Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Tarotová magie - Magický rituál pro zpětné přivolání štěstí

30. června 2015 v 18:41 | Český Tarot |  Tarotové karty
Tarotové karty nám neslouží jen k věštbám a výkladům , ale můžeme s nimi velmi dobře provozovat magické rituály.

Toto je magický rituál, který by nám měl pomoci přivolat zpět štěstí, měli bychom ho použít ve chvíli, když už jsme všechny jiné dostupné možnosti vyčerpali, bojovali jsme s nepřízní osudu.

Vždy když se rozhodneme pro nějaký magický rituál musíme být vnitřně přesvědčeni o tom, že to tak opravdu chceme.

Nejpříznivější období pro rituál je když Měsíc dorůstá a vůbec nejlepší je úplněk.

Vždy je důležité si vše potřebné pro rituál předem připravit.např. svíčky, kadidlo, karty atd. Vždy je dobré mít své soukromé místo kde nebudeme nikým rušeni. Před samotným rituálem musíme pronést úvodní zaříkadlo… abychom přivolali na pomoc své astrální pomocníky, potom provedeme rituál , po ukončení rituálu a zhasnutí svíček /nesfoukávat/ proneseme závěrečné zaříkadlo a poděkujeme.

Potřebné karty: Kolo, Svět a Šest Pohárů. svíčky: oranžová, žlutá, indigová a černá. Rozložení karet: Kolo; Svět; Šest pohárů Rozložení svíček: oranžová (nahoře); indigová (vlevo); černá (vpravo); žlutá (dole)

Průběh rituálu - co musíte udělat: Kolo osudu se začíná otáčet a přináší mi štěstí. všem negativním myšlenkám a činům směřovaným proti mě, je znemožněn vliv na můj život. otevírají se přede mnou nové příležitosti a cesty. Jsem obklopen/a pozitivními vibracemi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama