Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Tarot online - Český Tarot online výuka tarotu

10. června 2015 v 12:17 | Český Tarot |  Tarotové karty
Mezi nejznámější vykládací karty patří určitě tarot. Tarotových karet - druhy tarotů je mnoho a záleží jen na Vás samotnách které karty vám budou nejsympatičtější. Pro lidi, kteří se teprve učí s tarotem jako takovým, doporučuji krabičkový tarot. (viz v obrázku fotky). Postupem času se určitě každý, kdo by se tomu chtěl věnovat více a třeba i profesionálně jako já, prostřídá v rukou další a další druhy tarotu a rozhodně nebude mít pouze jedny oblíbené karty.

Tato sada tarotu obsahuje samozřejmě malou i velkou arkánu. Dá se zakoupit v jakýmkoliv větším knihkupectví a nebo v obchodě s esoterickými pomůcky. Já osobně ho mám z knihkupectví Dobrovodský, ale dá se zakouoit Neo Luxoru, atd. Cena je do 150 kč takže to opravdu není moc, normální ceny tarotu bývají od 500 kč nahoru ....


Rider - Waite Tarot, u nás k sehnání v české verzi

Každý tarot je totiž velkým uměleckým dílem. Bývají velmi krásně malovány, a dělány tak, aby Vám byli co nejvíce srozumitelné a vyjadřovali tak svůj osobní charatker.

Při mích kurzech tarotu většinou lidi - klienty žádám, aby příliš ze začátku za karty neutráceli, důležité je se naučit základní tarot. Doporučuji Rider Waite Tarot, může být i Crowleiho tarot, ale toho bych se zatím do začátku vyhla. Aby člověk nejlépe pochopil podstatu samotného výkladu doporučuji Rider Waite Tarot a nebo Tarot od Juliet Sharman Burkeové tzv. krabičkový tarot.


takto "krabičkový" tarot vypadá - od Juliet Sharman Burkeové - k sehnání v české verzi

Máte zájem se naučit v 3 měsíčním kurzu tarotu online napište mi na cesky-tarot@seznam.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama