Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Poznejte svou budoucnost - Tarot jako obraz našich vnitřních procesů.

11. června 2015 v 13:25 | Český Tarot
Proč je tarot a jeho výklad tak přesný? Tarot vám odhalí vizuálně pomocí obrázků - karet vaše vnitřní pocity a napojí se tak na vaše podvědomí, ale také na sílu vesmírnou. Kam patříme všichni. Karty a jejich symboly, obrázky , ale i numerologická část výkladu tarotu nám nabídnevhled jak do minulosti, budoucnosti, tak nejlépe na současnost a přítomné bytí. Karty a jiné orákula s kterými profesionálně vykládám a věštím Vám pomou odkrýt veškeré mapy vědomí.Co s tarotem lze vyložit?

minulost,
přítomnost,
budoucnost,
lásku, vztahy, partnerství,
rodina, děti, vztahy v rodině
práce, obchod, podmínky a zkušenosti.
zdraví, tělesné fyzické a psychické předpoklady, náhled na vaše zdraví, energetické body, čakry
sny

atd ...
Tarotem vykládám velmi ráda a velmi často, tarotové karty ať už v ruce držím jakýkoliv druh karet, nikdy se karty nepletou. Pracuji s nimi a napojím se pomocí tarotu na vaše podvědomé myšlenky, které bývají skryté. karty mi odhalí odpovědi na vaše otázky. Mají odpovědi na všechny vaše dotazy.


Někdy nás život vede cestami, křižovatkami, kde se musíme rozhodnout. Nevíme a tápeme. Jaká je ta správná cesta. Ona žádná cesta není ta správná ani špatná a nic v našem životě není zlé ani dobré. Všechno má svůj důvod, ať chceme či ne. Můžeme si, ale malinko pomoci při rozhodování se, při nějaké té životní cestě nalézt radu a zeptat. Zeptat se karet, kyvadla, run. Jsou to pomůcky, které nám dokáží vidět do našeho nitra a napojí se na vyšší vnímaní, které nám je v tomto hmotném světe zastíněno. Zastíněno našimi problémy, naší nevědomostí, a materiální m žití. Praktiky věštění jsou staré jako lidstvo samo, a i králové, vysoká šlechta, ale i slavný vojevůdci jako například Napoleon Bonaparte si nechávali věštit z karet, run, a měli své vlastní Astrology, vykladače, ... V dnešní době, jakékoliv době, lidé vždy hledaly odpovědi na své otázky. Karty a nebo jakákoli jiná věštecká pomůcka Vám neřekne přímou cestu, ale nastíní Vám vždy tu nejlepší cestu pro Vás. Vždy. Je dobré se zeptat karet na lásku, na životní situaci na peníze, a na zdraví. Pamatujte ale, že do procesu výkladu musíte přistupovat čistí, nechce to žádnou postraní zlou myšlenku, jak někomu ublížit, jak někoho přelstít, jak něco obejít. V tu chvíli karty či jiné orákulum ztrácí veškerou moc vhledů, a může a vždy tomu tak je, se situace může otočit ve zlém proti Vám. Přistupujte vždy z důvěrou, láskou a čistotu a to platí pro všechno v našem životě. jentak můžeme dosáhnout opravdu správných a hodnotných věcí, situací. Výklad Vám pouze nastíní tu nejlepší cestu, nebo odkryje Váš potencionál , talent , ale všechny kroky, životní kroky, které uděláte jsou na Vás. Karty vám nepředurčí osud, protože strůjcem svého štěstí jsme my samy. Mohou nám ale vždy pomoci se přiblížit k našim přáním, láskám a penězům. Přeji vám krásné a pohodové dny a také nalezení té správné cesty.

s láskou Dariya Iczkova

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama