Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Magie lásky - Malý rituál na přivolání lásky

30. června 2015 v 21:43 | Český Tarot |  Magie
Tento malý ale velmi učinný rituál můžeš dělat, abys přitáhl lásku nějakého člověka k sobě - partnera. Nezapomínej však, že je to už proti jeho vlastní vůli a mohlo by se takové kouzlo obrátit pro ti tobě.

Rituálů na přilákání lásky je mnoho od lehkých až po těžkých hlavně co se týká času. Uvedu tady jeden, který je jednorázový, ale jestli chcete zvýšit učinnost můžete tento rituál dělat nejlépe po sedm dnů. Vzívejte vaše božstvo, aby Vám s tím pomohlo. Nejlepší je poprosit bohyni Afroditu.

Rituál prováděj ve Venušin den (pátek) za soumraku na tichém klidném místě. Nejdřív napiš nebo vyryj na červenou svíci své jméno,potři ho jasmínovým nebo růžovým olejem a postav ji do měděného prstýnku nebo náramku. Totéž udělej s druhou svící,jen na ni napiš jméno kluka či holky kterýho/kterou chceš získat.Obě svíce ovaž růžovou nití a zapal.Představuj si hezké chvíle,které s tímhle/touhle klukem/holkou zažiješ.Když svíce dohoří,posbírej zbylý vosk a popel z nití zakopej na místě,kam nechodí příliš mnoho lidí!

Existuje mnoho variant různých rituálů, ale některé jsou opravdu náročné .... časově, psychicky

Kdo by měl zájem o velký magický rituál může mně kontaktovat

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama