Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Odhalte Vaši minulost a budoucnost. Zlepšíte si tak svou přítomnost.

10. června 2015 v 11:52 | Český Tarot
Na mé cestě být kartářkou mně vždy vedli dvě cesty. je dobré se ptát na svou budoucnost a minulost, nebo to má být skryto, ... ?! Víte neznalost nikam nevede a naopak přílišná jistota nás zase může vést přímo, možná sice k naším snům, ale nemusíme si všimnout jiných věcí, které pro nás v životě jsou přichystány. A tak hrozně moc záleží k čemu výklad karet či jinou věštbu chceme využít.

Mám velikou sortu klientů, kteří zamnou přišli s prosbou o výklad. Nedařilo se jim nalést partnera i přes všechno, že pro seznámení dělali dobře, mysleli pozitivně, vizualizovali si ho ve svých snech, atd a pořád a pořád nic. Roky a roky byli stále sami a ničím si to nezasloužili. Po setkání s nimi jsem se rozhodla jim výklad udělat. v těchto případech Vám karty opravdu mohou velmi pomoc a odhalí vaše přednosti, nedostatky, ale i ty nejhlubší myšlenky a také právě bloky, o kterých si vlastně nejste vůbec jistí, že jste je měli - máte. Někdo si to nepřipouští a nevnímaje ale bohužel tam jsou. Nejedná se často o bloky ze zklamání z lásky, jak by se i hned mohlo zdát. tyto bloky v naší hlavě, jsou mnohem a mnohem složitější, pocházejí z dětsví a někdy i v samotném začátku vašeho bytí zde na zemi. Mohou tam být karmické bloky. Karty a jiné orkákula s kterými pracuji pomohou velmi něžně tyto bloky odhalit. Často si ukořeněné bloky pak tazatel sám uvědomí, najednou mu jsou jasné a ví, že to jsou bloky, myšlenky a ty lze měnit. Takže začne sám na sobě pracovat. Já se s vými kartami pomohu jen odhalit a malinko člověka popostrčit. Veškeré další kroky jsou již na tazateli samotném.


V takových to případech jsou karty a jasnovidnost velmi nápomocná a je dobré se zeptat, takto pracuji i na otázkách zdraví, lásky, partnerství, práci atd. Vždy se snažím lidem pomoci vidět to, co jejich oči nevidí, ale karty ano. Karty s kterými dělám jsou oči do podvědomí a ukazováčkem do vesmíru, kde jsou všechny naše odpovědi uložené.

napište mi email třeba Vám mohu pomoci nalést i vaší odpověď


těší se na Vás Dariya Iczkova Český Tarot
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama