Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Jak vyvolávat duchy, nebezpečné seance.

10. června 2015 v 17:59 | Český Tarot |  Duchové
Nejsem žádná krotiletlka duchů jako je pan Drábek náš český vymítač ďábla, ale není poprvé co jsem se k takové práci dostala. Mezi množství emailů a žádostí o výklad tarotu a andělský výklad, a rozbory které běžné dělám + léčitelství se mi občas dostane do emailu, či poštou prosba o pomoc. O pomoc v tom smyslu, že někdo vyvolával ducha a teď je tam prý straší.


Je to na každém z nás jestli věří či nevěří v paranormální jevy. Já za sebe mohu 100 % potvrdit, že tu nejsme sami a ani jsme nikdy nebyli. Máme více světů než je jen ten náš hmotný zde, kterému říkáme Náš život. Každá forma energie ať už té dobré či špatné, má svůj svět - život ve kterém žije, jinak by ani dotyčná energie neměla z čeho a jak žít. Jako hostitelem se občas stává náš svět a to při vyvolávání duchů, astrálním cestováním, praktikami seancí atd. Když se mi dostane takový email s prosbou o pomoc snažím se nejdříve vypátrat všechny faktory příčiny onoho "strašení" a chci vědět veškeré podrobnosti, jak k tomu všemu došlo. Někdy stačí opravdu málo, aby špatné energie z bytu, domu odešli a je zase dobře. Někdy už jsou tak složité postupy, že toto nechám a předávám odborníkům, kteří mají na starosti právě tyto negativní energie - duchové a jiné nízké entity. Já nejčastěji pracuji s anděli a duchovními poradci, spíše na straně bílé magie, ale co si budeme říkat. Ono nic není jen bílé a nebo naopak černé. všechno má své klady i zápory. Moje angažovanost, je ale opravdu spíše ta bílá magie.
Vyvolávaní duchů - Mnoho lidí, hlavně velmi mladých lidí zkouší vyvolávat duchy. Kdo to kdy nezkoušel. V tmavé místnosti se svíčkou, rukou v ruce svého kamaráda s odříkáváním známe věty - Duchu zemřelého, .... dej nám najevo, .... tyto postupy bývají spíše velmi velmi nepovedené a bez žádoucího vyvolání. Pokavaď není v řadách vašeho kamaráda nějaké to medium, které na sebe tyto energie dokáže přilákat. Já mám tu smůlu, že jsem pro duchy a nízké energie vždy byla jak lízátko a sáček bonbonů a vždy ke mě chodili. O tom, ale až někdy jindy.

Tyto vyvolávací praktiky s opravdovou seancí nemají přiliš skutečného, ale někdy tu a tam se opravdu nějaký ten duch "lapit" dá a nedokáže odejít a obětžuje pak svou přítomností. Tak samozřejmě proč by neotravoval, že ---- 1. Byl sem vtáhnut, 2, tady je to o něco větší zábava než v tom jeho světě a za 3. dostat se zpět sám už tak lehké není. Je jako ztracené malé dítě.


Většinou když takový případ dělám, tak se mi vždy potvrdí, že kdo potřebuje pomoci je duch než dotyčný majitelé bytu. A kdo komu škodí víc je už sporné. Každopádně duchové do našeho světa nepatří. A nikdo nemá právo je vyvolávat ani kdyby se jednalo o vaší babičku. Když už se přeci jenom odhodláte vyvolávat duchy měli byste dodržovat aspoň základní pravidla ochran. Bílé svíce jsou ochraného typu. Počet svíček může být libovolný, bílou křídou uděláte kruh ve kterém budete seanci vykonávat. kruh by měl být vždy kolem do kola posypán solí. (nejlépe mořskou) , mezi další prvky v kruhu můžete mít růženec jako ochranu, svěcenou vodu, v kruhu by měl být nakreslený pentagram, který má ochrané učinky - jeli nakreslen správně a né satanistickou formou - kozla. Pamatujte, že Váš ochranný kruh je něco jako váš ochraný oltář, kam duch nesmí a nesmí Vám ublížit a navázat s vámi tělesné spojení. Na vyvolávání ani na odvolávání nepotřebujete nějaké latinské složité formule, pokavaď se Vám podaří vyvolat ducha českého, což nemusí být vždy tak pravděpodobné.


Proto je dobré mít spirituální tabulku, výroba takové tabulky není příliš složitá a finančně náročná. Nejjednoduší je si jí udělat z tvrdého papírového kartůnu, napsat písmena, nejlépe anglicky pro označení ano - yes a pro označení odpovědi ne - no, také nezapomeňte na Good Bye .... jezdit po destičce můžete nějakou mincí, kamínkem.

Jak mluvit se záhrobím je mnoho způsobů, nám česká známá klasika sklenička, list papíru a na něm psaná písmena, nebo také kniha a pravítko, klacík, vydlička atd. Těch způsobů je mnoho. Také abych nezapoměla, pomocí klíček, kyvadla.

Já vždy říkám, že ono je lehké ducha vyvolat a horší je to už odvolat. V prvé řadě nezkoušejte to, nikdy nevíte co za ducha vyvoláte a jaké bude mít umysli on. Vyvolávání není žádná dětská hra. Nikdy by být neměla.

Odvolání ducha provádějte v klidu a řekněte mu, že si přejete, aby odešel tam od kuď přišel a také za vše poděkujete.

V místnosti otevřete okno a rohy místnosti pro jistotu vykuřte buď vykuřovadlem, nebo stačí vonná svíčka, vonná tyčinka. Rohy místností si klidně posypte solí pro ochranu. Těch ochran je mnoho a snad se k tomu dostanu někdy v dalším článku.

Stalo se mi, že jsem jela za klientkou, které stále v noci praskal nábytek vždy ve stejnou dobu, a to se děje mnohým lidem, i mě se to dříve stávalo. Také to dělají televize ať nové či staré. Jsou to opravdu duchové, a televize obzvlášť je lákají. Také se mnozím lidem, kteří mě o pomoc žádali se v noci (určitou hodinu samo pustí rádio), také se mi to dělo do doby než jsem udělala sama pro sebe ochranu jak sebe tak bytu v kterém žiju. Straší i v nových domech, jsou to energie - duchové kteří jsou mezi svým a našim světem uvízlí a stačí malé dítě, které má nějaké schopnosti, vize, jasnovidectví v sobě od mala, tak tyto existence bude na sebe přitahovat.

Zajímavosti: Nejvíce spiritualních destiček se prodává (prodávalo) v Americe kde se to prodávalo jako stolní hra pro dospělé. Vyvolávání duchů v minulém století byl obrovský fenomén.

Kdo by potřeboval nějak pomoci může mi napsat a kontaktovat


Snad jsem na nic nezapomněla, ... :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama