Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Jak navázat kontakt s Anděly - Pro začátečníky

28. června 2015 v 17:37 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Chodí mi denně mnoho emailů s dotazy jak navázat kontakt s duchovními bytostmi, anděly a průvodci a jestli je to opravdu možné. Navázat kontakt s Anděly je ze začátku těžké. Musíte dosáhnout silné koncentrace, ale na tom všem se dá velmi dobře pracovat a dá se to časem vycvičit. Naučte se relaxovat a meditovat. Aby žádná z myšlenek nerušila kontakt s andělskou bytostí. Nejdřív se Vám budou do myšlenek vrývat mnoho věcí a zaplaví vám to zcela myšlení, že se nedokážete soustředit. není to špatně. Naučíte se to. Navázat kontakt s Anděly je ze začátku těžké. Musíte dosáhnout silné koncentrace, ale na tom všem se dá velmi dobře pracovat a dá se to časem vycvičit. Naučte se relaxovat a meditovat. Aby žádná z myšlenek nerušila kontakt s andělskou bytostí. Nejdřív se Vám budou do myšlenek vrývat mnoho věcí a zaplaví vám to zcela myšlení, že se nedokážete soustředit. není to špatně. Naučíte se to.
Nechte všechny myšlenky ať Vám mozek klidně zaplaví, jen to nepřijímejte do sebe plně . Když začnou přicházet myšlenky, začnete je později odmítat, nepropustíte je dál do hlubšího myšlení a oni odejdou. Je to takový pocit jako když zapomenete na celý svět. na všechno okolí kde jste. Můžete cítit, že se vám hlava někde vznáší v prostoru. Najednou všechno je nic a nic je všechno. Jste jen vy. Poproste vyšší mocnosti, Boha, vesmír, to čemu věříte, aby Vám dovolil navázat kontakt s duchovními mocnostmi - s anděly. Nečekejte, že se Vám podaří andělé vidět hned na první pokus, ale časem se vytrénujete a jde to pak celkem snadno.

Jak na to: Andělé a duchovní bytosti jsou tu stále s námi a každý vládne jiné hodině a jinému znamení, což si ještě zde popíšeme. Pohodlně se usaďte na židli nohy, chodila se nesmí sebe dotýkat, dlaně položte na stehna nohou. Buďte narovnaný,ale seďte tak, aby se Vám pohodlně sedělo a mohli jste se soustředit.


Chvilku jen tak dýchejte, poslouchejte okolí,, do mozku se budou tlačit různé myšlenky po chvilce. Je to takový stav před bodem alpha, než usnete. Začnou se Vám honit různé myšlenky v hlavě. Po čase se naučíte tyto myšlenky odhazovat jak ping pongový míček. V duchu proste o zjevení se Vašeho anděla. Proste. Proste Boha, proste Vesmír, proste a přejte si to ho zahlédnout. Zkuste si duchovní bytost vykreslovat v hlavě. Myšlenkou. Představte si ho jak Vám dovolí vaše představivost. Když už budete mít svého anděla ve vizuální podobě, zeptejte se ho na nějakou otázku na nějakou sféru vašeho problému. Komunikace s anděly prochází tiše beze slov a přesto je uslyšíte a budete jim rozumět. Buď Vám odpoví ve větách nebo nějakých symbolech, které během meditace uvidíte.

Až skončíte s navazováním kontaktu s Anděly, nezapomeňte poděkovat a být vděčný. Myšlenky si ihned zapište na kus papíru. Je to jako se snem, když si třeba vedete snovým deník. Zapisujte si body co je pro Vás důležité. Uvidíte, že to má velký význam, zjistíte, že se Andělé nemýlí, a ani vy. Vždy Vám poradí tak jak nejlépe umí. Jen musíme trochu přemýšlet a hledat odpovědi někdy skryté našemu myšlení. Proto existuje dopomoc třeba tarotem. Doporučuji na toto Tarot snů.

Jelikož Andělé jsou bytosti od jinud a jak já říkám nic není čistě bílé místnost, kde jste žádali o navázání kontaktu vyčistěte aspoň vonnou tyčinkou. Já osobně při meditaci a komunikaci s Anděly používám při procesu bílou ochranou svíci, zapálenou vonnou tyčinku. A v kapsách mám vysvěcené andělské runy.

Není to neúcta,ale je to ochrana. Já mám problém, že dokážu na sebe velmi snadno přichytit negativní energie a různé vampíry. Dnes už se mi s tím dobře bojuje, když vím jak se čistit.


Ráno:

00:00 - 01:00 Sachiel, archanděl Jupitera (den: čtvrtek)
01:00 - 02:00 Anael, archanděl Venuše (den: pátek)
02:00 - 03:00 Auriel, archanděl Urana
03:00 - 04:00 Cassiel, archanděl Saturna (sobota)
04:00 - 05:00 Michael, archanděl Slunce (neděle)
05:00 - 06:00 Gabriel, archanděl Měsíce (pondělí) 0
6:00 - 07:00 Samael, archanděl planety Mars (úterý)
07:00 - 08:00 Rafael, archanděl planety Merkur (středa)
08:00 - 09:00 Sachiel, archanděl Jupitera
09:00 - 10:00 Anael, archanděl Venuše
10:00 - 11:00 Auriel, archanděl Urana
11:00 - 12:00 Cassiel, archanděl Saturna

Odpoledne:

12:00 - 13:00 Michael, archanděl Slunce (barvy: zlatá a barva ohně)
13:00 - 14:00 Gabriel, archanděl měsíce (stříbrná a bledě modrá)
14:00 - 15:00 Samael, archanděl planety Mars (červená a karmínová)
15:00 - 16:00 Rafael, archanděl planety Merkur (žlutá)
16:00 - 17:00 Sachiel, archanděl Jupitera (tmavě modrá a fialová)

Večer:

17:00 - 18:00 Anael, archanděl Venuše (zelená a tyrkysová)
18:00 - 19:00 Auriel, archanděl Urana (všechny barvy spektra)
19:00 - 20:00 Cassiel, archanděl Saturna (tmavě hnědá, šedá a černá)
20:00 - 21:00 Michael
21:00 - 22:00 Gabriel
22:00 - 23:00 Samael

Půlnoc:

23:00 - 00:00 Rafael, archanděl planety Merkur
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Eva Eva | E-mail | 2. března 2016 v 19:53 | Reagovat

Je úžasné komunikovať s Anielmy,len sa mi nedarí meditovať.energetický upíri si vedia na mne pochutnať vezmú si čo im treba.Prajem príjemný večer.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama