Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Červen 2015

Wicca - Základní info

30. června 2015 v 22:17 | Český Tarot |  Wicca
Wicca je novodobé náboženství, jež je rozšířeno především v anglosaských zemích. Bylo založeno Geraldem B. Gardnerem kolem poloviny 20. století. Samotné slovo "Wicca" ve staré angličtině označuje čarodějnici, čaroděje ale také slovo moudrý. Samotní příslušníci tohoto náboženství se také označují za čarodějnice či čaroděje, ale neztotožňují se s veškerým čarodějnictvím.

Ohledně historie Wiccy se vedou veliké debaty, protože buď je považována za prastaré náboženství (někdy se uvádí 20 000 let) a nebo za zcela moderní kult. Pravda je asi ta, že Wicca navazuje na stará pohanská náboženství, ale její konkrétní podoba je moderní.

Asi nejdůležitějším mezníkem byl rok 1921, kdy Margaret Murrayová publikovala svou knihu "Witch-Cult in Western Europe". Zde představila myšlenku, že čarodějnické sabaty, které byly v novověku pronásledovány inkvizicí, se opravdu děly (do té doby se všeobecně přijímalo, že to byly extatické vize) a že to byl pozůstatek prastarého kultu plodnosti. Podle jejího názoru šlo o vzývání rohatého boha, kterého si inkvizitoři samozřejmě ztotožnili s ďáblem. V současnosti je tato její teorie považována za nesmysl - "Téměř všichni historici čarodějnictví jsou dnes zajedno, když označují Murrayové knihy za diletanstké, absurdní, bez jakékoli vědecké hodnoty."


Démonologie - Démon Belial

30. června 2015 v 21:54 | Český Tarot |  Démonologie
Belial (či Beliáš) je jedním ze čtyř korunních knížat pekla. Poprvé se o něm zmiňují židovské apokryfy. Jeho dalšími jmény jsou Belhor, Baalial, Beliar, Belias, Beliall, Beliel, Bilael, Belu, z hebrejštiny בְּלִיַּ֫עַל Bəliyyáal, ve starších skriptech Matanbuchus, Mechembuchus, Meterbuchus.Magie lásky - Malý rituál na přivolání lásky

30. června 2015 v 21:43 | Český Tarot |  Magie
Tento malý ale velmi učinný rituál můžeš dělat, abys přitáhl lásku nějakého člověka k sobě - partnera. Nezapomínej však, že je to už proti jeho vlastní vůli a mohlo by se takové kouzlo obrátit pro ti tobě.

Rituálů na přilákání lásky je mnoho od lehkých až po těžkých hlavně co se týká času. Uvedu tady jeden, který je jednorázový, ale jestli chcete zvýšit učinnost můžete tento rituál dělat nejlépe po sedm dnů. Vzívejte vaše božstvo, aby Vám s tím pomohlo. Nejlepší je poprosit bohyni Afroditu.

Rituál prováděj ve Venušin den (pátek) za soumraku na tichém klidném místě. Nejdřív napiš nebo vyryj na červenou svíci své jméno,potři ho jasmínovým nebo růžovým olejem a postav ji do měděného prstýnku nebo náramku. Totéž udělej s druhou svící,jen na ni napiš jméno kluka či holky kterýho/kterou chceš získat.Obě svíce ovaž růžovou nití a zapal.Představuj si hezké chvíle,které s tímhle/touhle klukem/holkou zažiješ.Když svíce dohoří,posbírej zbylý vosk a popel z nití zakopej na místě,kam nechodí příliš mnoho lidí!

Existuje mnoho variant různých rituálů, ale některé jsou opravdu náročné .... časově, psychicky

Kdo by měl zájem o velký magický rituál může mně kontaktovat


Aloe vera

30. června 2015 v 21:07 | Český Tarot |  Bylinky
Každý zná tuto rostlinku především po stránce léčivých účinku, ale i tato rostlinka má magický účinek. Její hlavní užití je při rituálech věštění a duchovního vývoje. Např. pro vzývání Luny, která pomáhá porozumět problémům a proniknout do podstaty věcí. K tomu slouží usušené listy, které se dávají do kadidel. Naopakvymačkaná šťáva z čerstvých listů aloe vera se dává do koupele pro očistu těla i ducha. Kdo tuto rostlinku má doma je ochraňován před zlými vlivy a před neštěstím v domě či bytě. V africe ji vysazují kolem vchodu, jednak aby zabránila vstupu všeho zlého, jednak aby přivolala štěstí.

Tarotová magie - Magický rituál pro zpětné přivolání štěstí

30. června 2015 v 18:41 | Český Tarot |  Tarotové karty
Tarotové karty nám neslouží jen k věštbám a výkladům , ale můžeme s nimi velmi dobře provozovat magické rituály.

Toto je magický rituál, který by nám měl pomoci přivolat zpět štěstí, měli bychom ho použít ve chvíli, když už jsme všechny jiné dostupné možnosti vyčerpali, bojovali jsme s nepřízní osudu.

Vždy když se rozhodneme pro nějaký magický rituál musíme být vnitřně přesvědčeni o tom, že to tak opravdu chceme.

Nejpříznivější období pro rituál je když Měsíc dorůstá a vůbec nejlepší je úplněk.

Vždy je důležité si vše potřebné pro rituál předem připravit.např. svíčky, kadidlo, karty atd. Vždy je dobré mít své soukromé místo kde nebudeme nikým rušeni. Před samotným rituálem musíme pronést úvodní zaříkadlo… abychom přivolali na pomoc své astrální pomocníky, potom provedeme rituál , po ukončení rituálu a zhasnutí svíček /nesfoukávat/ proneseme závěrečné zaříkadlo a poděkujeme.

Potřebné karty: Kolo, Svět a Šest Pohárů. svíčky: oranžová, žlutá, indigová a černá. Rozložení karet: Kolo; Svět; Šest pohárů Rozložení svíček: oranžová (nahoře); indigová (vlevo); černá (vpravo); žlutá (dole)

Průběh rituálu - co musíte udělat: Kolo osudu se začíná otáčet a přináší mi štěstí. všem negativním myšlenkám a činům směřovaným proti mě, je znemožněn vliv na můj život. otevírají se přede mnou nové příležitosti a cesty. Jsem obklopen/a pozitivními vibracemi.

Magie svíček - Ochrana proti negativní energii - jak zničit negativní vlivy

30. června 2015 v 18:15 | Český Tarot |  Svíčky
Lidé jsou někdy hloupí a zlý, hodně lidí se mně někdy ptá jestli nejsou třeba prokletý. Ve většině případů prokletí opravdu nejsou, kletba či uhranutí rodiny, jednotlivce vypadá zcela jinak, ale my lidé někdy na sebe nabalíme hodně negativní energie od lidí, kteří Vám nepřejí, jsou na vás zlý a závistivý.

Znám takový malý trik,kouzlo se svíčkou. Já jí jednou za čas dělám taky a mo mi to pomáhá. Snad to pomůže i Vám. Zde návod na magii svíček - ochranné kouzlo.slovníček nejběžnějších pojmů v magii 1

30. června 2015 v 17:55 | Český Tarot |  Magický slovníček
akáša Duchovní éter, pátý okultní a všudypřítomný živel, jenž zahrnuje ostatní čtyři živly - zemi, vzduch, oheň a vodu, které z něj vycházejí.


amulet Předmět nošený, přenášený nebo vložený za účelem ochrany před negativními silami či vibracemi.


Aradia Nejběžnější wiccanské jméno Bohyně.

astrální projekce Praktika oddělení vědomí od fyzického těla. Umění přenášet vědomí z fyzického těla do astrálního, takže člověk vnímá astrální rovinu a pohybuje se v ní, zatímco fyzické tělo zůstává v nehybnosti.

astrální rovina Rovina bytí a vědomí, na níž funguje astrální tělo. Je to rovina širokého spektra: "nižší astrál" je v úzkém spojení s fyzickou rovinou, zatímco "vyšší astrál" je blízko mendílní rovině (viz Éterická rovina).

astrální tělo Psychický "dvojník" fyzického těla, který se skládá z látky řidší, než je hmota, ale hrubší než mysl nebo duch (viz éterická rovina).

atham Nůž s černou rukojetí, na níž jsou řezby. Na rozdíl od nože s bílou rukojetí je atham čistě rituální nástroj. Používá se hlavně pro nakreslení a zrušení magického kruhu. K tomuto účelu však lze používat i magický meč.

čarodějnická láhev Láhev či jiná příhodná nádoba obsahující byliny, jehlice, střepy skla a další předměty určené k ochraně osoby či místa od zlých sil. Většinou je umístěná v domě nebo zakopaná na zahradě.

čarodějnictví Praktikování přírodní magie - magie kamenů, bylin, svíček apod.


Amulet

30. června 2015 v 17:50 | Český Tarot |  Magický slovníček
Předmět nošený, přenášený nebo vložený za účelem ochrany před negativními silami či vibracemi.

Akáša

30. června 2015 v 17:48 | Český Tarot |  Magický slovníček
Duchovní éter, pátý okultní a všudypřítomný živel, jenž zahrnuje ostatní čtyři živly - zemi, vzduch, oheň a vodu, které z něj vycházejí.

Blín černý (Hyoscyamus niger)

30. června 2015 v 17:45 | Český Tarot |  Bylinky
Vše má svůj opak i ve světě rostlin. Tato rostlina se nejčastěji používá ke škodlivým účelům, čehož vyplývá, že ji využívala tzv. černá magie. Droga připravená z rostliny způsobuje šílenství nebo i smrt. Tupí bolest a vymazává vzpomínky. Dříve jej čarodějky přidávaly do čarovných mastí určených k létání. Z větší části odvar pili mladí lidé, kteří se zajímali o temnou nauku a zároveň, aby se zbavili zábrany účastnit se čarodějných rituálů. Pradávných dobách byla spojována s podsvětím a s kontaktem s dušemi zesnulými.

!!!!!UPOZORŇUJI, ŽE CELÁ ROSTLINA JE PRUDCE JEDOVATÁ!!!!

Bílá šalvěj

30. června 2015 v 17:43 | Český Tarot |  Bylinky
Tento druh amerocké šalvěje roste na západním pobřeží Ameriky. Indiáni ji považují za nejposvátnější bylinku a velmi účinný lék. Je cenněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a rituály. Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty."Já osobně ji používám na čištění karet a dále při čištění prostoru před výkladem karet nebo před Reiki." Dokáže vyčistit naši duši a pomáhá při hledání naší cesty ve vlastním životě. Vůně při vykuřování je velmi jasná, typicky kořeněná. Ovlivňuje ducha a posilňuje paměť. Vykuřovací svazečky používají zejména severoameričtí indiáni.

Magie - Jak přilákat do života úspěch

29. června 2015 v 21:23 | Český Tarot |  Magie
K tomuto kouzlu budete potřebovat minci, nejlépe zlatou a jeden pár starých bot. Boty jsou totiž v mnoha zemích světa symbolem autority. Na některých anglosaských svatebních obřadech se prováděl rituál, kdy ženich dostal od otce nevěsty pár bot a jimi se dotknul hlavy nevěsty a tím si zaručil převedení mužské autority z otce na manžela. Boty, aby přinesly štěstí, musí být staré. Pak mají v sobě něco jako duši a mohou mít i magickou moc. Ale přejdeme k samotnému kouzlu. O úplňkové noci nabijte vybraný peníz v dlani tak, že ho na určitou dobu podržíte v dlani na měsíčním světle.Při tom odříkávejte toto:

"Co vidím, budiž zmnoženo, abych neměl nedostatek peněz" Takto nabitou minci pak vložte do levé boty. Obujte si obě boty a ve směru hodinových ručiček v nich obejděte tři kolečka. Pak boty sundejte a dobře uložte na místo, kde se jich nikdo nedotkne. Uložte je do tvaru T. Tohle obcházení do kruhu dělejte tři dny po sobě i s ukládáním bot. Potom takto začarovanou minci dobře připevněte do bot, které často nosíte. Dokud tuhle minci neutratíte a budete ji v botě nosit, bude vám přinášet úspěch a bohatství.

Při kouzlu můžete jako to dělám já zapálit zelenou svíci


Zelená - působí magicky v rituálech peněz, hojnosti, štěstí, prosperity, blahobytu, plodnosti, růstu, přírody, uzdravení, zaměstnání, naděje, stálosti, života. Zelená je barvou úrodné půdy, živlem Země. Přísluší srdeční čakře. V magickém kruhu zastupuje zelená svíce severní bod.

Zelenou svíčku zapalujeme k získání a udržení peněz, k hledání zaměstnání nebo pokud chceme dostat přidáno. Hodí se i k rituálům plodnosti a růstu obecně, léčení a štěstí. Zelená svíce pro nastolení pozitivit: peníze, hojnost, blahobyt, prosperita, obchody, štěstí, plodnost, růst, příroda, léčení, uzdravení, zaměstnání, naděje, stálost, život.

Zelená svíce pro odstranění negativit: netečnost, moc, závist, zbabělost, nedůvěra, nemoc.

Magie lásky - jednoduché kouzla pro přivolání lásky

29. června 2015 v 21:04 | Český Tarot |  Magie
Je vám smutno a nedaří se vám najít partnera a toužíte po lásce? Zkuste si najít partnera podle znamení nebo si ho přičarujte!

Kouzla lásky Jak přivolat lásku?

Budete potřebovat: 2 růžové svíčky světlé a 1 tmavě růžovou, jednu průhlednou misku, vonné tyčinky, jahody a lžíce.

Návod: dejte tmavě růžovou svíčku do misky, dvě světle růžové proti sobě k misce, zapalte je z vonnou tyčinkou.
Klepni na misku 3 krát lžící a prav: "první klepnutí je, abych tě přivolala, druhé klepnutí, aby jsi tu byl a třetí klepnutí, aby jsi a to zdůrazňuji ZŮSTAL". Pak se zapálí svíčka v misce a praví se srdce k srdci, tak to má být každý den.
Měsíci přines mi lásku.

Tímto se kouzlo uzamkne!

Co je to duch - existence duchů a démonů

29. června 2015 v 10:32 | Český Tarot |  Duchové
Existují duchové nebo ne? Na to už se snažilo najít odpověď mnoho z nás. Každopádně duch je velmi laicky řečeno duše, energie člověka, který na naší zemi žil. Duši, myšlenky tu zabít nemůžete a energie z nás stále žije, ta se zabít nedá, je to nehmotná energie, která žila v obalu lidského těla.

Duchové jsou to stvoření vybavená silnou vůlí, jejímž vlivem utvářejí svoji osobnost, mají různý charakter a nacházejí se na různých úrovních morálního a intelektuálního vývoje.Jak navázat kontakt s Anděly - Pro začátečníky

28. června 2015 v 17:37 | Český Tarot |  Andělé a duchovní bytosti
Chodí mi denně mnoho emailů s dotazy jak navázat kontakt s duchovními bytostmi, anděly a průvodci a jestli je to opravdu možné. Navázat kontakt s Anděly je ze začátku těžké. Musíte dosáhnout silné koncentrace, ale na tom všem se dá velmi dobře pracovat a dá se to časem vycvičit. Naučte se relaxovat a meditovat. Aby žádná z myšlenek nerušila kontakt s andělskou bytostí. Nejdřív se Vám budou do myšlenek vrývat mnoho věcí a zaplaví vám to zcela myšlení, že se nedokážete soustředit. není to špatně. Naučíte se to. Navázat kontakt s Anděly je ze začátku těžké. Musíte dosáhnout silné koncentrace, ale na tom všem se dá velmi dobře pracovat a dá se to časem vycvičit. Naučte se relaxovat a meditovat. Aby žádná z myšlenek nerušila kontakt s andělskou bytostí. Nejdřív se Vám budou do myšlenek vrývat mnoho věcí a zaplaví vám to zcela myšlení, že se nedokážete soustředit. není to špatně. Naučíte se to.Zaměstnání, studium, talent a vlohy dle horoskopických znamení - Ryby

28. června 2015 v 10:59 | ASTROCENTRUM |  Znamení zvěrokruhu
Ryby jsou obdařeny kreativním talentem a přitahuje je povolání v uměleckých profesích. Zrozenci znamení Ryb jsou duchovně zaměřeni. Jejich práce musí být smysluplná. Pochopení a soucit předurčuje Ryby pracovat i v nápomocných profesích, jako je: zdravotní sestra, praktický lékař, pediatr, učitelka v mateřské školce, psycholog, poradce, terapeut, duchovní, mnich, jeptiška, jogín, básník, hudebník, tanečník, herec, filmař, animátor, fotograf, modelka, módní návrhář, pracovník v reklamě, léčitel, mystik, kouzelník, námořník, potápěč, plavčík, barman, sommelier, obchodník s vínem a lihovinami,charitativní pracovník, homeopat, farmaceut, ošetřovatel, rybář. Zrozenci znamení Ryb by se měli vyhnout práci, která vyžaduje plné fyzické nebo psychické nasazení a je příliš materialisticky zaměřená.

odkaz na zdroj : ASTROCENTRUM a odkaz www.horoskopy-online.cz

Zaměstnání, studium, talent a vlohy dle horoskopických znamení - Střelec

28. června 2015 v 10:47 | Český Tarot |  Znamení zvěrokruhu
Střelci potřebují volnost a intelektuální stimulaci. To jim poskytuje povolání, jako je: cestovatel, pilot, celník, turistický průvodce, tlumočník, překladatel, pracovník na ambasádě, diplomat, publicista, nakladatel, produkční, spisovatel, reklamní agent, obchodní cestující, burzovní makléř, duchovní, filozof, právník, profesor, politik, advokát, lobista, politický komentátor, zahraniční dopisovatel, tiskový mluvčí, PR, osobní trenér, krupiér, gambler, paparazzo, lovec, chovatel zvířat, veterinář, zoolog, astronom, ekolog, meteorolog, profesionální sportovec, učitel jazyků, pracovník CK, pracovník v aeroliniích, vývozce, obchodní manažer, poradce.
Střelci by se měli vyhýbat úřednické práci na plný úvazek.

V příštím díle se podíváme na znamení Kozoroh

více na Astro Centrum - http://www.horoskopy-online.cz/

Zaměstnání, studium, talent a vlohy dle horoskopických znamení - Štír

28. června 2015 v 10:44 | Český Tarot |  Znamení zvěrokruhu
Štíři potřebují zaměstnání, v nichž je nutné jít do hloubky a která v sobě zahrnují záhady života a smrti. Mají schopnost navracet lidem zdraví, vůli a naději, umí obnovovat věci a dokáží se orientovat v krizových situacích. Hodí se pro práci, jako je: psycholog, psychiatr, vědec, výzkumník, archeolog, historik, knihovník, policista, lékař, patolog, gynekolog, porodník, sexuální terapeut, epidemiolog, pracovník zpravodajských služeb, detektiv, vyšetřovatel, kriminalista, politik, podnikatel v plynárenství, elektrárenství, vodárenství, jaderné energii, v hutním a ocelářském průmyslu, herec, hudebník, obchodník se zbraněmi, obchodník s pyrotechnikou, finanční a daňový poradce, bankovní zaměstnanec, majitel sázkové kanceláře, krizový manažer, exekutor, léčitel, astrolog, hypnotizér, kouzelník, tanečník, auditor, celník, pracovník sociálního zabezpečení, pracovní pojišťovny, pracovník pohřební služby, správce konkursní podstaty, vězeňský dozorce, voják, řezník, kovář.

Štíři by neměli vykonávat práci a být v pracovním prostředí, které je povrchní a materialistické.

V příštím díle se podíváme na znamení Střelec

více na Astro Centrum - http://www.horoskopy-online.cz/

Zaměstnání, studium, talent a vlohy dle horoskopických znamení - Panny

28. června 2015 v 10:35 | Český Tarot |  Znamení zvěrokruhu
Zrozenci znamení Panny jsou úspěšní v práci, která vyžaduje přesnost. Jsou manuálně zruční. Vládnoucí planeta Merkur ukazuje na komunikativnost a výrazné intelektuální schopnosti. Mohli by pracovat jako: hodinář, zlatník, umělecký řemeslník, lékař, zdravotník, lékárník, zdravotní sestra, rehabilitační pracovník, masér, dietolog, zubař, ekolog, úředník, učitel, vědec, kněží, analytik, výzkumník trhu, účetní, statistik, daňový poradce, zahradník, učitel jógy, masér, osobní asistent, korektor, redaktor, literární kritik, komentátor, majitel knihkupectví, meteorolog, sociální pracovník, léčitel, bylinkář, astrolog, pečovatel v domově důchodců, vychovatel v domovech mládeže, farmář, kosmetička, kadeřník, manikérka/pedikérka, veterinář, pracovník ZOO, podnikatel v potravinářském průmyslu, pracovník realitní kanceláře, ekonom, sekretářka, recepční, starožitník, homeopat.

Zrozenci znamení Panny by neměli vykonávat práci, kde budou muset spolupracovat s lidmi, kteří nejsou tak výkonní a pečliví. Nevyhovuje jim práce, kde se musí rychle rozhodovat a riskovat.V příštím díle se podíváme na znamení Váhy

více na Astro Centrum - http://www.horoskopy-online.cz/

Zaměstnání, studium, talent a vlohy dle horoskopických znamení - Lev

28. června 2015 v 10:32 | Český Tarot |  Znamení zvěrokruhu
Lvi jsou rození vůdci. Hodí se pro práci, kde využijí svého vrozeného šarmu, vřelosti a sebevědomého chování. Vyhovovala by jim práce, jako je: politik, módní návrhář, tanečník, herec, tv/filmový producent, podnikatel v zábavním průmyslu, umělecký agent, muzikant, taneční mistr, kapelník, profesionální sportovec, manažer sportovního klubu, reklamní agent, zlatník, obchodník se zlatem a drahými kovy, chirurg, kardiolog, publicista, mluvčí, kadeřník, coach, učitel, poradce, lektor, ředitel vzdělávacích zařízení, burzovní makléř, investiční specialista, hazardní hráč, bytový architekt, režisér, pracovník v divadle, manažer, reprezentant firmy, obchodník s luxusním zbožím, voják.
Lvi by neměli dělat práci, kde by neměli možnost být středem pozornosti.

V příštím díle se podíváme na znamení Panna

více na Astro Centrum - http://www.horoskopy-online.cz/