluv:,,Ó večerní Zoro, veliká Bohyně, královno nebes, strážkyně soumraku, k tobě vznáším své přání, neboť mě o večerech osamělost tuze trápí, dej ať je mé srdce svázáno se srdcem (vlož jméno) a dej ať hoří láskou, dokud naše hvězdy nespadnou!"

Před ránem znovu vyjdi pozorovat oblohu a vyčkej na okamžik, než bude poslední hvězdou na obloze Jitřenka a pak k ní v duchu promluv:,,Ó ranní Zoro, veliká Bohyně,paní rosy, strážkyně rozednění, k tobě vznáším své přání, neboť mě o ránech nikdo polibkem neprobouzí, dej ať je mé srdce svázáno se srdcem (vlož jméno) a dej ať hoří láskou, dokud naše hvězdy nespadnou!"k dopomocí a zesílení tohoto kouzla můžete využívat i různé kameny a talismany podporující lásku, vášeň a i přátelství. Nebo jen posvětit váš rituál dobrými úmysli, tak, že budete držet andělské runy a šeptat archanděli o pomoc.

Máte zájem o andělské runy ať už pro ochranu nebo magii lásky a bílou magii?

Pro objednání si pište na cesky-tarot@seznam.cz

Více zde: http://ceskytarot.webnode.cz/news/jak-pritahnout-partnera-pomoci-jednoducheho-kouzla-magie-lasky-pro-zacatecniky/ Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama