Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Květen 2015

Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha - Eckhart Tolle

27. května 2015 v 20:18 | Český Tarot |  Knihy
Stačí plně přijmout tento okamžik. Když to uděláte, najdete hluboký vnitřní klid. Rozhodnutí předpokládá vědomí. Bez toho nemáte žádnou volbu. Volba začíná v okamžiku, kdy se přestanete ztotožňovat se svou myslí a navyklým způsobem myšlení, v okamžiku, kdy začnete být vědomě přítomní...


Jste tady, abyste pomohli naplnit božský smysl vesmíru. Tak důležití jste! Eckhart Tolle

27. května 2015 v 20:15 | Český Tarot |  Motta a citáty
Jste tady, abyste pomohli naplnit božský smysl vesmíru. Tak důležití jste! Eckhart Tolle


Sanaya Roman - Láska duše

27. května 2015 v 20:11 | Český Tarot |  Knihy
Probouzení vašich srdečních center Orionova kniha o lásce vás provede na cestě znovuobjevování vaší duše a probuzení vašich srdečních center. První kniha z řady "Život duše" od autorky knih Žít s radostí, Osobní síla, Duchovní růst a Tvoření peněz.


Žít s radostí - Sanaya Roman

27. května 2015 v 19:58 | Český Tarot |  Knihy
Klíče k osobní síle a duchovní transformaci. Ak vnesiete do svojho života oveľa viac radosti, harmónie, zmyslu a vnútorného mieru, začnete si bez úsilia priťahovať nielen svoje vyššie dobro a lásku, ale tiež hojnosť všetkého, čo chcete mať. Môžete si tvoriť šťastný život plný radosti a tým zároveň podporiť všetkých ostatných, aby tiež našli svoju silu a seba samých.


Modlidba od Doreen Virtue pro finanční hojnost

27. května 2015 v 19:42 | Český Tarot |  Modlitby
"Milí andělé, jsem nyní připraven/a postavit se do proudu finanční hojnosti a žádám vás, abyste mi poslali jasná znamení k tomu, abych mohl/a podniknout potřebné kroky v tom nejlepším možném směru k přitáhnutí této prosperity. Prosím, pomozte mi rozpoznat, pochopit a následovat tato znamení." - Doreen Virtue


Růženín

27. května 2015 v 16:28 | Český Tarot |  Magie kamenů
Růženín je průsvitná až průhledná odrůda křemene s růžovou barvou. Obvykle netvoří krystaly (pokud ano, tak jejich délka nepřesahuje 1 cm), výskyt v podobě masivních agregátů. Růžové zbarvení dotváří stopy manganu a mléčný vzhled jehličkovité inkluze rutilu.I vůně pomáhají - Léčivost aromaterapie

27. května 2015 v 16:22 | Český Tarot |  Aromaterapie
Léčivost vůní bylin, rostlin ... Velmi léčivé, povzbudivé, vůně rostlin pomáhají lidem v nesnázích, ale i na přitáhnutí partnera a sexuálních reakcí.

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví.Kopřiva

27. května 2015 v 16:12 | Český Tarot |  Bylinky
Dotyk této známé rostliny způsobuje pálivou bolest a svědění.Může zato kyselina mravenčí obsažená v jejích listek.Když jsem ¨byla malá spadla jsem do jámi kde rostli kopřivy a můžu vám říct že je to dost nepříjemný a asi týden jsem vypadala jak velký červený pupínek.Spálení kopřivou je ale velmi zdrávé a říkáse že nedostanete kopřivku. Je už velmi dlouho dokázáno, že kopřiva je léčivá rostlina.Pomáhá nemocným s různými bolestmi.Kopřivové listí můžeme přidávat do salátu ,nebo jsi udělat výborný čaj :dvě žlíce sušených kopřiv zalij horkou vodou.Dvě sklenice denně pomáhají řešit problémi s kůží a trávením..Kopřiva má velmi vitaminu C takže má velmi povzbuzující účinky,rovněž posiluje imunitu.Kopřiva je také magická rostlina - věřilo se že když spálíte sušené listí přivoláte svojí osudovou lásku.Kopřiva i velmi příjemně voní.Také často roste u rybízu nebo kde je kyselejší půda.Aloe Vera účinky

27. května 2015 v 16:09 | Český Tarot |  Bylinky
Aloe vera je rostlina, která se často vyskytuje na parepetech našich oken, protože v květináčích vypadá velmi hezky.Pěstuje se ovšem nejen z estetických důvodů.Aloe má především léčivé vlastnosti, což se ví už odedávna.Podle legendy využívala jejího dobrodiní už i Kleopatra. A údajně právě ji vděčila za svou oslnivou krásu. Listy aloe produkují vazkou tekutinu, která mírní podráždění kůže a hojí spáleniny, včetně slunečních. Stačí list přeříznout, vymačkat šťávu a potřít spálené místo. Botanikové znají 200- 300 druhů rostliny aloe, ale jen 5 druhů má prokazatelné léčivé účinky.Atlas drahých a léčivých kamenů

27. května 2015 v 15:58 | Český Tarot
Obrázek nabízí všechny léčivé a drahé kameny.


Amulety a zvěrokruh

27. května 2015 v 15:55 | Český Tarot |  Amulety a talismany
Ke každému znamení zvěrokruhu patří dotyčný amulet, který pomáhá a posiluje člověka.


Rada jak ven z utrpení - Cesta ven z utrpení

4. května 2015 v 15:25 | Český Tarot |  Inspirativní a dojemné videa
Někdy se cítíme mizerně prostě jen tak. Není to proto, že tenhle člověk udělal tohle a tamten tamto, je to něco uvnitř. Je to něco egoistického původu, co je snadno zneklidněno. Není třeba hledat příčinu někdo jinde.

Meditační moderní hudba k poslechu

3. května 2015 v 21:43 | Český Tarot |  Meditace
Tato medittaivní hudba je v modernějším pojetí, můžete se u ní učit, čerpat sílu, inspiraci atd. Na mém Youtube kanálu naleznete meditativní hudbu. Můžete dát odběr kanálu.
Kouzla lásky - jak si přikouzlit lásku do života

3. května 2015 v 21:28 | Český Tarot |  Magie
Magie lásky je stará jako lidstvo samo. Již v dávných dobách byla přirozenou součástí každodenního života. Ačkoli magické rituály bývaly často považovány za efektní divadlo sloužící pro pobavení či ohromení přihlížejících, o jejich účinnosti si v minulosti dovolil pochybovat jen málokdo. Všichni totiž velmi dobře věděli, že magické procesy fungují na principu ovládání přírodních sil a není v tom nic nadpřirozeného. Dnešní moderní doba, která klade důraz především na hmotu, v nás sice jisté pochybnosti vyvolává, přesto si ale v hloubi duše říkáme, co kdyby to opravdu fungovalo.


Magie a hledání lásky
A ono to funguje, pokud dodržujete jisté zásady a řídíte se zákony Universa. Rozhodnete-li se vtáhnout do svého života pomocí kouzel člověka, který je volný stejně jako vy, je všechno v pořádku. Zvláště pak v případě, že i on projevuje jistý zájem o vás. Sáhnete-li ale po někom, kdo je zadaný, může se vám to v budoucnu vymstít. Dlouhodobého štěstí se stejně nedočkáte a spravedlivá karma, zákon příčin a následků, vám vaše neetické chování v brzké době vrátí i s úroky.
Někdy však nastane situace, kdy se zachováte podle pravidel, a přesto vaše vytoužená láska stále nepřichází a vy se zlobíte, že jste hloupě naletěli a uvěřili dětským pohádkám. Napadlo vás ale, že problém může spočívat třeba v tom, že se snažíte otevřít ty nesprávné dveře v nesprávný okamžik? Možná máte být ještě chvíli sami, abyste měli dost prostoru na urovnání myšlenek, nalezení nové zajímavé práce nebo vyřešení nějakého dlouhodobého konfliktu. Potíže s láskou mohou být také součástí vaší výukové lekce v rámci osobní karmy. Možná jste single právě proto, abyste získali určité životní ponaučení. Každopádně to nevzdávejte. Jakmile přijde ten správný čas, ten "pravý" nebo "pravá" se zaručeně objeví. A mezitím si můžete vyzkoušet pár kouzelných rituálů, které podpoří vaše milostné záměry.

Jak přímět milovanou osobu, aby nás také milovala
Tento konkrétní rituál se hodí nejenom v případě, že na sebe chcete upoutat pozornost osoby, která ve vás vzbuzuje milostné touhy, ale i tehdy, pokud jste si zatím nedokázali najít partnera, který by vyhovoval vašim představám. Ideálním dnem pro realizaci jakýchkoli milostných rituálů je pátek, den Venuše, patronky všech zamilovaných.
Než začnete kouzlit, měli byste si připravit následující propriety: růžovou a červenou svíčku, stříbrný šperk (přívěsek, prsten či náramek, nejlépe s vyobrazením Venuše), zrcadlo, růžový olej, růžové kadidlo nebo vonnou tyčinku a květ růže.
Svíčky potřete olejem a zapalte kadidlo nebo vonnou tyčinku. Mezi svíčky položte růžový květ a stříbrný šperk, přičemž dbejte na to, aby se vše odráželo v zrcadle. Zapalte nejprve růžovou a potom červenou svíčku a použijte metodu imaginace - intenzivně si představujte, jak vaše láska vzkvétá a rozvíjí se jako růžové poupě. Dívejte se do plamenů a třikrát opakujte mantru, kterou žádáte Venuši, aby vám pomohla získat lásku. Jedná-li se o konkrétní osobu, použijte její jméno a na závěr vyslovte magické: Staniž se! Nemusíte používat konkrétní čarovnou formuli, stačí vám vlastní slova. Důležité jsou hlavně vaše úmysly. Přání se vám splní pouze v případě, že nechcete nikomu uškodit.
Pro dokončení rituálu je nezbytné, abyste svíčky nechali dohořet do konce, proto volte svíčky menší, anebo je dobře zajistěte proti požáru - mohou hořet i několik hodin. Čím déle budou hořet, tím větší bude účinek kouzla. Květ růže usušte a uschovejte, stříbrný šperk noste tak dlouho, dokud se vám přání nesplní. Originální kouzlo sice doporučuje poté šperk hodit do vody, ke které se postavíte zády, ale pokud jste si ho opravdu oblíbili, uschovejte si ho k ostatním rituálním předmětům. Hodláte-li se věnovat čarování častěji, pořiďte si na tyto předměty speciální skříňku.Eva a jablko

3. května 2015 v 19:23 | Český Tarot
Kdysi dávno žila žena jménem Eva. Nebyla schopna odolat pokušení voňavého sadu, a vzala kousek zakázaného ovoce ze stromu poznání. Možná, že Evu někdo nutil. Byl to had. Kdo byl onen had? Byli to emoce, vnitřní hlas? Možná měla jen zoufalou chuť na něco sladkého. Možná, že život v Ráji se stával už stresující se stavem vyhoření a klaustrofobií. Možná jí jen chyběla v životě vášeň, zlákaná svými emocemi. Třeba jí Adam nedokázal dopřát to co chtěla a tak zakusila chuť svých emocí. Chuť vyzkoušet něco nového. Né nadarmo se říká, že zakázaná chuť ovoce, chutná nejlépe. Tak to bylo i tom dávném příběhu. A tak zakousla se do jablka.... Možná jen naivně doufala, že jedno sousto ze stromu poznání jí dá po čem ona už dlouho toužila. A po čem toužíte Vy?


Meditace Keltská hudba - Tajemná Keltská hudba

3. května 2015 v 17:24 | Český Tarot |  Meditace
Vkládám něco k poslechu a meditaci Keltskou rituální tajemnou hudbu.
Kočka a magie

3. května 2015 v 17:15 | Český Tarot |  Astrální cestování
Kočky jsou již od pradávna mýtická stvoření. Nejsou tady ani tam, takže jsou na obouch dimenzích našich světů. jsou propojeni s naším, ale i astrálním světem. Kočka je symbolem temnoty, tajemna, pocitu síly, magie a kočka Vám pomůže najít Vaše já. Kočka má za úkol ve Vás probudit ty nejlepší vlastnosti, dokáže nám dodat sílu. Mimochodem kočka je jedním z nejdůležitějších ochránců, když spíme.

Achát vlastnosti kamene

1. května 2015 v 21:10 | Český Tarot |  Magie kamenů
Vzhled: Růžový, bílý, hnědý, červený, zelený většinou uměle dobarvený, vrstvený, hladký, krystalky a vrstvy kolem, mechový, ohnivý
Tělesné účinky: Regeneruje a chrání tělesnou schránku člověka. Dává soulad jin a jang. Napomáhá střevům, a žaludku, uzdravuje kůži. Uzdravuje krevní oběh.Dává nám pocit bezpečí.

Duševní účinky: přijímání sama sebe, citová vyrovnanost, uklidňuje a dodává sílu.Odbourává napětí.

Sluneční kámen

1. května 2015 v 20:55 | Český Tarot |  Magie kamenů
Vzhled : červený, hnědý, oranžový
Tělesné účinky:
Pomáhá k uzdravení. Podporuje zdraví tělesních orgánů a pro krvení. vhodný pro léčbu Astmatem a dýchacích cest. Pomáhá při nemocech srdce. Čistí veškeré toxiny z těla, pomáhá uzdravit čakry
Duševní účinky:

Přináší laskavost, lásku a sílu. Ukliďnuje psychickou stránku, hojí duševní rány, zlepšuje náladu. Pomáhá a inspiruje. Nabíjí energii. Pomáhá od depresí. odbourává strach, zranitelnost a nedůvěru v sama sebe. Dodává sebedůvěru.
Osho Zen Tarot

1. května 2015 v 16:36 | Český Tarot |  Tarotové karty
Zdá se vám život nejistý a plný pochybností? Hledáte nějaký zdroj inspirace? Osho Zen Tarot se zaměřuje na pochopení toho, co je tady a teď. Je to systém založený na zenové moudrosti, která říká, že vnější události jsou jednoduše odrazem našich myšlenek a pocitů, ačkoli ani nám samotným není často jasné, čeho se tyto myšlenky a pocity týkají. Osho Zen Tarot nám pomáhá odpoutat pozornost od vnějšího dění, abychom mohli jasněji pochopit, co se děje uvnitř v našem srdci.

Středověké karetní symboly zde byly nahrazeny současnými obrazy, takže významu jednotlivých karet porozumí i začátečník. Doplňující texty v doprovodné knize pak pomáhají obrazy interpretovat.kde takové karty koupíte? Knihkupectví, esoterické krámky a nebo internetový obchod zde