Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Magie svíček - Ochrana proti negativní energii - jak zničit negativní vlivy

30. června 2015 v 18:15 | Český Tarot |  Svíčky
Lidé jsou někdy hloupí a zlý, hodně lidí se mně někdy ptá jestli nejsou třeba prokletý. Ve většině případů prokletí opravdu nejsou, kletba či uhranutí rodiny, jednotlivce vypadá zcela jinak, ale my lidé někdy na sebe nabalíme hodně negativní energie od lidí, kteří Vám nepřejí, jsou na vás zlý a závistivý.

Znám takový malý trik,kouzlo se svíčkou. Já jí jednou za čas dělám taky a mo mi to pomáhá. Snad to pomůže i Vám. Zde návod na magii svíček - ochranné kouzlo.





Chceš zničit veškerou negativní energii, nahromaděnou v důsledku lidské závisti a žárlivosti? Pak se ti vyplatí počkat na úplněk. Když už je na obloze vidět velký Měsíc, vezmi fialovou svíci, omotej kolem ní modrou bavlněnou nit a zavaž na tři uzly. Při zavazování každého uzlu tiše opakuj: "Nit je zavázaná,změna dokonána. Staniž se !" Svíci zapal a nech ji hořet tak dlouho,dokud neshoří i nit a všechno špatné od tvého těla odpadne.Zbytek svíce zakopej v lese daleko od domu.

Fialová - magicky působí v rituálech spojených se sílou, uzdravením nepříjemných nemocí, duchovna, meditací, intuicí, mystikou, magií, proměnou, citlivostí a mocí. Je barvou korunní čakry. Fialovou svíčku používáme, abychom probudili duchovní síly či zvýšili své magické schopnosti. Fialová svíčka zesiluje kouzlo, které vykonáváme. Společně s modrými svíčkami se používají ke zvýšení účinnosti léčebných kouzel. Fialová svíce pro nastolení pozitivit: síla, uzdravení, duchovno, meditace, intuice, mystika, magie, proměna, citlivost, moc. Fialová svíce pro odstranění negativit: žal, pokání, odpor, touha po moci.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama