Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Pravdivý výklad karet - Andělské tarotové karty Doreen Virtue

11. června 2015 v 14:20 | Český Tarot |  Tarotové karty
Jako asi každá kartářka, která se věnuje své profesi se ke mně dostanou různé druhy karet, ať k vyzkoušení tak také, že si nějaké kupuji a už s toho začíná být nemalá sbírečka. Mám i zahraniční taroty, afirmační karty, ale i sama píšu a vytvářím vlastní karty. O tom, ale až jindy.

Pravdivý výklad karet Vám také může poskytnout druh karet andělských. Asi nejběžnější karty andělů a průvodů jsou od Doreen Virtue, kterou mám opravdu moc ráda. tyto karty se dají vykládát opět různými způsoby. Vždy se, ale dočkáte pravdivé odpovědi. odpovědi na den jednou konkrétní odpovědí - větou a radou. Né každý, ale dokáže správně s andělskými kartami pracovat. Já se vždy napojím na andělskou sílu, na božskou vesmírnou energii, na tyto techniky jasnovidectví existuje mnoho technik učení od Reiki, od modlení se a meditací, které já osobně velmi preferuji.


Proto možná mám takový úspěch s andělskými kartami, je to každého věc jak vlastně pracuje se svými kartami. K napojení na vyšší já na božskou energii se musí naučit každý sám za sebe a má jiné techniky.
Můj postup jak pracovat s andělskými kartami - tarotem andělů, průvodců ....

Zapálím si jako vždy vonnou tyčinku a přiložím si k obřadu výkladu své runy, a dvě svíčky. Bílou svící ochranou a také svíčku zelenou a žlutou pro dobré myšlenky a správné rozhodnutí. Neodříkávám nějak složité a náročné modlitbičky. Poprosím u svého oltáře své bohy, které vyznávám a také poprosím svého průvodce aby mě správně vedl. Když má klient nějaký problém, prosím archandělé o pomoc.

Musím se soustředit pevně na výklad a musím se dostat do tzv alpha vědomí, kde ke mě mohou promuvat vyšší bytosti a vést mi tak sílu do karet a myšlenek.

Vždy za práci ať už dělám s kyvadlem , runami, kartami poděkuji.Andělské karty mají neuvěřitelnou sílu. Vyzkoušejte mnou vyložené karty a poznejte to na co jste se chtěli zeptat, partner, láska, vztahy, zdraví, rodina. Buďte si jistí, že andělské karty Vám vždy dají tu nejvstřícnější odpověď, a dokáží Vás povzbudit a pohladit na duši.


Vyzkoušejte můj týdenní nebo měsíční horoskop - taroskop andělů - horoskop vytvoření přesně den za dnem pomocí andělských karet Doreen Virtue. Taroskop obsahuje denní cestu psanou přesně na vaší osobnost.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama