Informace a novinky / Moje nabízené služby / Kde pomáhám / Kontakt /

Duben 2015

NOVINKY - SPUŠTĚNÍ OFICIÁLNÍCH STRÁNEK ČESKÉHO TAROTU

30. dubna 2015 v 8:25 | Český Tarot
BYL SPUŠTĚN - OTEVŘEN OFICIÁLNÍ WEB ČESKÉHO TAROTU

Dobrý den Všem, 28.4.2015 byl spuštěn nový oficiální web Českého Tarotu zde . Nové stránky budou mít brzo registrovanou doménu CZ. Na oficiálních stránkách naleznete, mnoho zajímavých článků se zaměřením esoteriku, duchovno a magii.
Postupem času zde uvidíte i magický obchůdek Českého Tarotu. V obchůdku Českého Tarotu naleznete, sošky, léčivé kameny, čaje, magické kamínky, vonné tyčinky z Tibetu, Indie, šátky, náramky, hrnečky, runy, věštecké karty a mnoho dalšího.

Více zde: ceskytarot.webnode.czVyvolávání přírodních bytostí, duchů přírody - VODA

27. dubna 2015 v 19:27 | Český Tarot |  Duchovní a andělské bytosti
Tento článek se vztahuje pro komunikaci s andělskými bytostmi, ale také přírodními živly a energii, silami, které by nám mohli nějak pomoc.
Jak požádat vodní energii za pomoc a jak navázat kontakt s touto energii:
Můžete použít nejlépe studánku, řeku, či potůček, vodu pramenící někde uprostřed přírody. Než budete žádat dejte. Tím myslím porozhlédněte se po okolí a určitě uvidíte nějaké ty pozůstatky lidských návštěv, papírky, sáčky a jiné odpadky. Zkuste uklidit a odlehčit tak přírodě. Před tím než budete žádat vodní energii tak meditujte, zaposlouchejte se do vodního hlasu, na to jak voda myje kamínky a oblázky, obtéká větve, protéká zemí. Poslouchejte šum vody, splavu .... uvolněte se a v klidu dýchejte. Požádejte o sílu, o vyčištění Vašeho ducha, vašich čaker. o nabití síly a uzdravení. je dobré si vzít sebou také nějaký talisman, znázornující element - živel, který chcete vyvolat.


Jak poznám, že semnou voda komunikuje?
Já osobně to poznám vždy tak, jako kdyby se moje tělo z ničeho nic začlo plnit vodou, citím často od nohou, od kotníku záplavu pocitu slabého chladu a tekoucí vody, která stoupá až do roviny pasu. Je to velmi intenzivní pocit. Poslouchejte svojí intuici, čich, hmat, zrak
Může se něco stát? Ne, nemělo by. možná se to pouze nepovede. Na poprvé se to málo komu povede. Já tyto schopnosti měla už jako dítě a tak pro mě tyhle věci, byli nějak úplně přirozené. Jestli nemáte žádnou zkušenost, vůbec to nevadí, chce to cvik jako se vším. Buďte trpělivý. Energie vody - božstvo vody, o sobě nemusí dát vědět ten den, co to právě děláte. Může o sobě dát vědět třeba až při odchodu, něbo i nějakou hodinu po. Jak se budu potom cítit? Velmi dobře. vaše tělo bude zaplaveno přírodní energii, budete mít sílu a budete se citit hodně psychicky vyrovnaní. Aspoń já to takto mám.Co dělat potom? Poděkovat, být vděčný. Nevyužívat přírodní živly z rozmařilosti, či pro srandu, nebo chtíč pouze něco vyzkoušet. Stačí poděkovat ( já se často ještě hlavou slabě ukloním) a tiše odcházím. Tyto pro mě meditativní očistné rituály dělám tak 1 x za čtvrt roku a nebo když řeším těžké životní období a nevím už jak dál, dojdu si pro radu, pro energii a pro trochu božské přírodní lásky.
Proč se naučit pracovat a vyvolávat přírodní energie? naučíte se koncentrovat svojí mysl, klidně meditovat, naučíte se dávat i přijímat, lépe se vám budou dařit kouzla magie s vodou.
Amulety a talismany - Horovo oko

27. dubna 2015 v 19:01 | Český Tarot |  Amulety a talismany
Vedžat (často uváděno v překladu z egyptštiny jako Horovo oko) je mnohovýznamový staroegyptský posvátný symbol spojovaný s bohem Horem. Někdy splývá s v mytologii také hojně využívaným (i když pro specificky královské souvislosti výlučnějším) Reovým okem (viz ureus) vztahujícím se k bohu Reovi, jindy je však třeba oba symboly od sebe odlišovat. V základní podobě jsou mu přisuzovány dva rozdílné významy: jednak je součástí usirovského mytologického okruhu, v němž Hor ztratil při bojích se Sutechem své oko, jednak je kosmologicky v souvislosti s pojetím Hora jako nebeského boha chápáno jako kosmické těleso (Slunce a Měsíc). Vedle toho bylo užíváno také jako matematický symbol.Vedžet panovala v celé nilské deltě a bohyně Eset ji zasnoubila se svým synem Horem,sňatek nebyl uskutečněn.

Vedžat (Wedžat, Wedjat) je staroegyptský posvátný symbol spojovaný s bohem Horem či Reem. Dle usirovské mytologie Hor ztratil při bojích se Sutechem své oko. Někdy má Horovo oko význam nebeského tělesa (Slunce a Měsíc). Symbolizuje boží ochranu a moc.

Meditace v přírodě - Nechte se pohladit stromem

27. dubna 2015 v 18:39 | Český Tarot |  Meditace
Meditovat se dá určitě různými způsoby, ať už s pomocí hudby relaxační, tiché relaxace, atd. Já bych dnes chtěla napsat něco o přírodní meditaci o procházkách venku, o síle skryté ve stromech.K čemu nám meditace slouží: Meditace nám pomáhá čistit hlavně čakry, energie, pomáhá čistit naše průtoky ke zlepšení proudu energie až k samotnému uzemnění. Strom má pevný zdravý a vysoký kmen, který se tyčí do výšek sahajícím neby a slunce, kde sám nabírá energii.


Astrální cestování - Jak astrálně vycestovat.

27. dubna 2015 v 13:51 | Český Tarot |  Astrální cestování
O tom jestli je či není astrální cestování bezpečné dlouho mluvit nebudu, protože každý má svůj rozum a své hranice a nemůžu nikomu nic zakazovat. (Příliš bezpečné to ale není) ....
Pokavaď jste se rozhodli vyzkoušet opustit své tělo a nevíte jak na to, napíšu Vám malý svůj návod, ovšem na každého pomáhá a působí něco jiného, takže se Vám to nemusí podařit, rozhodně na nic nespěchejte.


Astrálně vycestovat a nebo opustit své tělo, lze mnoha způsoby, meditací, meditací s pomocí hudby, čaje, probuzením se ve spánku atd.